Autor Wątek: Poszukiwacze zaginionej Arki  (Przeczytany 29525 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Darkwolf1

Indiana Jones
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 27, 2003, 01:20:22 pm »
Indiana Jones to z pewnością klasyka kina.Te trzy filmy z Indym są świetne.
Zwłaszcza dwie pierwsze części czyli ,,Poszukiwacze zaginionej Arki’’ i ,,Świątynia Zagłady’’ rządzą. Widziałem je kilkanaście razy.Trzecia cześć też jest niczego sobie ale według mnie od  dwóch pierwszych cześci jest zdecydowanie słabsza.
A tak na marginesie to która jest pierwsza ,,Poszukiwacze..” czy ,,Świątynia...”?
Zawsze mi się to myliło.
A tytuł trzeciej cześci to ile pamiętam ,,Ostatnia krucjata’’.

Offline Gollum

Indiana Jones
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 27, 2003, 04:39:46 pm »
Chronologicznie najpierw jest "Indiana Jones", potem "Poszukiwacze zaginionej Arki", a na końcu "Ostatnia Krucjata". Natomiast według czasu nakręcenia to chyba pierwsi byli poszukiwacze, ale głowy nie dam.

Offline adiego

Indiana Jones
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 27, 2003, 05:07:31 pm »
A mogles glowe dac, bo wlasnie "Poszukiwacze..." zostali pierwsi nakreceni;-)
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline Ryk Niedźwiedzia

Indiana Jones
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 27, 2003, 07:44:29 pm »
Wszyscy tu się rozpływają w zachwytach, nie wiem, czy po moim reply'ku nie pójdą i nie strzelą sobie w łeb, bo ja też mam zamiar się "rozpłynąć". Po prostu KOCHAM te filmy! Wszystkie trzy! No, może poza "Świątynią...", ale ona też miała swój klimat. Za to co do zapowiadanej części czwartej... uważam, że to już będzie zbędne ciągnięcie. Porażka. Ktoś może powiedzieć "wszak jeszcze mleko pod nosem, a już waży się takie opinie wyrażać", ale mam nadzieję, że takich "ktosiów" tu nie ma. Co WY o tej czwórce sądzicie? A właściwie, co przewidujecie?
hen a man lies, he murders a part of the world. These are the pale deaths, which men miscall their lives. This I cannot bear to witness any longer. Cannot the Kingdom of Salvation take me home?? (Cliff Burton, 1962-1985)

Offline Darkwolf1

Indiana Jones
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 30, 2003, 07:15:55 am »
Ja też bardzo lubie te filmy.Uważam że to są najlepsze przygodowe filmy jakie kiedykolweik wyszły.
A co  do czwórki to pewnie to już nie będzie to samo.Wątpie w jej sukces choć chciałbym się mylić

Offline Kormak

Indiana Jones
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 30, 2003, 12:38:07 pm »
A ja jestem optymistą. Na pewno Lucas, Spielberg i Ford długo się zastanawiali nad kontynuacją, oni wiedzą, jak bardzo ucierpieć może legenda Indiany Jonesa, jeśli wypuściliby chałę. Osobno trafiały im się potknięcia, ale razem? Wątpię...

Offline surmik

Indiana Jones
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 30, 2003, 02:17:43 pm »
Jestem takie samego zdania jak Kormak. Czworeczka bedzie wielka, zobaczycie :o)
Pozdrowienia,
Marek

Offline adiego

Indiana Jones
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 07, 2003, 12:54:52 pm »
Klapy na 100% nie bedzie bo ludzie i tak pojda po to aby tylko zobaczyc "co to jest";-) Tak wiec chyba nasza "wielka trojca" nie musi sie martwic o pieniazki... Podobnie jestem optymista, choc nie ukrywam - powroty po latach sa trudne. Jako przyklad podam standard: Gwiezdne Wojny. Mam jednak nadzieje, ze bedzie dobrze.
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline Dinki

Indiana Jones
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 13, 2003, 04:33:59 pm »
Na 4 listopada Lucas zapowiedział wydanie całej trylogii na dvd wraz z dodatkami.Mam nadzieje że w Polsce też się szybko pojawi.....no i jeszcze żeby miało rozsądną cenę.

Offline Kormak

Indiana Jones
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 13, 2003, 05:23:41 pm »
Nie licz na rozsądną cenę... Lucasa nie znasz?
Módl się tylko o to, żeby były wypasione DODATKI.
Przecież tylko o nie chodzi  :twisted:

Offline adiego

Indiana Jones
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 13, 2003, 05:30:58 pm »
A ja powiem tak: Miejmy nadzieje, ze w Polsce zostana wydane;p
Ostatnio po dystrybutorach mozna sie wszystkiego spodziewac...;(
Jest jednak na to spora szansa - w koncu ludzie, to kupia;-)

A dodatki? Dodatki nie sa wazne. Wazne natomiast sa dzwiek i obraz - w koncu po to istnieje DVD, dla lepszej jakosci. Fakt, dla dodatkow tez, ale dla mnie przy tej produkcji nie musza byc wypasione. Wystarcza mi dokumenty z planu filmowego i galerie obrazkow;p

Ps: Tu macie link, do informacji o wydaniu DVD;)
http://www.gildia.pl/film/dvd/archiwum_newsow/2003/05#indiana
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline Darkwolf1

Indiana Jones
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 17, 2003, 07:40:05 am »
A dzisiaj jest ,,Ostatnia Kruciata".Oj będzie trzeba sobie nagrać.

Offline Dinki

Indiana Jones
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 17, 2003, 09:39:53 pm »
Genialne , właśnie przed chwilą się skończył.

-"....Umie 12 języków, wtopi sie w tłum i tak się zaszyje że nigdy go nie znajdziecie....."

-"Czy zna ktoś tu język angielski?" :D

to jeden z moich ulubionych tekstów

SKANDUJCIE ZE MNĄ: INDIANA,INDIANA,INDIANA.....

Offline adiego

Indiana Jones
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 17, 2003, 09:59:35 pm »
Lepiej nie skandujmy, bo zaczniemy "niepotrzebnie;)" nabijac posty;p

INDIANA, INDIANA, INDIANA!!!
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline Gollum

Indiana Jones
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 22, 2003, 07:56:36 am »
Oj, zgrzytałem zębami. Tu leci wspaniały film, a ja muszę siedzieć z teściami i robić dobrą minę. Ale to nic, odbiję sobie w najbliższym czasie.
Cytat: "Darkwolf1"
Uważam że to są najlepsze przygodowe filmy jakie kiedykolweik wyszły.

Ja też. Dziesięć lat temu, gdy poślubuona kilka miesięcy wcześniej żona miała w pracy dwudniowy dyżur świąteczny, poszedłem do wypożyczalni i wziąłem kilka filmów, wszsytkie w stylu dr Indiany. Wszystkie były do niczego. Potem powtarzałem zlecenie parę razy i za każdym razem od właścicielaq wypożyuczalni słyszałem, że coś takiego jak dr Jones to mi nie da, bo czegoś tak dobrego po prostu nie ma. Dawał mi coś innego, a ja za każdym razem przyznawałem rację.

 

anything