trawa

Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 457262 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1875 dnia: Lipiec 01, 2011, 06:01:03 pm »
Po filerach puścili pół prawdy pół filerów a teraz znowu filery. Może raptem były 3 odcinki fabuły.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1876 dnia: Lipiec 06, 2011, 09:21:27 pm »
Zapomniałem już o takiej walce. Krótka prezentacji mocy wypadła świetnie. Pełno dynamiki i potężnych technik. Chapter bardzo mi się podobał.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1877 dnia: Lipiec 07, 2011, 02:25:35 pm »
Nie mogłem się doczekać jak wypadnie spotkanie Gaary z ojcem.  Swoją drogą ma bardzo podobną technikę do 3 Kazekage tylko, że zamiast żelaza używa złota.

Teraz wychodzi na to, że Tsunade jest najsłabsza ze wszystkich Kage w historii. Nawet ten latający emeryt coś pokazał...

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1878 dnia: Lipiec 07, 2011, 11:31:15 pm »
Cala trójka saninów była cienka. No akurat ten emeryt to jeden z największych koksów.

W sumie tez się nad tym zastawiałem. 3 kazekage potrafił sterować żelaznym pisakiem; 4 magnetyzmem nie wiem co potrafi, złoto z piaskiem mieszać i za pomocą pieczęci robić techniki; jednak dla mnie najciekawiej wypada gara który potrafi manipulować pisakiem jakby był on nim samym. Nie że wykonuje pieczęci itd. tylko może nim władać samym wzrokiem.

Offline ashel

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1879 dnia: Lipiec 08, 2011, 04:46:55 am »
Gaara stwierdził kiedyś że piasek sam go broni bez jego ingerencji, czyli nawet nie musi się skupiać by nim władać.  :cool:

Tak mnie zastanawia... Te nowe 6 ścieżek bólu Madary, kto je kontroluje, Madara czy Kabuto?
Teoretycznie Madara, ale to Kabuto ich ożywił.

Moim zdaniem, pewnie będzie tak, że Madara będzie myślał, że je kontroluje a w jakimś kulminacyjnym momencie Kabuto go zdradzi (nie oszukujmy się ale na bank go zdradzi prędzej czy później) a ciała zwrócą się przeciw niemu.

Imo ciekawe było by takie rozwiązanie, dodało by trochę pikanterii.

I jeszcze mam rozkminę czy Orochimaru wróci (może pod postacią Kabuto)

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1880 dnia: Lipiec 08, 2011, 11:21:33 am »
Ogólnie te6 ciał ma sharingan i reningan bo ma je twórca tej techniki. Pain miał aby rinegan to i jego ścieżki go miały.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1881 dnia: Lipiec 08, 2011, 03:45:18 pm »
Teraz wychodzi na to, że Tsunade jest najsłabsza ze wszystkich Kage w historii. Nawet ten latający emeryt coś pokazał...

Ona nie ma walczyć, ona ma wspierać ponieważ jest medykiem, a jej zdolności medyczne były nieocenione podczas ataku na konohe


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1882 dnia: Lipiec 10, 2011, 08:56:33 pm »
No tak ale hokage to najpotężniejsza ninja w wiosce, a nie najpotężniejsza pielęgniarka.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1883 dnia: Lipiec 11, 2011, 03:07:06 am »
Ona jest zatem po prostu wyjątkiem.To ze Tsunade nie jest mega-koksem jest wymuszone względami fabularnymi i wynika z faktu ze pochodzi z tej samej wioski co główny bohater.Gdyby była niepokonana sama załatwiła by Paina a cały arc z atakiem na Konohe tracił by sens.

Mam przeczucie ze walka Gaary z ojcem będzie, koleją już ostatnio, okazją do serii retrospekcji.Mam tylko nadzieje ze nie rozciągną się one na kilka chapterów bo niczego nowego raczej nie powiedzą.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline ashel

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1884 dnia: Lipiec 11, 2011, 11:46:06 pm »
Taa... Kolejny wyciskacz łez.

Jeszcze możemy spodziewać się retrospekcji, ojca Raikage i samego Raikage (gdyż nie jest to nowością, że prawdopodobnie się spotkają).

Edit:
Bym zapomniał, i jeszcze pewnie będzie niespodzianka w postaci wskrzeszonego Jirai, to tam też może być nostalgicznie.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1885 dnia: Lipiec 12, 2011, 07:54:38 am »
Ja liczę na jakieś ciekawe retrospekcje pozostałych hokage (którzy tworzą grupę z ojcem Gaary)

A obawiam się całej serii retrospekcji związanych z wskrzeszonymi jinchuuriki mówiących o tym jakie życie jest trudne z bestią w środku


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1886 dnia: Lipiec 12, 2011, 08:34:43 am »
Jedna retrospekcja której naprawdę się obawiam to ta która prawdopodobnie nastąpi przy kolejnym spotkaniu Sasuke z Naruto.Niemal na pewno rozciągnie się ona na pół tomu a i tak nie powiedzą nic nowego.Wyjdzie z niej ze Naruto zależy na Sasuke, ten o tym wie ale wybiera zemstę.Potem będą walczyli.Czyli znowu to samo.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1887 dnia: Lipiec 12, 2011, 09:15:07 pm »
I nawet ta retrospekcja z ojcem Gaary nie była taka długa i fajnie się zakończyła :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1888 dnia: Lipiec 13, 2011, 09:33:31 pm »
Fakt, zakończyła się w pół chaptera czyli była do przyjęcia.Dowiedzieli my się z niej ze czwarty KazeKage pokonał Shukaku gdy Gaara stracił nad nim kontrolę.Czyli był jednak godny swojego tytułu.Jak było do przewidzenia okazuje się ze choć kazał zabić Gaare to jednak bardzo go kochał.

''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1889 dnia: Lipiec 16, 2011, 08:47:49 am »
Nowy chapter bardzo mi się podobał z tego względu, że była ciekawa retrospekcja i fajne pokaz zdolności z obu stron.
Zauważyłem też, że każdy z kazekage miał jakoś specjalną zdolność. 3 - żelazny piasek, 4 - złoty piasek, 5 - kontrola i ochrona.
Więc pytanie jak on mógł zginać z ręki orovhimar. Przy 4 kazegae jest cieniasem.