trawa

Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 457288 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2025 dnia: Listopad 21, 2012, 07:59:03 am »
Cokolwiek byle efektownego. Niech pokaże na co go stać. Wszystkie bestie gadają a on tylko stoi i ryczy.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2026 dnia: Listopad 21, 2012, 10:05:44 am »
Aha w ten sposób :)
Niby coś tam pokazał, ale to co każda inna czyli bijudame i machanie ogonem. Liczę, że to jedno oko, które wygląda jak połączenie scharingana z reinganem nie jest dla picu.
I racja, fajnie było by coś efektownego zobaczyć w jej wykonaniu. Madara już dość pokazał, że góruje nad innymi.
Ciekawe, że kyubi potrafi leczyć/uzupełniać chakre. Zastanawiam się czy teraz jak w pełni dogaduję się z naruto, to naruto ma nie ograniczono chakre kyubiego? Prędzej miał ograniczoną jej ilość.
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2012, 10:09:00 am wysłana przez Jackal »

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2027 dnia: Listopad 22, 2012, 05:57:22 am »
Pewnie ma jej więcej, ale nie jest nieograniczona. No i jego techniki mają ograniczony czas działania i męczy się z czasem więc dalej ma swoje ograniczenia.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2028 dnia: Listopad 28, 2012, 07:28:00 pm »
Ciekawe co dalej wszyscy są na skraju sił, a posiłku takie to żadne posiłki. Co zmieni stado wykończonych średniaków. Skoro największe koksy czyli kage to chłopcy do bicia dla madary, a teraz nie jest sam przecież.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2029 dnia: Listopad 29, 2012, 07:17:35 am »
Zawsze mogą posłużyć jako mięso armatnie kiedy Naruto i spółka będą przygotowywać jakiś supersilny atak...

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2030 dnia: Listopad 29, 2012, 07:39:03 am »
Nie wiadomo skąd i kiedy nauczył się naruto super cudownej techniki, która opiera się na samym wietrze.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2031 dnia: Listopad 29, 2012, 11:09:33 am »
Horda średniaków to słabe posiłki przeciw facetowi który może sprowadzać deszcze meteorytów ale pewnie mają jakiś plan.Zresztą i tak nie mają nic do stracenia.
Po raz pierwszy od początku wojny na placu boju pojawiła się Sakura.Jak na kogoś kto,przynajmniej kiedyś, była jedną ze czterech głównych postaci mangi nie dostała jak na razie zbyt wiele czasu antenowego(jak dla mnie  mała strata).
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2032 dnia: Listopad 29, 2012, 11:48:07 am »
W sumie nie czytając, a jedynie patrząc na sam tytuł spodziewałem wsparcia w stylu sasuke, orochmirau itd.
Mnie akurat cieszy, że mało jej było.


Patrząc na autora nowego postu nie dowierzałem trochę, że powróciłeś :)

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2033 dnia: Listopad 29, 2012, 12:40:54 pm »
Mnie akurat cieszy, że mało jej było.
Mnie tam jej brak nie przeszkadza ale dziwne jest ze postać która jak była ważna przez kilkadziesiąt tomów nagle niemal znika i to w tak ważnym momencie jak ogólnoświatowa wojna. 
Patrząc na autora nowego postu nie dowierzałem trochę, że powróciłeś :smile:
Kupiłem sobie PSP i całą kolekcję książek z cyklu  świata dysku i ostatnie miesiące  mało oglądałem animców i czytałem mang ale pomału wracam do starych nawyków więc może będę częściej zaglądał.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2034 dnia: Listopad 29, 2012, 12:52:30 pm »
ale dziwne jest ze postać która jak była ważna przez kilkadziesiąt tomów nagle niemal znika i to w tak ważnym momencie jak ogólnoświatowa wojna. 

To prawda, szczególnie dziwi mnie postacie typu neji, które  kreowane są na geniuszy, najlepszych z rodu i potem przez cały czas cisza o nich. Do tego dochodzi ich nie zbyt wielka siła w stosunku do możliwości, gdzie naruto który pod każdym względem jest beztalenciem staje się mega koksem w wiosce, a jego jedyna technika to kolny.

Kupiłem sobie PSP i całą kolekcję książek z cyklu  świata dysku i ostatnie miesiące  mało oglądałem animców i czytałem mang ale pomału wracam do starych nawyków więc może będę częściej zaglądał.
Aha w więc to dlatego. Z ciekawości... psp czy psp vita?

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2035 dnia: Listopad 29, 2012, 04:21:43 pm »
Witam z powrotem.
A mi Sakury nie brakowało. Poza walką z Sasorim ani razu nie zabłysła. Tak Hinata z milionem kompleksów bije ją na głowę.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2036 dnia: Listopad 29, 2012, 05:08:12 pm »
Witam z powrotem.
 Tak Hinata z milionem kompleksów bije ją na głowę.
W rzeczy samej :)
Sakura od momentu ścięcia włosów i napakowaniu się bardziej taka chłopczyca się zrobiła.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2037 dnia: Listopad 29, 2012, 10:03:03 pm »
Aha w więc to dlatego. Z ciekawości... psp czy psp vita?
zwykłe psp.Vite może sprawie sobie kiedyś w przyszłości.Swoją drogą jak będę  miał trochę więcej czasu napiszę coś o kilku grach w odpowiednim temacie. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2038 dnia: Listopad 30, 2012, 07:53:13 am »
zwykłe psp.Vite może sprawie sobie kiedyś w przyszłości.Swoją drogą jak będę  miał trochę więcej czasu napiszę coś o kilku grach w odpowiednim temacie. 

Też miałem nie dawno psp chwilę pograłem, a potem bardziej muzyka, filmy i trochę manga. Potem sprzedałem, leżała i się kurzyła. Nie wiem czemu zacząłem ją rzadko używać, nie chciało mi się i nie było w co grać. No i do tego ten odwieczny problem[ używałem aby ją w podróżach] trzymając na kolanach konsole bolała mnie głowa i szyja od patrzenia w dół. Znowu jak trzymałem u góry to drętwiały mi ręce - brakowało mi złotego środka :)
Za to dla mnie nie ma nic lepszego niż manga w drodze.




W nowym chapterze ciąg dalszy walki tylko, że to wygląda jak pokrzykiwania leżącego. Ciekawe jako role będzie miał sasuke i ten co wszystko wie.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2012, 08:40:58 am wysłana przez Jackal »

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2039 dnia: Grudzień 06, 2012, 09:35:12 am »
Może Sasuke zrobi wszystkich w balona i sam zostanie Jinchirriki dziesięcioogoniastej bestii. To nawet fajnie by się prezentowało - Sasuke i Naruti walczący obaj jako posiadacze bestii.

 

anything