trawa

Autor Wątek: O Asuce  (Przeczytany 76313 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dreadorus Maximus

O Asuce
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpień 07, 2006, 02:26:34 pm »
Otwieram nową dyskusję pod tematem "czy Asuka to wredna, mangowa baba".
Zapraszam.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Frey Ikari

O Asuce
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpień 07, 2006, 08:57:18 pm »
Rozmawiamy tylko o anime czy wszystkich pozycjach nie hentajowych i nie parodiach??

Offline Dreadorus Maximus

O Asuce
« Odpowiedź #107 dnia: Sierpień 07, 2006, 10:26:23 pm »
Cytuj
Rozmawiamy tylko o anime czy wszystkich pozycjach nie hentajowych i nie parodiach??

Znasz zasady.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Krova

O Asuce
« Odpowiedź #108 dnia: Sierpień 08, 2006, 02:26:05 pm »
Khem.
 
  Asuka niech sobie ma głęboką duszę, niech podświadomie szuka wsparcia w postaci mężczyzny, niech ma głęboką osobowość - ale fakt faktem, że jakbym poznał dziewczynę o takim charakterze to bym i tak pomyślał "Ale wredna baba".

  Wszystko zależy, pod jakim kątem to rozpatrywać. Z zewnątrz była wredna, wewnątrz potrzebowała wsparcia i pomocy. Tylko że przez jej charakter zamiast dać Shinjiemu do zrozumienia, że w ten czy inny sposób go potrzebuje, pomiatała nim i była...ogólnie niemiła ;)
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Ryba

O Asuce
« Odpowiedź #109 dnia: Sierpień 08, 2006, 02:29:46 pm »
Asuka byla wredna, na miejscu Shina juz bym dawno ja ukrocil :p
Ale pamietajmy jaka przeszla przeszlosc, bardzo tragiczna, stracila matke, ktore uwazała ze jej corka to lalka. To byl na pewno dla niej spory cios, i dlatego byla wredna dla ludzi. No prawie dla wszystkich, bo do Kajego nie.

Offline Frey Ikari

O Asuce
« Odpowiedź #110 dnia: Sierpień 08, 2006, 09:24:41 pm »
No jak bierzemy tylko Asukę z anime to teą dołączę się do głosow że była wredna ponad miarę, ale mnie by to nie przeszkadzał... jestem twardy jak landrynka w gorącej wodzie kompana i dałbym radę.Jedyna osoba dla ktorej była miła to Kaji i przewodnicząca.

Nie rozumiem dlaczego w temacie o Asuce też muszę się ograniczyć do wersji anime, temat powinien nazywać się : O Asuce na podstawie tylko i wyłącznie anime i EoE...

Offline Dreadorus Maximus

O Asuce
« Odpowiedź #111 dnia: Sierpień 08, 2006, 10:49:00 pm »
Cytuj
Nie rozumiem dlaczego w temacie o Asuce też muszę się ograniczyć do wersji anime

Bo temat brzmi "O Asuce", a nie "O tworze asukopodobnym"?

Cytuj
jedyna osoba dla ktorej była miła to Kaji i przewodnicząca.

A dla Shinjiego to była tylko niemiła? A sceny z odcinka 10, na basenie? Z 12 w windzie? Cały odcinek 15 (bez zakończenia)? Wymieniam tylko te widoczne na pierwszy oka rzut.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Frey Ikari

O Asuce
« Odpowiedź #112 dnia: Sierpień 09, 2006, 09:04:43 pm »
Cytuj
Bo temat brzmi "O Asuce", a nie "O tworze asukopodobnym"?

Ależ w tamtych pozycjach też jest Asuka, nadal jest to też świat NGE., tworzony jest też przez ludzi z Gainaxu oraz mają "błogosłowięństwo" pana Anno.
Cytuj
A dla Shinjiego to była tylko niemiła?

Nie, ale to przeważało.

