trawa

Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 457263 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2070 dnia: Luty 20, 2013, 07:29:50 pm »
Powinni wysłać do walki z Madarą wskrzeszonych Hokage. Oni też są nieśmiertelni więc mogliby z nim walczyć do końca świata. Albo wysłać  3 lub 4 Hokage aby go zapieczętował przy pomocy tej techniki przywołującej shinnigami.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2071 dnia: Luty 20, 2013, 08:19:03 pm »
Myślę, że tak może się stanie. Ciekaw jestem zdziwionej miny madary widzącą pierwszego.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2072 dnia: Luty 21, 2013, 06:52:45 am »
Kolesia trudno zadziwić więc pewnie przyjmie to na klatę ze stoickim spokojem.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2073 dnia: Luty 21, 2013, 07:20:58 am »
W sumie racja, dodatkowo stał się jeszcze parę razy silniejszy. Obecnie to madara jest tam chyba najsilniejszym, ze względu na rodzaje zdolności, id o tego ma je porozwijane na maksa.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2074 dnia: Luty 27, 2013, 07:17:07 am »
Cały rozdział to retrospekcja Hashiramy. Widzimy jego klan i pierwsze spotkanie z Madarą. Rozbawiła mnie filozofia klanu Senju. "Kochamy innych shinnobi dlatego ich zabijamy". Nie ma to jak logika. Ciekawe co robią z tymi, których nienawidzą...

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2075 dnia: Luty 27, 2013, 06:58:19 pm »
Zgadza się takie rozumowanie jest bardzo zdrowe :D, ale przynajmniej wiemy czemu hashirama obrał tako a nie inną ścieżkę.
Ciekawe czy będzie pokazany dalszy ciąg walki.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2076 dnia: Marzec 27, 2013, 02:14:31 pm »
Retrospekcji ciąg dalszy. Mamy założenie wioski o od razu powolny jej rozpad...

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2077 dnia: Marzec 27, 2013, 04:18:07 pm »
Tak się zastanawiam, czemu madara przystał na te zakładanie wioski, jak od początku miał swoją wizje.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2078 dnia: Marzec 27, 2013, 04:38:05 pm »
Może początkowo Hashirama zaraził go swoimi ideałami, ale potem zderzył się z twardą rzeczywistością i postanowił stworzyć swoją wizję.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2079 dnia: Marzec 27, 2013, 09:57:37 pm »
Kto go tam wie. Ciekawi mnie jak zdobył tyle technik. I nie mówię tu o oczach itd tylko tymi kolejnymi po genjtsu, ninjutsu  taijutsu, przecież nie wymyślił od tak sobie lub sam się dowiedział o tych technikach mędrca.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2080 dnia: Kwiecień 03, 2013, 10:41:49 pm »
Ciekawi mnie jak pierwszemu udało się oszukać mangekoku schaingan dość trywialnym trikiem. No i jak teraz pomyśleć gdzie się podziała ta powszechna technika z pierwszej  serii "naruto" te podmiana pod pieniek drzewka.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2081 dnia: Kwiecień 04, 2013, 06:01:52 am »
W klonie z drzewa pewnie płynie chakra więc Madara nie zauważył różnicy między kopią, a oryginałem. Poza tym może podczas walki Madary z Pierwszym jeszcze nie wymyślili zamiany na pieńka...

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2082 dnia: Kwiecień 10, 2013, 02:07:14 pm »
No dobra. W tym rozdziale to przegięli na maksa. Nie dość, że Sasuke znowu zmienia stronę, znowu spotyka Karin to jeszcze ciągnie ze sobą na wojnę najsilniejszych umarlaków z Konohy. Nawet Orochimaru złagodniał na maksa. No i tka jak się spodziewałem Karin okazuje się członkiem klanu Uzumaki. Swoją drogą ciekawi mnie skąd się wzięła z Wiosce Trawy.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2013, 05:51:25 am wysłana przez Hollow »

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2083 dnia: Kwiecień 10, 2013, 08:30:08 pm »
okazuje się członkiem klanu Uchiha.
Uzumaki miało być chyba ? :smile:
hmmmm trzeba przymrużyć porządnie dwoje oczu, bo człowiek przesiąknięty nienawiścią nagle zmienia stornę no i oro, który kroczy swoimi śladami nagle podąża za dzieciakiem hmmmmmm...
Ciekawi mnie w sumie co pomyśli pierwszy itd o naruto.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2084 dnia: Kwiecień 11, 2013, 09:45:05 am »
To na U to na U. Na jedno wychodzi. No i jeszcze ma szansę aby należeć do klanu Uchiha ;-)

 

anything