Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 457198 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2340 dnia: Marzec 07, 2014, 07:55:40 am »
Chapter kapitalny, po prostu świetny czekam z niecierpliwością na 8 bramą, a i szczególnie na lee i zdjęcie odważników.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2341 dnia: Marzec 07, 2014, 11:10:01 am »
W końcu zapowiada się coś ciekawego. Nie mogę się doczekać tej walki.
Swoją drogą dziwię się, że jeszcze nie wpadli na pomysł żeby zniszczyć Rinnegana, którego ma Obito. W ten sposób Madara nie miałby już możliwości stać się silniejszy.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2342 dnia: Marzec 08, 2014, 10:32:05 am »
Mnie osobiście ciekawi inna rzecz, jeśli Guy palnie 8 bramę co się równa ze śmiercią, co w takim razie zrobi Lee? Będzie stał z boku i patrzył jak jego mistrz umiera? Intryguje mnie, czy też byłby w stanie otworzyć 7 czy nawet 8 bramę. W końcu walka na całego, więc dużego wyboru to nie ma.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2343 dnia: Marzec 08, 2014, 12:24:26 pm »
Jeśli Gai umrze to mam nadzieję, że nie poświęcą 4 rozdziałów na jego retrospekcje i przedśmiertną mowę pożegnalną. Lee stał z boku jak umierał Neji więc na Gaia też może popatrzyć...

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2344 dnia: Marzec 08, 2014, 03:20:47 pm »
chciałem powiedzieć już, że może coś przy świruje, ale racja nejiemu nie pomógł to tu też może dać sobie spokój. W sumie Neji mógł być jednym z groźniejszych zawodników dla madary, bo walczył taijutsu z tyn, że ciosy zadawał organom wewnętrznym. Z tym że madara ma to technikę pierwszego z regeneracją.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2345 dnia: Marzec 09, 2014, 06:06:33 pm »
Nadgoniłem wczoraj anime, te filery z Kakashim nie są takie złe, fajne wprowadzenie Yamato i dobrze ukazany Orochimaru. Dobrze jednak, że już niedługo anime wraca do wydarzeń z mangi.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2346 dnia: Marzec 12, 2014, 10:15:25 am »
Nowy chapter oceniam na 0/10. Jedno wielkie gówno! Teraz już wiem, że Kishimoto jest niespełna rozumu, budować w miarę spore napięcie przez kilka rozdziałów, a później w jednym wszystko spi****lić. Brawo, klasa sama w sobie.
Ile to już zostało spieprzonych chapterów przez te retrospekcje? To już się rzygać chce, przecież na tych kilkunastu stronach akcja nie poszła ani kroku do przodu...kończ gościu już tą mangę, bo z wiekiem jesteś coraz bardziej tandetny i nudny.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2347 dnia: Marzec 12, 2014, 05:29:19 pm »
Mi się nowy chapter podobał pomijając retrospekcje). Na szczęście nie trwała kilka rozdziałów ta retrospekcja. Wreszcie odpalił tą 8 bramę, Madara wyglądał na zdziwionego, ale zobaczymy czy to coś da.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2348 dnia: Marzec 12, 2014, 08:15:46 pm »
Zgadzam się z Itachim. Jedna wielka porażka. Nie zdziwiłbym się jakby podczas walki zasunęliby jeszcze kilka retrospekcji...

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2349 dnia: Marzec 12, 2014, 08:47:38 pm »
To prawda, że chciało by się pójścia na przód w fabule, ale jak gadałem z kumplem to mu też podobał się nowy chapter. Może się już przyzwyczaiłem i po prostu patrze na jakieś nowe rzeczy.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2350 dnia: Marzec 12, 2014, 08:50:58 pm »
Mi się nowy chapter podobał pomijając retrospekcje). Na szczęście nie trwała kilka rozdziałów ta retrospekcja. Wreszcie odpalił tą 8 bramę, Madara wyglądał na zdziwionego, ale zobaczymy czy to coś da.

A można wiedzieć, co dokładnie Ci się podobało? :wink:
Retrospekcje z Guyem i jego ojcem były mocno przeciętne, niby odpalił tą ósmą bramę, ale dopiero (mam nadzieję) w kolejnym rozdziale zobaczymy jak się prezentuje w pełni okazałości, Madara natomiast wyglądał na zainteresowanego, z tego powodu, że nigdy wcześniej nie widział otwarcia bramy śmierci.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2351 dnia: Marzec 13, 2014, 12:27:09 pm »
I właśnie to mi się podobało. To znaczy podobał, ale nie uważam tego za top chapter. Ładnie przygotowany grunt na odpalenie 8 bramy. :)

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2352 dnia: Marzec 19, 2014, 09:55:46 am »
W końcu jakaś interesująca komplikacja ciosów, kilku bohaterów. Fajnie,  fajnie, w końcu Madara dostaje po dupie!

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2353 dnia: Marzec 19, 2014, 10:39:07 am »
Nawet jeśli dostaje to i tak jakoś go to szczególnie nie obeszło. Kakashi chyba też się już kończy po wielokrotnym  zastosowaniu Kamui i ciągle włączonym sharinnganie.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2354 dnia: Marzec 19, 2014, 12:15:41 pm »
W tej mandze nigdy nic się nie kończy, zapomniałeś? :wink:

 

anything