Offline Frey Ikari

O Asuce
« Odpowiedź #113 dnia: Sierpień 18, 2006, 08:26:02 pm »
Cytuj
Theory

--------------------------------------------------------------------------------

The following section describes disputed or finally not clarified circumstances and shows the opinion/the authors.
--------------------------------------------------------------------------------
 
[work on]Assumptions
Asukas behavior resembles very the symptomatology of a boron the LINE personality disturbance in such a way specified. This can develop during force experience (impacts, abuse), for unstable social surrounding field, and/or, as with Asuka, the sudden loss of important reference persons. According to ICD-10 (“internationally Statistical Classification OF Deseases and Relatet Health of problem”) the five most important characteristics describe Asuka accordingly well:

clear tendency to act unexpectedly and without consideration of the consequences; (this sees one with Asuka' s EH fights)
clear tendency to quarrels and conflicts with others, above all if impulsive actions are prevented or blamed;
Inclination to outbreaks of rage or force with inability as a check of explosive behavior;
Difficulties in the retention of actions, which are not recompenced directly;
inconsistant and incalculable tendency
Besides (e) a boron the LINE patient (r) varies always between the extremes „repelling “and „clips “back and forth. He/they wants to make attentive at any price on itself and its/its problems, costs it, what wants it. If one comes it/it however too near, one is away-pushed again drastically, removes one thereby, one again beklammert itself. Since boron the LINE patient in its childhood often it experienced no unconditional stable allowance they are violent to persons, who do not want to actually love and lose them, often also therefore, in order to experience whether they are also unconditionally loved and not only on the condition to be good „“. „Point me that you love me, no matter how common I to you are! “therefore an appropriate saying is.

No i co wy na to?? Jak dla  mnie ciekawa teoria.

Offline Dreadorus Maximus

O Asuce
« Odpowiedź #114 dnia: Sierpień 18, 2006, 08:41:25 pm »
Cytuj
Jak dla mnie ciekawa teoria.

Jak dla mnie też. Musze ją jeszcze troszkę przemysleć, bo na pierwszy rzut oka coś mi "zgrzyta".

Swoją drogą, niezły film z tego NGE, skoro jesteśmy w stanie robić wywody na temat psychiki narysowanej postaci ;)
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Ryba

O Asuce
« Odpowiedź #115 dnia: Sierpień 18, 2006, 09:04:53 pm »
Moze tak po polsku  :?

Offline Frey Ikari

O Asuce
« Odpowiedź #116 dnia: Sierpień 18, 2006, 10:03:44 pm »
Cytuj
Moze tak po polsku

Na encyklopedi masz po niemiecku, niestety moja przeglądarka nie oferuje tłumaczenia na polski jeszcze...
Cytuj
skoro jesteśmy w stanie robić wywody na temat psychiki narysowanej postaci

Mam nadzieję że się mnie nie czepiasz bo ja nadal pamiętam...

Offline Dreadorus Maximus

O Asuce
« Odpowiedź #117 dnia: Sierpień 18, 2006, 10:24:08 pm »
Cytuj
Mam nadzieję że się mnie nie czepiasz bo ja nadal pamiętam

Nie czepiam się. To było nawiązanie do słynnych słów anonimowego fana o NGE "jeśli zaczynasz analizować psychikę narysowanej postaci, to albo dzieło jest znakomite, albo jesteś głupi".

Było jeszcze jedno, tego samego gościa "jak to się stało, że autystyczna, albinotyczna dziewczyna stała się symbolem seksu?" ;)
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Frey Ikari

O Asuce
« Odpowiedź #118 dnia: Sierpień 20, 2006, 07:48:53 pm »
Cytuj
"jeśli zaczynasz analizować psychikę narysowanej postaci, to albo dzieło jest znakomite, albo jesteś głupi".

Prawdopodobnie obydwa te wymienine są do w zależności od podejścia prawdopodobne... :lol:  ;)
Cytuj
"jak to się stało, że autystyczna, albinotyczna dziewczyna stała się symbolem seksu?"

