Autor Wątek: [Sprzedam] Modele autorskie figurek-zapotrzebowanie wPolsce?  (Przeczytany 2748 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adalbertus

[Sprzedam] Modele autorskie figurek-zapotrzebowanie wPolsce?
« dnia: Czerwiec 28, 2006, 10:55:17 pm »
Witam,

POszukuje informacji na temat mozliwosci rzezbienia na zlecenie figurek do gier i jako modeli do sklejania. Ktos moze orientuje sie czy mozna w ten sposob pracowac i jak mniej wiecej wyceniana jest taka praca? Szukam oferty takiej pracy:)

:)

Offline Dwalthrim

[Sprzedam] Modele autorskie figurek-zapotrzebowanie wPolsce?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 30, 2006, 10:51:33 pm »
Co do wyceny to myśle że sam autor powinien swoja prace odpowiednio wycenić.
ja bym dał przekrój 12-15 zeta za normalną a 20 za jakiegoś dopracowanego herosa,championa etc. 30-5 za pojazdy czy maszyny.
W Polszy brakuje napewno figurek doMordheima i Necromundy więc może coś pod tym kątem?
pzdr. & powodznia!
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline Adalbertus

[Sprzedam] Modele autorskie figurek-zapotrzebowanie wPolsce?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 01, 2006, 06:18:48 pm »
Cytat: "Dwalthrim"
Co do wyceny to myśle że sam autor powinien swoja prace odpowiednio wycenić.
ja bym dał przekrój 12-15 zeta za normalną a 20 za jakiegoś dopracowanego herosa,championa etc. 30-5 za pojazdy czy maszyny.
W Polszy brakuje napewno figurek doMordheima i Necromundy więc może coś pod tym kątem?
pzdr. & powodznia!


++++++++
Witaj,
Dzieki za odp.
Trudno znalezc material plastyczny do tworzenia modeli malych figurek. Milliput jest lamliwyw przypadku robienia detali typu dlon albo wlocznia a dla Brown/Greenstuff chyba nie ma tanszej alternatywy? W maiare mozliwosci chcialbym uniknac wspierania gospodarki USA kupujac np Greenstuff;/
Przedzial cen 12-20 za gotowe to przydatna informacja. Mam watpliwosci co do legalnosci podrabiania figurek wedlug wzorow z GW czy jakiejkolwiek innej firmy...
pozdr

Offline TheViking

[Sprzedam] Modele autorskie figurek-zapotrzebowanie wPolsce?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 06, 2006, 07:28:53 am »
pogadaj na ten temat ze sciborem - co do ceny 10-12zl za figsa to sa kolegi forumowego marzenia - za tyle to mozesz dostac zywiczny odlew figurki produkowanej masowo - a pierwowzur (bo rozumiem ze klga odlewni nie ma...) to tak 20-30zl za figsa
W czym robic? Hmmm niestety do malych detali chyba tylko gs.
A no i cena zalerzy od jakosci - wiec moze najpierw fotki a puzniej cena
Jetses z krakowa, o robienie wyzezbienie czegos popytaj samuela, ew szarego z brada, powinni ci pomuc wiecej niz ja
#1043;ей, горiлко, бiла-бiла,
Я б тебе лижкою їла!

Offline adiego

[Sprzedam] Modele autorskie figurek-zapotrzebowanie wPolsce?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 07, 2006, 09:07:19 am »
Bardzo bym prosil o stosowanie sie do zasad polskiej ortografii!
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

 

anything