Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 457243 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2175 dnia: Wrzesień 01, 2013, 10:15:05 am »
Tak to bywa z tym anime. Z jednej strony twórcy muszą posuwać akcję do przodu, ale z drugiej jeśli za szybko anime dotrze do aktualnych rozdziałów zabraknie im materiałów na odcinek i będą musieli znowu zabrać się za fillery. No niby coś się dzieje ale niewiele ma to wspólnego z mangą.
Moim marzeniem jest, że kiedy skończą to anime (tak pewnie za 4 lata) zrobią wersje całkowicie zgodną z mangą. Wytną wszystkie sceny, które dodali, fillery i usuną cenzurę. Wiem, że to tylko marzenie i do tego całkowicie nierealne ( w końcu im więcej odcinków tym droższe anime), ale może jakaś grupa zapalonych fanów Naruto podejmie taką inicjatywę...

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2176 dnia: Wrzesień 04, 2013, 10:39:25 am »
No i chyba w końcu zaczynają walczyć.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2177 dnia: Wrzesień 04, 2013, 12:17:38 pm »
No i chyba w końcu zaczynają walczyć.

Co to za walka? Znowu to samo, jedyne co się zmienia to formy. Raz ludzka, raz bestia. Co w tym interesującego? Niech ten Obito już padnie, bo tak bezbarwnej postaci w tej mandze jeszcze nie było.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2178 dnia: Wrzesień 04, 2013, 03:14:08 pm »
Wydawnictwu JPF to się ostatnio mocno
Spoiler: pokaż
popi****liło
:evil: . Na początku w planach do końca roku miały wyjść jeszcze 3 tomy Naruto, teraz będą może 2, z czego premiera tomu 61 została po raz czwarty czy piąty przełożona! Obecnie data wydania to 26 września z czego planowo tom miał się pojawić w sierpniu. Nie wiem kto jest tak niekumaty w tym wydawnictwie i nie widzi, że tłumacz nie daje rady z tymi wszystkimi nowościami, z czego połowa to zwykły kicz. Taka sytuacja ma miejsce z większością tytułów, Naruto nie jest tutaj wyjątkiem, jednak zdecydowanie najwięcej ma przełożonych premier. Jest to bardzo nieodpowiedzialne w stosunku do osób, które posiadają wszystkie tomy(60!), wydawnictwo daje ciała. Tak się niestety dzieje, kiedy nie mierzy się siły na zamiary, a później są tego efekty. Wielki minus dla JPF-u, dokończę tylko serię Naruto i Resident Evil i więcej do tego sklepu nawet nie zajrzę.

PS. Sorki z góry za mocne słowo, ale nie mam innego pomysłu na wyrażenie swojego niezadowolenia.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2179 dnia: Wrzesień 04, 2013, 06:30:20 pm »
Racja wreszcie zaczynają i to mi się podoba, a nie poprzednie pstryczki. Wszystko fajnie wszytko ładnie, ale to wygląda jak test nowej fuzji siły. No i chyba obito nie idzie zgodnie z myślą madary. Co więcej bardziej mnie ciekawi walka pierwszego z madaro.


Przypomniało mi się. Ciekawe co z kakashim? Czy tam zginie? A jeśli przeżyje to puki co nie ma dość chakry by wrócić. Będą na polu bitwy obecnie i otrzymując chakre od naruto trochę by namieszał. Ciekawi mnie też reakcja i krótka rozmowa kakashi-czwarty w końcu był jego sensiem, w sumie tak smao jak obito.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2013, 07:09:33 pm wysłana przez Jackal »

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2180 dnia: Wrzesień 04, 2013, 07:24:05 pm »
Kakashi to kozak jakich mało więc nie dość, że wróci to pewnie jeszcze zdąży ostro przywalić Obito. Mnie bardziej ciekawi jego reakcja na widok Sasuke i informację, że znowu zmienił stronę konfliktu.


Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2181 dnia: Wrzesień 04, 2013, 07:47:46 pm »
Kakashi to kozak jakich mało więc nie dość, że wróci to pewnie jeszcze zdąży ostro przywalić Obito.


:)    coś w tym jest, ale patrząc na to ile on ma oryginalnie ma on chakry porównują do obecnie zebranych to...


To też może być ciekawe, nie pomyślałem o tym, ale jednak bardziej rozmowa jego z czwartym mnie interesuje.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2182 dnia: Wrzesień 05, 2013, 03:40:50 pm »
Genialny odcinek Naruto! Oglądajcie bo naprawdę warto! Po tylu miesiącach filerów, kilku niezłych odcinkach, w końcu coś naprawdę bombowego! Oby więcej takich :wink:

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2183 dnia: Wrzesień 05, 2013, 07:31:51 pm »
A co  teraz jest w anime?

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2184 dnia: Wrzesień 06, 2013, 11:44:08 am »
Kurama i Naruto w końcu w jednej drużynie, pojedynek z pozostałymi bestiami.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2185 dnia: Wrzesień 10, 2013, 04:25:18 pm »
Pierwszy od kilku miesięcy naprawdę ciekawy rozdział. W końcu Kishimoto odpuścił sobie ckliwe przemyślenia Czwartego na temat tego jak to Naruto miał w życiu ciężko, dowiadujemy się w końcu co jest na kamiennej tablicy klanu Uchiha, początki historii shinnobi, czym jest 10-ogonowy demon i jak działa ten cały plan z iluzją.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2186 dnia: Wrzesień 10, 2013, 06:42:59 pm »
To prawda w najnowszym rozdziale dowiadujemy się kilku kluczowych elementów całej mangi Naruto. Chociaż został jeszcze jedna zagadka do rozwiązania - gdzie przez ten cały czas podziewał się trzeci hokage ? ;) Nurtowało mnie te pytanie przez ostatnie kilka chapterów - gdzie jest 3-ci :) ? Rozdział był w całości dobry obfitujący w ciekawostki szczególnie kluczowa sprawa z tabliczkami. Pytanie co dalej, skoro główne siły są pozbawione chakry, a na placu boju jako tako pozostaje drugi, pierwszy i sasuke. Co ciekawe, coraz więcej zyskuje chyba najbardziej pomijany i nie doceniany drugi hokage. Jak się okazuje ma on ogromne możliwość i wachlarz potężnych technik, co więcej jest twórco tych technik.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2187 dnia: Wrzesień 10, 2013, 06:54:12 pm »
Wydawało mi się że trzeci był z Orochimaru i innymi kage.
Ciekawe czy w tej masakrze, którą zafundował sobie ten wielki krzak zginął jakiś znajomy Naruto. Taki Gai albo Lee mógłby paść trupem i nikt by nie tęsknił, a przynajmniej ktoś by w końcu padł trupem

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2188 dnia: Wrzesień 10, 2013, 07:06:37 pm »
albo Lee mógłby paść trupem i nikt by nie tęsknił, a przynajmniej ktoś by w końcu padł trupem
Oj oj oj, ja z chęcią bym zobaczył jego walkę na poziomie pojedynku jego i gary, ale jak by padł kiba, ten od robaków czy ino lub ten chouji to nie mam nic przeciwko.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2189 dnia: Wrzesień 11, 2013, 09:16:30 am »
Faktycznie, znakomity rozdział. W końcu jakieś wyjaśnienia, ale pojawia się kolejny haczyk. Madara! Sam mówi, że technikę Księżycowego Oka wykona on, a nie Obito. Czyżby posiadał możliwość kontrolowania Obito i dlatego walczy z pierwszym Hokage, jakby od niechcenia? Drugą możliwością jest wykorzystanie ataku ostatniej szansy ( wszyscy shinobi, którym zostanie choćby minimum czakry zapewne rzucą w Obito lub ten kwiat wszystko co mają) i wtedy reakcja Madary?


Ciekawe czy w tej masakrze, którą zafundował sobie ten wielki krzak zginął jakiś znajomy Naruto. Taki Gai albo Lee mógłby paść trupem i nikt by nie tęsknił, a przynajmniej ktoś by w końcu padł trupem

Ja bym Gaia i Lee zostawił, a uśmiercił Kibę i Ino.


 

anything