A tego nie lubię..., bardzo nieładne określenie Rei i w dodatku nieprawdziwe... :?

Offline Kaworu Nagisa

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 545
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mistrz Rozpierduchy
O Asuce
« Odpowiedź #119 dnia: Sierpień 21, 2006, 11:46:56 pm »
Po pierwsze Ktoś napisał na początku no troche dalej, ze Shinji udusił Asuke. Ciebie udusił jagby ja uduśił to czemu po rozluxnieniu uścisku ona uniosła dłon do jego tważy (policzka) i powiedziała mu odrażasz mine. Ale nie o tym.


*Czy Asuka kochała Shina.
-hym dobre pytanie odp. tak jeśli ktoś ma orginalne odcinki tak jak ja to przed kazdym odcinkiem zanim zacznie się wstęp muzyczka tam pierdołki. jest krudki wstęp do odcinka przed 22 odcinkiem był pokazany ostatni dzień asuki w niemczech. Tam Kaji powiedział jej, że musi sobie znaleść chłopaka i że 3 dziecko to chłopak. Ona wolała Kajiego ppokazała mu ciało, nierozebrała się zboczency, tylko że jest rozwinięta fizycznie (psyche narazie zostawie).
On jej powiedział, że ona niejest dla niego, i że niekture żeczy są przeznaczone tylko dla dorosłych. On jej niekochał.
I tu jest chaczyk dlaczego zawsze gdy przychodził Kaji, Asuka się do niego "łasiła-zboczeńcy" chciała zwrucić uwage Shina (jak ktoś wie kobiety kiegy są niedostępne są pożądane, mam dwie siory wiem oglądam tez TV), Shinji powiem wam był zainteresowany Asuka, ale był "idiotą".

Dlaczego chciała być lepszym pilotem od Shina. Asuka była dzieckiem, ze sztucznego zapłodnienia (nie INVITRo tylko sztuczne zapłodnienie-zboki), wiedziała o tym bo słyszała rozmowe pielengmiarek. Uwazała, od dziecka, że nikt jej niedocenia. Więc jedynym sposobem zostać zauważonym przez ludzi było zostać najleprzym pilotem (to i tak by nie pomogło, tylko Shin był zdolny do uwolnienia prawdziwej siły EVY).

Możecie się ze mną niezgodzić, kazdy ma inne poglądy.

Co do włosów to w Anime ma ona Ciemny bląd, nie rude. A w mandze Jasny bląd. (jasnego bląd niezostawia się białego lekko się cieniuje rysuje mange dla siebie)

Co do samej Asuki wyglada super chociaż, że z mangi laska.

A jeszcze jedno Asuka myslała, że Shinji chodzi z Rei. Stała pod dzwiami po walce z tym no zapomniałem 17 odcinek biało czarna kula.
A sam Shinji poczadkowo bujał się w Rei  ;)  ;)  patrzył na zdjecie w 4 odcinku przed walką z ramielem.

A samodzielna Asuka była, ale nie tak ja Shin wiem jak zachowuje się chłopak bez ojca, chodz ja mieszkam z matą i siorami. Ale kit z tym niemówimy o mnie tylko o Asuce to tyle.



Teraz do serii EVA był temat było ich 9. po walce kiedy asuka miazdzyła rdzeń (zgodze sie z tym mówili tak w anime i mandze sprawdziłem) leciała na nią włucznia w postaci miecza. Ów miecz został wyżucony przez seryjna eve, teraz tak jak oglądaliście i mówicie że było więcej niż 9 to czemu kiedy SEVY wbijały se włucznie w rdzen były zmasakrowane i tylko 9.
Tak samo jak startują machaja skrzydłami i niekture podlatują do 02, no to co z nich zostało.


END
Zło do triumfu potrzebuje tylko tego by dobrzy ludzie nic nie robili.

 

anything