trawa

Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 457367 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1920 dnia: Październik 20, 2011, 02:10:15 pm »
Też mnie właśnie to zastanawiało jak pierwszy pokonał kogoś kto ma wieczny kalejdoskop, potrafi używać susano na wysokim poziomie oraz ma reingana oraz miał po swojej stronie kyubiego?

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1921 dnia: Październik 20, 2011, 02:49:52 pm »
Może ma limit czasu na te wszystkie sztuczki. Albo zużywa za dużo chakry.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1922 dnia: Październik 20, 2011, 04:33:05 pm »
Najprawdopodobniej musiało właśnie o to chodzić.Zarówno Itachi jak i Sasuke bardzo szybko zużywali czakrę na samo Susano więc możliwe ze z Madarą było podobnie.On zresztą kontrolował przy tym jednocześnie Kyuubiego zatem zużywał ją pewnie jeszcze szybciej.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1923 dnia: Październik 20, 2011, 06:52:08 pm »
To by miało sens. Z tego co wiadomo to pierwszy mógł kontrolować 5 ogoniastych bestii. Do tego mógł wykonywać potężne techniki drzewne. Tu wychodzi nagato dobrze, który miał olbrzymie pokłady chakry. Więc śmiało mógł wykonywać wszystkie tehcniki.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1924 dnia: Październik 21, 2011, 09:57:41 am »
Trzeba jeszcze wspomnieć o tym, że klan Senju był ekspertem w walce z klanem Uchiha więc pewnie nauczyli się wielu sposobów na wykorzystywanie wad sharnngana na swoją korzyść.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1925 dnia: Październik 21, 2011, 10:37:32 am »
Dokładnie jak i oprzeć się sharinganowi i jego genjutsu itd. W końcu byli następcami braci senina. Zawsze mnie zastanawiało z tym podziałem sił pomiędzy synów senina. Jeśli jeden syn dostał moce psychiczne (techniki oczne id), dużą chakre itd, a drugi dostał siłę życiowo i silne ciało. Mogę się mylić, ale czy to ten pierwszy nie dostał to by stać się doskonałym shinobi, bo dostał techniki i moc by z nich korzystać, a drugi praktycznie nic. Więc jak on mógł to wygrać. Pierwszego jeszcze rozumiem miał ten elemnt moktoun.

Offline Perek

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1926 dnia: Październik 21, 2011, 01:45:06 pm »
Może żle pamiętam ale to chyba były oczy
D Zawsze mnie zastanawiało z tym podziałem sił pomiędzy synów senina. Jeśli jeden syn dostał moce psychiczne (techniki oczne id), dużą chakre itd, a drugi dostał siłę życiowo i silne ciało. Mogę się mylić, ale czy to ten pierwszy nie dostał to by stać się doskonałym shinobi, bo dostał techniki i moc by z nich korzystać, a drugi praktycznie nic.
chyba jeden dostał 'oczy' a drugi dużą chakrę i ciało z całym dobrodziejstwem inwentarza jakim były linie krwi* i techniki.
*albo to wyszło w kolejnych pokoleniach - uchicha używali sharingana i elementu ognia -  Uchicha których ukazano wiele poświęcają dla swoich mocy i są jednostkami, a potomkowie drugiego brata mają cały wachlarz możliwośći. Wojne między klanami chyba wygrywali senshu.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1927 dnia: Październik 21, 2011, 05:27:22 pm »
Chyba tak było, że ten co dostał sharinngana nie miał takiej siły, chakry i wytrzymałości co ten, który dostał ciało i przez to nawet jeśli znał więcej technik to i tak nie mógł ich wykonywać przez cały czas bo szybko się męczył...

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1928 dnia: Październik 23, 2011, 05:33:15 pm »
Wtedy by sie zgadzało. Zapomniałem że do siły życiowej mogą należeć kekengenkai.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1929 dnia: Październik 28, 2011, 02:20:29 pm »
Najnowszy rozdział miażdżący, ale dziwi mnie że wszyscy majo i zdolności pierwszego. To już praktycznie monopol. Z tym, że rozumiem jest wytłumaczone. Dobrze z tym, że nie mogą używać tego jak pierwszy albo jak używają to pośrednio i słabo im wychodzi. Chociaż to co robi madara to mnie dziwi z tego względu, że za potężne. Przecież to kekengenkai tego nie przecież nie można od tak sobie mieć i wykonywać techniki na poziomie 1. Dziwne jest to, że zdobył to podczas walki.

Ciekawostka jeszcze taka: przywołanie madary to kyubi, a tego chyba już nic nei przebije. Obecnie madara jest nie zniszczalny, skoro ma moc przez którą był pokonany. Wątpie żeby pierwszy miał to potęzniesze.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1930 dnia: Październik 28, 2011, 09:59:44 pm »
Mnie rozwalił wątek z Tsuchikage który zatrzymał pierwszy meteor a Madara nonszalancko pyta "ciekawe co zrobi z drugim?". W sumie sensowne,jeśli oba spadały pod tym samym kątem ale drugi był mniejszy to postacie patrzące z  dołu widziały tylko jeden.
Tsunade postanawia ruszyć do walki.Pytanie tylko po co? Z jej możliwościami wiele,albo wręcz nic, tam nie zdziała.Z kolei Tsuchikage postanawia walczyć do śmierci z Madarą.W sumie niezły motyw.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1931 dnia: Październik 29, 2011, 11:02:53 am »
Rozbawił mnie ten motyw z Tsunade z hardą miną postanawia ruszyć do walki. Pytanie tylko po co? Przecież jest najsłabsza ze wszystkich przywódców. Zaciekawiło mnie, że przed tym jak wspomniano pierwszego Hokage to Madara zerknął  pod koszulę. Wygląda na to, że poszedł w ślady Danzo i też ma szczepioną część ciała pierwszego....

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1932 dnia: Październik 29, 2011, 02:04:18 pm »
ciekawe czy madara ma jakieś ograniczenia w wykonywaniu mokuton.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1933 dnia: Październik 31, 2011, 06:59:08 pm »
Za życia może jakieś miał ale teraz raczej nie.Chodzący trup nie może w końcu umrzeć z powodu nadużycia potężnych technik.Nagato i Itachi jako nieumarli używali swoich najpotężniejszych technik bez żadnych ograniczeń choć przedtem obaj umarli z powodu nadużywania tych samych technik.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Skrzydlaty

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1934 dnia: Listopad 03, 2011, 04:32:43 pm »
Tak sobie pomyślałem, że zaznaczę tylko jedną niesamowicie ciekawą i wartą pochwały rzecz w obecnie toczącym się Naruto. Jest to ilość stron biorących udział w konflikcie. Mamy Naruto i wszystkie wioski po stronie tak zwanego dobra, mamy Kabuto i jego ożywieńców, wraz z Madarą, mamy Tobiego a do tego jeszcze jeszcze w tle gdzieś siedzi Sasuke. Niesamowite jak wiele wątków jest prowadzonych i jak bardzo złożona (jak na shounena) zrobiła się ta manga. Mangowe hipsterstwo naprawdę tutaj nie przejdzie, Naruto zwyczajnie jest dobre.

 

anything