Autor Wątek: Timof i cisi wspólnicy  (Przeczytany 684179 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1410 dnia: Październik 02, 2013, 10:43:51 am »
Takie rzeczy, że nikt nie zaprzeczy.
MFK.



fragsel

  • Gość
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1411 dnia: Październik 02, 2013, 11:04:54 am »
To jest ta sławna/mityczna książeczka?

Jak tak to wielkie WOW!!!

Offline chch

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1412 dnia: Październik 02, 2013, 11:19:59 am »
Takie rzeczy, że nikt nie zaprzeczy.
MFK.



WOW. Pierwsze widzę/słyszę o tym. Może mi ktoś napisać co to jest, co w tym jest, ew. podrzucić linka? To można było tylko na MFK zakupić? Ile taka przyjemność?
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

ramirez82

  • Gość
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1413 dnia: Październik 02, 2013, 11:48:47 am »
Takie rzeczy, że nikt nie zaprzeczy.
MFK.




Czy to jawa, czy sen?

Offline donTomaszek

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1414 dnia: Październik 02, 2013, 12:45:22 pm »
Z tego co pamietam, te legendarne juz ksiazeczki mialy byc dodawane do preorderow na Prosto z Piekla.
A teraz co?
Beda rozdawane na MFK? Czy moze beda sprzedawane na MFK?
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline hans

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1415 dnia: Październik 02, 2013, 01:31:26 pm »
Skoro preorder był na nazwisko, to może każdy, kto zamówił, odbierze na MFK po okazaniu dowodu :)

Offline Death

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1416 dnia: Październik 02, 2013, 01:56:58 pm »
Czy to jawa, czy sen?
Wyborcza na tym zdjęciu sugeruje raczej kłamstwo. Nie ufałbym niczemu, co ma zdjęcie z Wyborczą. :wink:

Offline Julek_

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1417 dnia: Październik 02, 2013, 06:46:02 pm »
Jak dla mnie fejk.

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1418 dnia: Październik 02, 2013, 08:39:47 pm »
Nawet jeżeli to prawda
To przy From Hell companion
nie wygląda to zbyt dobrze...


Just sayin'

N.N.

  • Gość
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1419 dnia: Październik 03, 2013, 10:06:18 am »
Nawet jeżeli to prawda
To przy From Hell companion
nie wygląda to zbyt dobrze...


Just sayin'

Niby święta racja, ale jaki jest sens porównywać te dwie rzeczy?
A tak, przy okazji: czy mógłbys bardziej szczegółowo opisać "From Hell Companion", zdradzić, co tam w środku jest i czemu warto (o ile warto) po to sięgnąć?
Byłbym wdzięczny.
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2013, 06:24:19 pm wysłana przez N.N. »

Offline koziorozec1979

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1420 dnia: Październik 08, 2013, 01:30:37 pm »
Ludzie, kto nie ma to brać w te pędy komiks Noir bo to świetna rzecz jest! Mój najlepszy zakup na MFce, klimatyczna historia (w końcu to Noir :smile: ), świetny scenar, co do rysunku to było wiadomo, że skoro tworzy Wojciech Stefaniec to będzie dobrze - i jest. Ale nie myślałem, że będzie aż tak dobrze. Podchodziłem do tego komiksu jako ktoś jeszcze nieprzekonany bo plansze udostępnione na gildii niewiele mówiły a i opis historii był ubogi raczej, wziąłem tylko ze wzgledu na ciekawość pracy Stefańca po świetnych Szelkach. Tymczasem ten komiks to majstersztyk, wg mnie poważny kandydat do zwycięstwa na przyszłorocznym festiwalu!

Offline Death

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1421 dnia: Październik 08, 2013, 01:40:09 pm »
No właśnie, bo o czym to niby jest? Też niewiele napisałeś.  :smile:
Jakiś współczesny kryminał, który dzieje się np. w Warszawie AD 2013, czy jakiś retro kryminał? A może to w ogóle nie jest kryminał... Może to obyczajówka?
Bo te opisy i plansze to niewiele mówią. Sam tytuł coś mówi, ale może mylić. Nie ma konkretów. A masz drugi komiks Stefańca z tego samego uniwersum, czyli "Ludzie, którzy nie brudzą sobie rąk"?


Jako fan Krajewskiego i jego uniwersum Breslau życzyłbym sobie czegoś na tę nutę.  :smile:

Offline koziorozec1979

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1422 dnia: Październik 08, 2013, 01:53:24 pm »
No właśnie, bo o czym to niby jest? Też niewiele napisałeś.  :smile:
Jakiś współczesny kryminał, który dzieje się np. w Warszawie AD 2013, czy jakiś retro kryminał? A może to w ogóle nie jest kryminał... Może to obyczajówka?
Bo te opisy i plansze to niewiele mówią. Sam tytuł coś mówi, ale może mylić. Nie ma konkretów.
Nie napisałem bo po przeczytaniu zrozumiałem dlaczego opis jest tak ubogi :lol: Cokolwiek by się napisało o fabule ponad tamte ogólniki to już by było za dużo odkryte. Historia prosta, bez wątków pobocznych itp. ale chodzi o to jak została opowiedziana! Naprawdę fenomenalnie. Kryminał ad 2013, troche obyczajówka może też. Generalnie Noir (tytuł mówi wszystko, nie ma żadnej zmyłki).


A masz drugi komiks Stefańca z tego samego uniwersum, czyli "Ludzie, którzy nie brudzą sobie rąk"?

Echhh,.... no właśnie się zgapiłem. Nie byłem przekonany przed przeczytaniem (czytałem dopiero w niedziele wieczorem) i wziąłem tylko ten podstawowy tom. A szkoda bo miał Timof fajny rabat na pakiet. :sad:

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1423 dnia: Październik 08, 2013, 03:45:00 pm »
No właśnie, bo o czym to niby jest?

A masz drugi komiks Stefańca z tego samego uniwersum, czyli "Ludzie, którzy nie brudzą sobie rąk"?

Ludzie trochę słabsi od Noir. w dwóch miejscach te opowieści się spotykają, poza tym opowiadają odmienne historie.
Noir faktycznie świetne, jeden z najlepszych polskich komiksów 2013. mrok wręcz wylewa się z kart :) Stefaniec w doskonałej formie.

Offline koziorozec1979

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1424 dnia: Październik 08, 2013, 04:13:18 pm »
Ludzie trochę słabsi od Noir. w dwóch miejscach te opowieści się spotykają, poza tym opowiadają odmienne historie.
Noir faktycznie świetne, jeden z najlepszych polskich komiksów 2013. mrok wręcz wylewa się z kart :smile: Stefaniec w doskonałej formie.
jak to tylko w 2 miejscach? przecież to podobno spin-off? czy tylko historia z tego samego uniwersum Warszawa 2013?  :biggrin:
bohaterowie inni czy ci sami? preqel,seqel czy dzieje się równolegle, czy też może to książka w książce?

 

anything