trawa

Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 457194 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1725 dnia: Marzec 11, 2011, 06:42:04 am »
Całkowicie zapomniałem ze to oni udawali Geninów przed egzaminem na Chunina.

A nowy rozdział niespecjalny.Dużo retrospekcji i wywodów nad sensem życia,mało realnej akcji.Wywody są  w wykonaniu Mifune,który jest nową postacią o której niewiele(nic) nie wiadomo poza tym ze jest dowódcą samurajów i po prawdzie niespecjalnie mnie interesuje w co on wierzy.Hanzo, pomimo swojego statusu legendarnego ninji, nie zdołał nic zrobić Samurajowi.Zapowiadało się ciekawie ale w tej wojnie,jak na razie, nie było ani jednego naprawdę ciekawego momentu.Jak tak dalej pójdzie to walka z Asumą będzie w 90% retrospekcjami i rozmowami z jego uczniami,co gorsza nic nowego nie powiedzą bo w tym temacie wszystko już zostało powiedziane, a Kakzuzu da się pokonać Kotetsu i Izumo.   
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2011, 06:54:04 am wysłana przez Zeromus »
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1726 dnia: Marzec 11, 2011, 02:12:40 pm »
A mnie ciekawi o ile będzie silniejszy Kimimaro kiedy już nie ma tego choróbska, które go zabiło...

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1727 dnia: Marzec 11, 2011, 02:25:53 pm »
Wbrew sobie kimimaro to potężny zawodnik pomimo że używa tylko taijutsu + jego ciało to forteca.

Offline ashel

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1728 dnia: Marzec 11, 2011, 10:49:01 pm »
Jako że Kimimaro nie był jakoś specjalnie rozreklamowany, ani nie był legendą, ani nawet nikt go nie znał, więc myślę, że szału nie będzie i nic nie wniesie.
A szkoda bo ta postać jest bardzo widowiskowa i ciekawa, Kimimaro jest moją ulubioną postacią w 'jedynce' Naruto.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1729 dnia: Marzec 11, 2011, 11:03:33 pm »
Czy ja wiem czy nie był specjalnie rozreklamowany? Ostatni i najsilniejszy członek swojego klanu, który przeżył atak na wioskę mgły, posiadacz przeklętej pieczęci, w pojedynkę pokonał elitarną straż przyboczną Orochimaru i został ich przywódcą. Do tego Gaara przeżył z nim starcie tylko dlatego, że miał trochę farta (w końcu sam to przyznał). Jak dla mnie Kimimaro ma czym się chwalić.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1730 dnia: Marzec 11, 2011, 11:31:01 pm »
A mnie ciekawi o ile będzie silniejszy Kimimaro kiedy już nie ma tego choróbska, które go zabiło...
Jest to dobre pytanie.To samo dotyczy Paina i Itachiego.Obydwoje byli wyniszczeni chorobami/starymi urazami i nadużywaniem potężnych,szkodliwych dla życia jutsu podczas swoich ostatnich walk.

Jak dla mnie Kimimaro ma czym się chwalić.
Dodał bym ze pokonał kolejno Naruto i Lee bez używania przeklętej pieczęci.Dopiero Gaara zmusił go do przemiany.

Niemniej wątpię by wiele zdziałał.Kimimaro ma do pomocy Chiyo,która nie ma już swoich lalek i udziela jeszcze przeciwnikom rad  ,a na przeciw siebie mnóstwo ludu w tym Mifune który pokonał Hanzo.Non hercules contra plures.Cloud Brothers skatowali kiedyś dwóch Kage a dali się przecież załatwić armii płotek.
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2011, 11:35:38 pm wysłana przez Zeromus »
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Fillo

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1731 dnia: Marzec 11, 2011, 11:55:51 pm »
mało znani przeciwnicy, bądź ci , których wątki są już w zasadzie zakmnięte są wprowadzani jako przerywnik i okazja do zaprezentowania hirołów o których nic nie wiemy, bądź jako retrospekcja  i ukazanie tego jak zmienili się długo nam znani bohaterowie ( vide dojrzały lalkarz Kankuro). W zasadzie żadna walka dotąd nie była zupełnie bezsensowna. Fajerwerki na pewno będą tam gdzie nikt się nie spodziewał jak to zwykle w Naruto.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1732 dnia: Marzec 12, 2011, 07:53:30 pm »
Kto szybciej ukończył akademię?
Czwarty czy Itachi Uchicha oraz w jakim wieku wówczas byli


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1733 dnia: Marzec 14, 2011, 04:33:53 pm »
itach uchiha jako 8 latek uaktywnił scharingana.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1734 dnia: Marzec 14, 2011, 04:35:55 pm »
Jackal: przecież nie o to pytałem ;)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1735 dnia: Marzec 15, 2011, 12:25:58 pm »
Myślałem że jakoś podpasuje pod klucz odpowiedz :)

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1736 dnia: Marzec 15, 2011, 09:37:54 pm »
zabiłem quiz, oddaję zagadkę


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1737 dnia: Marzec 17, 2011, 01:54:35 pm »
Pierwszy naprawdę dobry chapter od jakiegoś czasu.Długo czekałem na Hanzou i po tym co było w poprzednim tygodniu srogo się zawiodłem.Zrekompensowano mi to w tym chapterze.Retrospekcje Hanzou.Bardzo klimatycznie wypada rozmowa Hanzou z umierającym Mifune.Podobała mi sie zwłaszcza różnica w definicji "tępego ostrza" miedzy oboma panami.Koniec tej rozmowy jest oryginalny.Dowiedzieliśmy się trochę o zdolnościach i historii  Hanzou.Trucizna w  ciele zatruwająca powietrze za każdym razem gdy zostanie ranny to całkiem oryginalna i przydatna zdolność.Na końcu Chaptera Hanzou siłą woli opiera się kontroli Kabuto i widać w końcu czemu nosił tytuł żywej legendy.Teraz czeka nas walka Asumy z jego byłą drużyną.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1738 dnia: Marzec 17, 2011, 02:20:57 pm »
Ciekawi mnie ta następna walka między Asumą, a jego uczniami. Znając życie będzie dużo łez, wspominek i w końcu  wszyscy rozstaną się w zgodzie...

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1739 dnia: Marzec 17, 2011, 05:20:45 pm »
Zapowiedz tego ze właśnie tak będzie mamy już na końcu  tego rozdziału.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"