Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 459840 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2400 dnia: Maj 16, 2014, 08:56:24 am »
Anime w końcu wróciło na odpowiednie tory, nowy odcinek całkiem niezły, lecz moim zdaniem w niektórych momentach delikatnie mówiąc przegadany. Pojedynki na wyniszczenie, a Ci sobie wolą w  decydujących momentach podyskutować...
Animatorzy w Naruto są bardzo nierówni, niektóre kadry wyglądają dobrze, a po chwili tragicznie. W momencie kiedy Obito zaatakował kolano Kakashiego, powinno być po walce, czyżby mistrz nie miał kości w kolanie?!? Bo wyglądało to komicznie, broń weszła jak nóż w masło :???:

Wracając do wydarzeń z mangi, w kolejnym rozdziale albo zostanie podtrzymana sytuacja na froncie, albo zdarzy się coś, czego nie przewidział Madara i będzie okazja do jego zaatakowania. Wątek wojenny naprawdę trwa już zdecydowanie za długo i zaczyna już męczyć. Trwa on od 55 tomu, a mamy już ponad 68 w Japonii, dla porównania w DB wątek z Buu trwał 4 tomy, a akcji w nich było co niemiara.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2401 dnia: Maj 16, 2014, 09:49:20 am »
Niby tak, ale Buu byl tylko jeden (choć w rożnych formach), a tu mamy kilku wrogów.

Ciekawie byłoby gdyby Madara pod wpływem techniki przejął kontrolę nad wszystkimi poza Naruto i Sasuke i kazał z nimi walczyć.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2402 dnia: Maj 16, 2014, 11:06:41 am »
Zawsze masz sagę z Frezerem, która trwała od 21 do naciąganego 28 tomu, tutaj było już decydowanie więcej postaci. Warto również zwrócić uwagę na logikę wydarzeń, w DB widzieliśmy kiedy jest dzień, a kiedy noc - chronologia była łatwa do zauważenia. A w Naruto? Była jedna wyszczególniona noc, kiedy Naruciak dzięki swojej nowej mocy wyczuwał wrogów i koniec. Walczą od kilku tomów, a czas stoi w miejscu. A czakrę biorą zapewne z kosmosu, bo po tylu technikach, to może Madara zdołałby przeżyć.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2403 dnia: Maj 21, 2014, 11:35:51 am »
Sasuke ratuje dupę drużynie 7, reszta jest po wpływem Madary (oprócz endo-hogage). Co będzie dalej? Nie wiadomo...

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2404 dnia: Maj 21, 2014, 12:43:46 pm »
Ciekawi mnie to, że na kilku obrazkach pojawiła się matka pustelnika. Czy ona też w to jest zamieszana? A może to ona jest bestią uwięziona na księżycu przez pustelnika. W końcu pewnie nie bez powodu nazywali ją demonicznym królikiem.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2405 dnia: Maj 21, 2014, 06:19:56 pm »
Chapter fajny, pozostali tylko ci pod susano i ci pod edotensei. Z tego co nakreślili to chyba pokonają go tym wachlarzem i dzbanem pieczętującym. Też mnie zastanawiała ta matka. Czy to tylko przyrównanie czy będzie jakoś powiązane? Pytanie brzmi, że skoro madara nie mając jeszcze mocy mędrca mógł oszukać śmierć, a sam mędrzec nadal żyje przybierając nie materialną formę to czy w ogóle na pewno nie istnieje ta matka rikudo? Skoro ona była jeszcze ponad nim. Nie było też podane, że ktoś ją zabił.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2406 dnia: Maj 21, 2014, 09:28:19 pm »
Warto również zwrócić uwagę na pojawienie się Yamato, którego nie było od ? odcinków (to znaczy bardzo, bardzo długo :wink: ).

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2407 dnia: Maj 22, 2014, 07:35:44 pm »
Panowie i Panie oglądajcie nowy odcinek anime, najlepszy w tym roku! Każdy powinien mieć tyle akcji, a nie ciągle paplać to samo po tysiąc razy!

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2408 dnia: Maj 23, 2014, 06:10:20 pm »
To racja yammaoto powrócił. Pytanie co zamierza dalej ten korzeń.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2409 dnia: Maj 28, 2014, 11:50:51 am »
 :shock: :shock: :shock: - idealne wyrażenie nowego rozdziału....

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2410 dnia: Maj 28, 2014, 12:02:08 pm »
I didn`t see that coming.
No to teraz dla odmiany Madara zostaje zdradzony. Ciekawi mnie czy Kaguya teraz opęta Madarę czy może może siedzi ona w Zetsu.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2411 dnia: Maj 28, 2014, 06:36:41 pm »
Nawiązując do tego co pisałem prędzej KAguyia skoro była ponad mędrca także wszystko sobie z boku obserwowała i wybrała odpowiedni moment. Myślałem, że to obito przejął kontrolę nad czarnym zetsu ewentualnie to on go zdradził. Przyznam, że ciekawie szkoda tylko, że madara dużo się tym wszystkim nie nacieszył :)

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2412 dnia: Maj 28, 2014, 09:15:55 pm »
Zastanawiam się, czy nie jest to pierwsza próba rehabilitacji Madary... ciekaw jestem jak dalej rozwinie się ten wątek. W sumie to ta manga może trwa jeszcze z 20 tomów, patrząc na tempo akcji :wink:
Podobało mi się podejście Sasuke w stosunku do Sakury i Kakashiego, w końcu jakieś mocne słowa w stosunku do tej tępej małolaty.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2413 dnia: Maj 29, 2014, 08:24:58 am »
Pierwszy raz w historii tej mangi zgadzam się z Sasuke. I szkoda, że Kakashi stracił Sharinngana. W koncu tylko dzięki niemu mógł posługiwać się Raikiri. Ale ma jeszcze szansę wydłubać drugiego z ciała Obito i znowu go mieć.
Mam nadzieję, że przynajmniej Madara nie zazna duchowej przemiany i nie odkryje, że w głębi duszy jest tak naprawdę dobry. W końcu ktoś ze złych musi umrzeć.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2414 dnia: Maj 29, 2014, 06:29:52 pm »
Madara w młodości był raz już zwerbowany, ale odbiło mu się to czkawką i jedyna osobą, której mógł si posłuchać to pierwszy, a go już nie ma. To racja, że wreszcie ktoś sensownie odpowiedział sakurze, ale sasuke praktycznie przy każdym booście tak kozaczy :)