Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 457317 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline CoraX

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2085 dnia: Kwiecień 11, 2013, 12:37:55 pm »
Kurde oczami wyobraźni widzę doskonałe zakończenie gdzie Sasuke parzy się z Karin a Naruciak z Hinatą pozostawiając sakurę jako starą pannę :D

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2086 dnia: Kwiecień 11, 2013, 02:09:45 pm »
Dobre! A żeby dodatkowo pozbawić ją wszelkich nadziei na stały związek Sai powinien się spiknąć z Ino, a Kakashi z Tsunade. I w ten sposób wszyscy faceci, których zna mieliby parę...

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2087 dnia: Kwiecień 11, 2013, 03:33:14 pm »
Happy end po całości by był :)
To prawda karin ma szanse i uchiha zostać.

Mnie pomimo pokazanych tych wszystkich koksów, którzy mają cały wachlarz oczu, technik itd, to nadal itachi budzi respekt pomimo jednej zdolności nie pełnej.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2088 dnia: Kwiecień 24, 2013, 04:39:29 pm »
W nowym chapterze madara wyczuł pierwszego, a jubi się przemienił do końca. Najbardziej ciekawi mnie walka pierwszego z madaro obecnie, no  i jak zareagują wszyscy na sasuke? Przybędzie i ustanie u boku naruto?

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2089 dnia: Kwiecień 25, 2013, 06:12:51 am »
Jakoś wątpię żeby ciepło przyjęli Sasuke. Do tego w towarzystwie Orochimaru i reszty. Za to Suigetsu pewnie będzie miał ogromną radochę, bo w końcu może pozbierać sobie miecze na polu walki.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2090 dnia: Kwiecień 25, 2013, 06:33:49 am »
Właśnie też mi się tak wydaję by ktoś z radością krzyknął "przyjacielu" widząc sasuke przybiegającego za rękę z orochiiimaru, chociaż może i saukra może i skakać z radości.

Offline Perek

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2091 dnia: Kwiecień 26, 2013, 03:43:55 pm »
paradoksalnie to mnie najbardziej teraz ciekawi bo reakcji na widok
sasuke ze wsparciem
oro + wskrzeszeni
Pierwszy

pozwala poświęcić cały rozdział na reakcje ludzi na polu bitwy :)

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2092 dnia: Kwiecień 26, 2013, 04:42:15 pm »


pozwala poświęcić cały rozdział na reakcje ludzi na polu bitwy :)

16 stron ujęć twarzy każdego :) - ciekawe

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2093 dnia: Maj 06, 2013, 11:48:02 am »
Niedawno widziałem najnowszy film kinowy Naruto. Jak na film kinowy to nawet nie był taki zły. Akcja dzieje się mniej więcej między atakiem Paina na wioskę, a wysłaniem Naruto na wyspę. W tym czasie Madara zakrada się do wioski i wykorzystuje pewną technikę na Naruto i Sakure. Przenosi ona tą dwójkę do alternatywnego świata, w którym wszystko jest na opak (Kiba kocha koty, Shino nienawidzi robali, Hinata jest aż tak pewna siebie, że aż natarczywa itd. Najważniejszą różnicą jest, że Naruto odzyskał rodziców)  Film ogląda się nawet przyjemnie. Jedynym minusem jest duża ilość Sakury, która zawsze działała mi na nerwy, a teraz to już przekroczyła masę krytyczną. Mimo tego i tak warto zobaczyć ten film.
No i tradycyjnie jak to przystało na film kinowy znowu pojawił się nowy/dziwny rodzaj Rasenganu.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2094 dnia: Maj 06, 2013, 04:52:56 pm »
Brzmi dosyć ciekawie... na tyle żeby obejrzeć.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2095 dnia: Maj 09, 2013, 10:57:19 pm »
W naruto coś ruszyło i z powrotem stanęło, ale może być. Ciekawe co się stanie jak jubi w pełni się przebudzi. Teoretycznie nikt nie będzie go kontrolował itd, bo mędrcowi udało się po 3 dniach walki itd, ale jak wiemy mędrca teraz nie ma, obecnie najsilniejszy pod względem siły i wiedzy to madara a posiada on zaledwie połowę tego co mędrzec.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2096 dnia: Maj 10, 2013, 06:27:22 am »
Może czterej hokage coś wykombinują i jakoś unieszkodliwią bestię. W końcu nawet jeśli nie ma jednej tak potężnej postaci to za to mają dużo słabszych...

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2097 dnia: Maj 10, 2013, 05:05:09 pm »
To też prawda może zrobią fuzje jak w DB.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2098 dnia: Maj 11, 2013, 06:11:19 am »
Poza tym to Mędrzec był wynalazcą Ninjutsu i pierwszym shinnobi więc wtedy faktycznie był najsilniejszy. Teraz kiedy jest pełno wiosek i shinnobi sytuacja może wyglądać inaczej.
Swoją drogą dziwi mnie jak w tej wojnie juninowie ze wszystkich wiosek padają jak muchy. W końcu niby są elitą, a poza bohaterami żaden nic nie zdziałał. Ich głównym zajęciem przez większość czasu jest upadanie z agonalnym krzykiem na ustach...

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2099 dnia: Maj 11, 2013, 08:22:20 am »
To prawda, trochę to dziwne, że elita upada a tylko shinobi którzy dopiero co kiełkują grają pierwsze skrzypki. A co z shinobi z anbu itd przecież tam trafiają najlepsi i najciekawsi. Dobre spostrzeżenie Hollow, zbytnio tego nie zauważyłem, a jak nad tym pomyśleć to wiele jest takich co padają a byli kreowani na nie wiadomo kogo.

 

anything