trawa

Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 457317 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2145 dnia: Lipiec 17, 2013, 06:04:58 pm »
Dosyć ciekawie wygląda walka. Madara z pierwszym się ustawili, do tego dziwne są te techniki obito. Przecież on tylko stał się jinjurukim więc skąd te cudowne techniki?

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2146 dnia: Lipiec 17, 2013, 06:59:39 pm »
Jak tak patrze na swoją półkę i widzę te 60 tomów, to zastanawiam się ile to jeszcze potrwa? Z tej wojny zrobiono cyrk, dziesiątki technik na wysoką skalę, a nikomu nic nie jest :shock: Obito z nieudacznika nagle robi się najpotężniejszy wojownikiem, bez mrugnięcia okiem opanowuje niepoliczalną ilość czakry i wchłania 10-ogoniastego. I teraz przez kolejne 20 rozdziałów będziemy oglądać, to samo co przez poprzednich 50, tyle, że mamy jinjuriki w ludzkiej postaci. Właśnie tego się obawiałem, niby główny wątek drugiej serii, jednak autor wyczerpał juz chyba wszystkie najlepsze pomysły, a teraz zapycha nas jakimś gównem. Poprzednie wątki miały niezbędną równowagę, wszystko toczyło się płynnie i nie było tak przekoloryzowane. Być może, gdyby na głównym placu boju, nie było tego całego sojuszu, tych słabiutkich ninja, którzy nie potrafią sami nic zrobić, ani wymyślić byłoby lepiej. Zawsze broniłem tej mangi, jednak obecnie stała się tak nudna i przewidywalna jak papier toaletowy. A szkoda, wielka szkoda.

Offline Skrzydlaty

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2147 dnia: Lipiec 17, 2013, 09:29:38 pm »
Jajebie, na połowie obrazków z tych walk nie mam pojęcia co się dzieje :(

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2148 dnia: Lipiec 17, 2013, 09:49:57 pm »
Jajebie, na połowie obrazków z tych walk nie mam pojęcia co się dzieje :sad:

Mam podobnie, czasami muszę oglądać dany chapter kilkukrotnie, żeby zrozumieć co się przed chwilą wydarzyło. Jest to jednak wynikiem zbyt wielu postaci w tym wątku, co już kilkukrotnie wspominałem.

Offline Skrzydlaty

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2149 dnia: Lipiec 17, 2013, 09:58:33 pm »
To swoją drogą, ale brakuje mi też chyba jakiejś formy wyobraźni. Patrzę na niektóre kadry i nie wiem, czy kogoś atakuje ramię drugiego typa, jego jutsu, czy też może odłamek skalny. Tutaj jakieś kreski, tutaj wybuchy, nie ogarniam  :shock:

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2150 dnia: Lipiec 18, 2013, 06:46:31 am »
A to prawda :)
Też teraz czy prędzej się zastanawiałem czy to wybuch czy czyjeś ramie. Jedyne co mi nie pasuje w obecnych chapterach to ta przeciągana walka. Powinno się to szybciej rozgrywać. W sumie ustawili się co i jak, ale czy to oznacza, że coś się zmieni, chyba nie.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2151 dnia: Lipiec 19, 2013, 06:01:33 am »
A tak swoją drogą gdzie ten cały super-sharinngan, na który Obito się tak napalał?

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2152 dnia: Lipiec 19, 2013, 06:58:16 am »
Ten co on miał czy ten co miał 10 ogoniasty? ..., bo umknęło mi to i nie kojarzę  już.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2153 dnia: Lipiec 19, 2013, 08:14:29 pm »
Teraz chociaż będziemy mieli frajdę z oglądania anime, za tydzień szykuje się fenomenalny odcinek :biggrin:

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2154 dnia: Lipiec 20, 2013, 05:36:30 pm »
Ten co on miał czy ten co miał 10 ogoniasty? ..., bo umknęło mi to i nie kojarzę  już.

Chodzi mi o ten, który miał rzucać iluzję potężniejszą niż rzeczywistość. A może ta cała walka to jedna wielka iluzja.

Teraz chociaż będziemy mieli frajdę z oglądania anime, za tydzień szykuje się fenomenalny odcinek :biggrin:

O czym ma być ten odcinek bo ostatni oglądałem z pół roku temu.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2155 dnia: Lipiec 20, 2013, 06:54:23 pm »
Madara został przywołany i nareszcie zacznie się walka na całego. Odcinek zawarty w 59 tomie Naruto.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2156 dnia: Lipiec 20, 2013, 07:51:42 pm »
Chodzi mi o ten, który miał rzucać iluzję potężniejszą niż rzeczywistość. A może ta cała walka to jedna wielka iluzja.

u.
Aaaaaa to o to chodziło. Myślę, że tego nie użli jeszcze bo mieli coś z księżycem wykombinować. Chyba, że to już się stało tak jak piszesz.


Madara został przywołany i nareszcie zacznie się walka na całego. Odcinek zawarty w 59 tomie Naruto.
A to obejrzę, bo też dawno nie oglądałem.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2157 dnia: Lipiec 20, 2013, 08:22:25 pm »
Księżyc mieli użyć aby rzucić tą iluzję na cały świat na raz. Na innych chyba można to rzucić bezpośrednio.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2158 dnia: Lipiec 21, 2013, 07:42:18 am »
Myślałem, że może to tylko zrobić madara, który ma wszystko porozwijane na maksa, a hybryda jaką jest obito już nie.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2159 dnia: Lipiec 24, 2013, 05:38:58 pm »
W nowym chapterze obito opanowuje 10-ogoniastego i pokazuje co i jak. Teoretycznie nie mają z nim żadnych szans, nawet pierwszy. Czekam na ruch madary bo teraz już może mu zagrozić obito.

 

anything