Autor Wątek: Timof i cisi wspólnicy  (Przeczytany 684292 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kartnik

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #870 dnia: Grudzień 11, 2008, 06:30:13 pm »
W sklepie Gildii oraz w Centrum Komiksu będzie jutro. W reszcie sklepów od przyszłego tygodnia. A "Ziniol" #3 będzie za tydzień podobno.

Dzięki za info  :D

Offline DaryW

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #871 dnia: Grudzień 12, 2008, 08:19:58 am »
Ja płaciłem chyba 28 na MFK i uważam te pieniądze jako bardzo dobrze wydane. Komiks jest dokładnie taki, jaki się spodziewałem że będzie po obejrzeniu kilku próbnych plansz. Przyjemność oglądania jest na tyle duża, że nie przeszkadza w niej szczątkowy scenariusz. Jeśli wydadzą drugi tom, to mają na 100% we mnie klienta. Na MFK kupiłem przynajmniej 10 gorszych komiksów :)



bo na szczęście każdy ma swój gust, inna sprawa, że rysunki są pikne to fakt, ale scenariusz...

Offline kas1

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #872 dnia: Grudzień 12, 2008, 08:35:26 am »
do cen WKP 5 jeszcze jeden kamyczek

dlaczego nikt nie zauważył, że tak samo (?) wydane SNY z Sutorisa kosztują 35 zł ???



Cytuj
Jak wygląda albumik od strony edytorskiej? Coś takiego jak "Sny" z Sutoris (również 35zł) czy bez żadnych fajerwerków?
Zauwazyłem, zauważyłem. Nie wiem tylko czego nie zauważyłeś, że zauważyłem... ;)
Jak już miał ktoś w łapkach, to ponawiam  wcześniejsze pytanie (patrz cytat).

Offline freshmaker

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #873 dnia: Grudzień 12, 2008, 07:03:20 pm »
mam już wkp 5. czadowo ze timof podjal wysilek i skonczyl serie. drukarnia troche nawalila i okladka wyglada na lekko wyblakla, ale nie ma to dla mnie specjalnego znaczenia. czuje sie kompletny.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline graves

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #874 dnia: Grudzień 12, 2008, 07:22:27 pm »
Cytat: timof
wkp 5 już jest. i niestety chyba tradycją stało się już to, że przy każdym nowym projekcie (polski komiks, amerykański, ziniol teraz francuski) drukarnia coś spieprzy - tym razem wydrukowano żółć tytułu, a na nią rzuconoc zerń
wszystko fajnie
ale tytuł *** prawie niewidoczny
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline freshmaker

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #875 dnia: Grudzień 14, 2008, 04:20:49 pm »
jestem już po lekturze. bardzo fajnie że udało się skończyć cykl. mam nadzieję że tych 500 egzemplarzy sprzeda się bez problemu bo przed nami chyba jeszcze 4 czy 5 tomów drugiego cyklu.

w komiksie kilka "kolorowych dymków" i stwierdzenia typu "co poniektórzy" (drugi obok "w każdym bądź razie" mój ulubiony zwrot) ale nie przeszkadza to w czytanie. dostaliśmy już ostatnie tomy rorka i wkp, co będzie dalej?

moje typy: apokalisomania, pieśń strzyg, władcy chmielu
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #876 dnia: Grudzień 14, 2008, 04:47:19 pm »
Dom Żałoby ukarze się jeszcze w tym roku czy już w 2009? Bo niedawno gildia zapowiadała na grudzień a na stronie Timofa jest
Cytuj
Rok wydania: 1/2009

Offline pieniazk

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #877 dnia: Grudzień 14, 2008, 06:28:58 pm »
Dom żałoby w styczniu 2009, Przynajmniej tak go zapowiada sklep Gildii :sad:

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #878 dnia: Grudzień 15, 2008, 09:07:19 pm »
Pytanie mam. Nie mam jak tego sprawdzić.
Dzisiaj przyszło mi Alveum i tak przeglądałem i zauważyłem że mam powtórzoną pierwszą stronę (tę z długopisem). a samych stron (nie licząc okładki) mam 28 (na gildii jak i na stronie Timofa jest napisane - 32). i kurna nie wiem, czy mi czegoś brakuje, czy mam czegoś za dużo, a może mam dokładnie to co wszyscy ?
ma ktoś egzemplarz, może sprawdzić ?
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Jarek Obważanek

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #879 dnia: Grudzień 15, 2008, 09:23:49 pm »
To może ja mam za mało - mam 24 strony bez okładki i długopis mi się nie powtarza.
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline freshmaker

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #880 dnia: Grudzień 29, 2008, 09:30:33 am »
czy ktoś wie jak sprzedaje się wkp 5?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline bąbielek

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #881 dnia: Grudzień 29, 2008, 11:17:54 am »
A co za różnica?
Jak źle to nie kupisz, a jak dobrze to tak?

Klick me up, klick me down.

Offline Raf Fariszta

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #882 dnia: Grudzień 29, 2008, 11:49:29 am »
A co za różnica?
Jak źle to nie kupisz, a jak dobrze to tak?
A może chodzi o kwestię czy ostrzyć sobie ząbki na ewentualne kończenie przez Timofa innych ponapoczynanych serii? :idea:
Nocy Matko Dnia

Offline bąbielek

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #883 dnia: Grudzień 29, 2008, 11:58:25 am »
Jeżeli tak, to można wprost zapytać. Ale dla mnie nieporozumieniem jest gadanie o sprzedaży tytułu, który na rynku jest raptem dwa tygodnie. I to jeszcze tuż przed świętami. Równie dobrze moglibyśmy porozmawiać o sprzedaży "Ziniola" #3 ;).

Klick me up, klick me down.

Offline freshmaker

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #884 dnia: Grudzień 29, 2008, 06:12:27 pm »
ja już mam wkp5. pytam z ciekawości - nakład wynosi 400 egzemplarzy a od sprzedaży tego tytułu zależy czy timof weźmie się za kończenie innych serii europejskich.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons