trawa

Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 457449 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2220 dnia: Październik 02, 2013, 06:03:43 pm »
Też tak sądzę. Z całego rozdziału jedyny warty uwagi obrazek to ten co porabia Kakashi. Resztę można odpuścić.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2221 dnia: Październik 02, 2013, 08:50:31 pm »
Tylko dwa kadry z Kakashim na kilkanaście stron to trochę cienko :wink:
Co ta kasa robi z człowiekiem, jedna z najlepszych mang z tygodnia na tydzień jest coraz gorsza :evil:
Wszystko było ok do momentu, w którym pojawił się cały sojusz, później akcja wyraźniej spadła i ciągle dołuje.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2222 dnia: Październik 02, 2013, 09:08:59 pm »
Może Kishimoto skończyły się pomysły co ma być dalej i zwleka aż nie dostanie olśnienia ;-)
W takim tempie to ta ostateczna walka potrwa jeszcze z 5 lat.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2223 dnia: Październik 02, 2013, 10:41:32 pm »
To prawda najciekawsze to są kadry z kakaschim, i dziwne kadry na których pierwszy jest w chakrze naruto - po co mu to?

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2224 dnia: Październik 03, 2013, 08:57:23 am »
W takim tempie to ta ostateczna walka potrwa jeszcze z 5 lat.

W sumie tak może być, zauważ w poprzednim chapterze Naruto i Sasuke wyskakują i atakują Obito, w nowym rozdziale masa gadania, przybywają Kage a.....oni dalej lecą jakby czas się zatrzymał :shock:

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2225 dnia: Październik 08, 2013, 02:04:36 pm »
Kishimoto zaczyna powoli ewoluować w Kiczmoto.
Fuzja technik Naruto i Sasuke zaczerpnięta żywcem z Dragon Balla, brakuje tylko, żeby razem połączyli ciała za pomocą kolczyków , właśnie Kishi nie czytałeś? Ja naprawdę nie rozumiem on uważa swoich czytelników za zwykłych idiotów? Sakura w ciągu 3-4 lat opanowuje to co praktycznie przez całe życie Tsunade :shock: To niech jeszcze zostanie Hokage od razu. To jest dla mnie po prostu niepojęte jak można było spieprzyć tak dobrą mangę? Wielka wojna, trwa walka dwóch najsilniejszych wojowników na świecie Madary i Hashiramy, a ich w ogóle nie ma. Po raz enty Naruto dostaje oklep i po raz enty wstaje i jeszcze gadka Kakashiego odnośnie powolnego nawrotu na dobrą stronę Obito. Dla mnie to za wiele, chapter oceniam na 1/10. Wszystko już gdzieś było, zero elementu zaskoczenia. Najważniejszy wątek okazuje się bezprzecznie najgorszym! :evil:

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2226 dnia: Październik 09, 2013, 06:35:07 am »
Popieram w stu procentach. Nudy, sztampa, kalka. Zero oryginalności

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2227 dnia: Październik 09, 2013, 07:26:09 am »
Rzeczywiście kolejny chapter nic nie wnoszący, a powielający element zgaszenia naruto + sasuke po czym wstają jak gdyby nigdy nic i walczą z to samą siłą. Przyznam, że momentami czytać mi się już nie chciało jak zaczęli wszyscy po kolei odklepywać po raz któryś swoją mantrę i gadkę o tym, że powinni przestać, poddać się, przejść na stronę dobra/zła, i że w głębi każdy jest dobry itd itd. Co więcej ile można czytać/patrzeć na okrzyki / mobilizację mięsa armatniego? Nawet kakshi zaczął w samotności już gadać do siebie kocopoły. Co do tej całej fuzji to wygląda to na to co zrobił madara w walce z pierwszym, czyli nałożył susano na kyubiego. kiedy ta manga pójdzie do przodu?


- powiem  szczerzę, że bleach przy tym prezentuję się teraz kapitalnie. Rolę się odwróciły.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2228 dnia: Październik 09, 2013, 08:40:47 am »
Teraz jeszcze brakuje żeby Bee połączył swoją bestię z Naruto i Sasuke. W ten sposób stworzą Megazorda i wystrzelą wielkiego chwasta w kosmos ;-)
Z taką ilością absurdu jaką mamy w mandze to bardzo prawdopodobne.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2229 dnia: Październik 09, 2013, 06:15:35 pm »
Pomysł ten z pewnością spodoba się kischimoto :)

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2230 dnia: Październik 16, 2013, 01:49:08 pm »
Nowy chapter pozytywnie mnie zaskoczył. Obrazek połączonego ataku sojuszu robi wrażenia, ogólnie widać że Kishimoto się przyłożył do tego rozdziału. Czekam za następny tydzień, coś czuję że Madara weźmie sprawy w swoje ręce.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2231 dnia: Październik 16, 2013, 01:54:36 pm »
Mam nadzieję, że to był rozdział kończący tą walkę bo to najgorsza walka całej serii.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2232 dnia: Październik 16, 2013, 04:26:57 pm »
Racja. Mam tylko taką nadzieję, że w tomach będzie to jakoś lepiej wyglądało. Czytając rozdziały jeden za drugim, być może ten efekt znudzenia i oczekiwania na ciąg dalszy nie będzie już tak doskwierał. Kilka chapterów temu Madara powiedział, że za 5 minut przejmie kontrolę nad wojną, więc to chyba jeszcze nie koniec.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2233 dnia: Październik 16, 2013, 06:54:35 pm »
Madara powinien pokazać teraz co i jak, bo nie wierze, że obito dyktował warunki i robił sobie co chciał. Madara szykując parędziesiąt lat plan raczej by na to nie pozwolił. Pewnie też obito nie padnie po jednym strzale tylko użyje jakiejś tam techniki i powie, że jest nieśmiertelny. Szczerze mówiąc to nawet liczę na to żeby madara zaczął rozdawać karty wreszcie i pokazał o co chodzi.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2234 dnia: Październik 16, 2013, 07:59:53 pm »
Jestem ciekawy czy Kakashi może wrócić do rzeczywistości w dowolnym momencie? Bo skoro widzi i słyszy to samo co Obito, to może w każdej chwili wrócić i zadać śmiertelny cios zaskoczonemu przyjacielowi, podobnie jak zrobił to w pojedynku z Kakazu czy jak mu tam było (chodzi mi o tego co miał kilka serc). Uważam, że byłby to dobry motyw.