Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 457197 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2160 dnia: Lipiec 25, 2013, 05:18:44 pm »
Takie anime chce się oglądać cały czas! Znakomicie odwzorowana potworna potęga Madary. Walka wyglądała lepiej jak w mandze, przez następne 2 miechy anime będzie współgrało z mangą, więc jest dobrze :biggrin:

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2161 dnia: Lipiec 31, 2013, 08:52:46 pm »
Całkiem niezły nowy chapter, jednak pomysł z teleportowaniem techniki już był. Tak Kakashi przywalił Obito w tym samym wątku. Widać brak pomysłów u Kishimoto, weź chłopie kończ tą mangę powoli i zajmij się nowymi projektami :cool:

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2162 dnia: Sierpień 01, 2013, 06:41:29 am »
Prawda nowy chapter fajny, ale ta technika, którą inaczej nazwali, a w rzeczywistości to nadal ta sama teleportacja. Póki co kilku mocnych ludzi okłada obito jednak ten wydaje się bawić z nimi tylko.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2163 dnia: Sierpień 04, 2013, 12:31:20 am »
Ta walka robi się dość monotonna. Ciekawi mnie czy Kishimoto byłby w stanie stworzyć mangę podobną do Naruto...

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2164 dnia: Sierpień 04, 2013, 04:24:16 pm »
To raczej ciężko było by zrobić, z tego względu, że praktycznie wszystkie swoje pomysły wpakował w naruto przez tyle lat.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2165 dnia: Sierpień 05, 2013, 12:04:16 pm »
Ta walka robi się dość monotonna. Ciekawi mnie czy Kishimoto byłby w stanie stworzyć mangę podobną do Naruto...

Możesz mi wytłumaczyć po co autor miałby tworzyć mangę podobną do Naruto, którą tworzy już kilkanaście lat? Widzisz w tym jakiś sens? Bo ja nie :smile:
Niech tworzy coś całkiem nowego, jest tyle tematów do zrealizowania.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2166 dnia: Sierpień 07, 2013, 05:23:48 pm »
Nowy chapter mi się spodobał. Trochę przekoloryzowane było, ale okazuję się, że lepiej dopracować senjutsu, które oferuje dużo fajnych trików. No i wychodzi na to też, że obito potrafi negować każdą technikę z ninjutsu. Ciekawe czy teraz po przebudzeniu drugiej połowy kyubiego połączą się? Czy jest możliwe, że powstało by dwóch kyubich>?
Kolejne pytanie brzmi, po co naruto gromadzi chakrę na pełną wersję trybu kyubiego skoro i tak ninjutsu nie działa na obito?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2013, 09:45:05 pm wysłana przez Jackal »

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2167 dnia: Sierpień 11, 2013, 01:46:08 am »
Tryb Kyibiego tak jak i Tryb Pustelnika Nie są Ninjutsu więc pewnie mogą zadziałać na Obito i zrobić my krzywdę. Pewnie lis z Minato i Naruto połączą się w jedną istotę, Naruto dostanie Power Upa (a dla większego dramatyzmu Minato w tym procesie umrze) i rozwali każdego wroga na swojej drodze z Madarą włącznie.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2168 dnia: Sierpień 11, 2013, 08:54:02 am »
Liczę na to, że to madara jeszcze nie pokazał wszystkich kart, a obito to pionek, a nie gość, który odgrywa teraz główna role.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2169 dnia: Sierpień 15, 2013, 08:14:24 pm »
Nowy odcinek całkiem niezły, jednak brakuje mi trochę dynamiki w tych wszystkich technikach. Męczy spowalnianie akcji retrospekcjami, czekam w końcu na odcinek, w którym doczekam się walki przez 5-10 minut na pełnym gazie.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2170 dnia: Sierpień 24, 2013, 08:48:16 pm »
Wie ktoś może czemu już jest drugi tydzień przerwy w mandze.
Z innej strony nadgoniłem anime bez filerów co ułatwiło sprawę, bo same filery były, a nie oglądałem chyba rok już. To mocno uderzało mnie ostatnio i teraz coraz bardziej to graficznie naruto prezentuje się coraz bardziej fatalnie. Gama kolorów jest mdła, a rysowanie postaci kluchowate. Nawet postacie w ruchu nie jest już dobre. Teraz podczas oglądania mamy przed oczami kluchy w mdłych odcieniach.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2171 dnia: Sierpień 28, 2013, 05:19:40 pm »
W nowym chapterze jeden ruch i skomentowanie jego, na to czekaliśmy dwa lub trzy tygodnie :)

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2172 dnia: Sierpień 28, 2013, 06:39:23 pm »
W sumie trochę przegadany ten chapter i znów 7 dni czekania...

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2173 dnia: Sierpień 29, 2013, 06:12:56 am »
Faktycznie rozdział przegadany. Mogliby sobie odpuścić te wszystkie retrospekcje i dać więcej akcji.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2174 dnia: Sierpień 30, 2013, 02:14:14 pm »
Ja nie mogę, co oni robią z tym anime. Przez czterdzieści minut, akcja posunęła się może o dziesięć stron w mandze :wink: Nie zrozumcie mnie źle odcinki były całkiem przyjemne, tylko nudzą mnie już enty raz powtarzane retrospekcje, czekam w końcu na pojedynek kage z Madarą. Co oni zrobili w scenie, w której Naruto stosuje podział cienia i zostaje wypluty przez Sona :shock: ?