Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 457325 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline matej00

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2040 dnia: Grudzień 12, 2012, 08:44:19 am »
Aktualnie mam tylko jedno do powiedzenia o nowym rozdziale: "Boże jaki ten Yubi brzydki" XD A tak serio rozdział całkiem spoko, Bijuu dama 10 ogoniastego jest ekstremalnie op, a on nie jest przecież w pełni sił. Ciężko sobie zatem wyobrazić, co reprezentował mędrzec, skoro go wylosował. Ciekawe czy HQ zginie, czy ktoś ich uratuje, może jakiś klon Naruto? Tak czy siak, pożyjemy, zobaczymy.
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2041 dnia: Grudzień 12, 2012, 09:36:10 am »
Może to nie jest jego ostateczna forma. No i do tego w jego przywróceniu nie użyto oryginalnych dwóch najsilniejszych bestii więc pewnie i tak jest słabszy niż powinien. Kiedy  bestia tak rozwala na prawo i lewo wioski to może w końcu ktoś zginął w tej wojnie...

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2042 dnia: Grudzień 12, 2012, 04:50:46 pm »
Ciekawe w co dalej się zamieni, bo tak jak mówicie to raczej nie jest jego ostateczna forma, bo brak mu jednej przedniej łapy i jest wychudzony. Teraz ta absurdalna siła madary ma sens z tymi meteorytami i ostatecznym susano. W końcu mędrzec walczył z nim jak równy z rónym.

Offline Skrzydlaty

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2043 dnia: Grudzień 18, 2012, 02:08:35 pm »
Spoiler: pokaż
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEJIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ;((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2044 dnia: Grudzień 18, 2012, 04:11:56 pm »
O tak, nareszcie neji w akcji i chyba ostatniej, ale to co pokazał i jak udowodnił, że jest tym kim go nazywali. Ten kaiten i uderzenie powietrzem. Przy nim naruto z tym swoim trybem senin modo wygląda blado. Szkoda bardzo go lubiłem i liczyłem, że będzie miał jakoś główną walkę.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2045 dnia: Grudzień 19, 2012, 06:07:12 am »
Rozdział nawet ciekawy. Kto wie. Może jeszcze będzie walczył. Może Naruto znowu zrobi swoją gadkę i Obito użyje na nie tej techniki, którą Nagato na końcu walki ww wiosce.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2046 dnia: Grudzień 19, 2012, 09:26:46 am »
Dobrze by było, bo nie rozumiem po co wałkować i robić z kogoś "geniusza", jakiś super talent i potem zapomnieć o nim. bardziej by pasowało przedstawienie nejiego w stylu kashiego czy itachiego bądź też paina.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2047 dnia: Grudzień 20, 2012, 06:26:34 am »
No i jeszcze Madara potwierdził, że czeka nas jeszcze jedna transformacja Bestii. Skoro już bestia na prawo i lewo rozwala miasta to ciekawi mnie co będzie robił po tej przemianie...

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2048 dnia: Grudzień 20, 2012, 08:39:59 am »
Ciekawe czy będą w stanie ją kontrolować. Nawet jeśli madara stał by się jinjuruki to nie jest pewne, że ją opanuje pomimo, że jest najsilniejszy. Chociaż żeby ją opanować musi zostać przywrócony do życia, to wiąże się z tym, że obito może jednak nie będzie chciał zginać dla niego lub nagle poczuje siłę przyjaźni naruto...

Offline matej00

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2049 dnia: Grudzień 20, 2012, 10:10:56 pm »
Mnie również ciekawi jak silna będzie bestia w ostatniej przemianie (mimo, że i tak nie będzie tak silna jak w walce z M6Ś) i kto nad nią zapanuje, jeżeli w ogóle ktoś zdoła.

Najciekawszą opcją, jak dla mnie, byłoby gdyby to Oro wykiwał ich wszystkich. Jakimś cudem nakłonił/zmusił Saska do zapieczętowania w sobie Juubiego, po czym sam przejąłby ciało chłopaka (gdyż umysł powyższego, osłabiony byłby wewnętrzną walką z bestią), i tak o to nasz stary dobry Oro, na powrót stałby się głównym badassem, władającym bestią i upragnionym sharinganem. Naruciak wówczas, by uratować świat, musiałby zabić przyjaciela. (Ale i tak znając życie, pokonałby Ora, Sasek odzyskałby umysł, a Naruciak został by zbawcą świata i nawróciłby w końcu Sasuke)


Ps. Poniosła mnie nieco wyobraźnia ;P Ale kto wie co, tak naprawde nam zgotuje kisiel XD
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2012, 09:10:20 am wysłana przez matej00 »
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2050 dnia: Grudzień 21, 2012, 06:36:51 am »
W sumie czemu nie przecież poszli do kogoś kto wie wszystko :)

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2051 dnia: Grudzień 21, 2012, 07:01:48 am »
Dodatkowo w wiosce została dwójka ze starszyzny, która nakazała Itachiemu wybić jego klan. Może Sasuke skorzysta z okazji i ich też wykończy. Nigdy ich nie lubiłem więc nie będzie ich szkoda.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2052 dnia: Grudzień 28, 2012, 10:42:42 am »
W końcu coś się dzieje między Hinatą i Naruto. Szkoda tylko, że ktoś musiał wykitować aby to się stało.

Offline matej00

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2053 dnia: Grudzień 28, 2012, 01:38:22 pm »
No w końcu... Szkoda, że to akurat Nejii, ale dobrze, że ktoś w końcu zginął, bo akcja nabiera nieco realizmu.
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2054 dnia: Grudzień 28, 2012, 01:39:20 pm »
Też czekałem na rozwój spraw w tej kwestii. Myślałem, że coś bardziej się ruszy po ataku paina na wioskę, ale zaraz pobiegli trenować. Ciekawe jak będzie to wyglądało potem jak ochłoną po wojnie. No i ta aura wokół hinaty to moc przeniesiona od naruto zostanie jej na stałe? Jeśli tak to jako posiadaczka bykaugana i ogromnej ilosci chakry od naruto będzie znacznie lepsza od naruto który ma tylko dużo pary a nic po za tym.

 

anything