trawa

Autor Wątek: Timof i cisi wspólnicy  (Przeczytany 684158 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1695 dnia: Listopad 04, 2014, 11:46:53 am »
http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/260284-wampir

Taka tam pierdoła od Timofa pod choinkę.

świetna wiadomość. uwielbiam wampiryczne opowieści Sfara :smile:

ramirez82

  • Gość
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1696 dnia: Listopad 04, 2014, 11:49:47 am »
Tak ale zauważ, że tomy 5 i 6 są wydane w jednym integralu. Timof więc może chce wydać tomy 1-4 plus dodatki, a później kolejne.

I to by pasowało. Zobaczymy.

Offline Death

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1697 dnia: Listopad 04, 2014, 11:57:47 am »
Mam nadzieję, że będzie inna okładka, bo "polska szkoła okładki" mnie ostatnimi czasy mocno mierzi...  :wink:
Ktoś powie, że fajna, minimalistyczna, ale Sfar tyle lepszych stworzył, że nie wiem po co robić taką.

Offline maximumcarnage

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1698 dnia: Listopad 04, 2014, 12:03:05 pm »
Mam nadzieję, że będzie inna okładka, bo "polska szkoła okładki" mnie ostatnimi czasy mocno mierzi...  :wink:
Ktoś powie, że fajna, minimalistyczna, ale Sfar tyle lepszych stworzył, że nie wiem po co robić taką.

Mnie się podoba ta z drugiego tomu http://www.bedetheque.com/BD-Grand-vampire-Tome-2-Mortelles-en-tete-12307.html

Offline bowman007

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1699 dnia: Listopad 04, 2014, 10:27:29 pm »
Nie wiem, czy ktoś o tym pisał, ale wydanie drugie Prosto z Piekła będzie kosztować 140 zł
http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/254063-prosto-z-piekla-ii-wydanie
ok, już widzę, że ktoś wcześniej napisał :) żeby post nie był bez sensu, to możecie napisać, bo nie posiadam żadnego komiksu wydawnictwa timof. Jak z jakością wydania?

Offline maximumcarnage

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1700 dnia: Listopad 04, 2014, 10:36:39 pm »
Jak z jakością wydania?

Mam 2 poprzednie wersje od Timofa. Jakość świetna, bez zarzutu. Skórkowa wersja fajniejsza, bardziej klimatyczna. Komiks z pewnością wart swojej ceny. Jeśli nie Masz "Prosto z piekła" to nawet się nie zastanawiaj bo to Moore w najwyższej formie.

Offline bowman007

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1701 dnia: Listopad 04, 2014, 11:00:05 pm »
Nie mam, nie mam. Jestem typowym fanem super-hero. WKKM i nowe DC, oczywiście stare tm-semic :P ale ogólnie komiksy tak mnie wciągnęły, że zacząłem poszerzać swoje horyzonty. Z Moore'a mam Strażników, LNG, Vendette i oczywiście Killing Joke. Ostatnio kupiłem swojego pierwszego Eisnera i chyba nie ostatniego :smile: Gdyby finanse pozwoliły to zainwestowałbym jeszcze w nasze rodzime perełki np w Kolekcje Rosińskiego, albo coś jeszcze z polecanego tzw kanonu. Ale odbiegłem od tematu. Dzięki za odpowiedz, można gdzieś zobaczyć wersję ze skórzaną oprawą Prosto z Piekła? na allegro od czasu do czasu jest pierwsze wydanie, ale w zwykłej, miękkiej oprawie. Ciekawi mnie jak to wygląda :smile:

Offline maximumcarnage

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1702 dnia: Listopad 04, 2014, 11:06:05 pm »
można gdzieś zobaczyć wersję ze skórzaną oprawą Prosto z Piekła? na allegro od czasu do czasu jest pierwsze wydanie, ale w zwykłej, miękkiej oprawie. Ciekawi mnie jak to wygląda :smile:

Masz szczęście, bo akurat ktoś wystawił na allegro właśnie tę wersję http://allegro.pl/unikat-prosto-z-piekla-from-hell-moore-campbell-i4739983561.html
Duży błąd wystawiającego, że nie dodał tej informacji w nagłówku.

Offline Rafi20

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1703 dnia: Listopad 10, 2014, 10:12:18 am »
Ciekawi mnie  co to za oferta http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/260602-pakiet-alan-moore. Premiera Prosto z piekła jest przecież 9 dni później.

ramirez82

  • Gość
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1704 dnia: Listopad 10, 2014, 10:21:17 am »
V jak Vendetta + Prosto z piekła, nic innego. Albo data dostępności pakietu jest błędna, albo Prosto z piekła będzie wcześniej.

fragsel

  • Gość
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1705 dnia: Listopad 10, 2014, 10:21:43 am »
to musi być to... From Hell + V for Vendetta... bo cóż innego?

prosto z piekła ma na gildii premierę za 23 dni zupełnie jak ten pakiet...

ramirez82

  • Gość
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1706 dnia: Listopad 10, 2014, 11:01:08 am »
Jakiś błąd musi być, bo:

Prosto z piekła - (II wydanie).

Data premiery rynkowej: 10 grudnia 2014
Kliknij tutaj, jeśli chcesz otrzymać maila gdy komiks się ukaże.
Dostępność: za 23 dni robocze

Pakiet - Alan Moore.

Data premiery rynkowej: 1 grudnia 2014
Kliknij tutaj, jeśli chcesz otrzymać maila gdy komiks się ukaże.
Dostępność: za 23 dni robocze

Z tego wychodzi, że 1 i 10 grudnia są za 23 dni robocze...

Offline Kris1982

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1707 dnia: Listopad 10, 2014, 05:02:52 pm »
Jak byście mieli ochotę to proszę o podanie takiego "must have" z tego wydawnictwa jak to miało miejsce w temacie Kultury Gniewu, dużo pozycji pominąłem z KG szczególnie tych niedostępnych a chciał bym aby mnie żaden bardzo dobry komiks nie ominął.

Offline maximumcarnage

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1708 dnia: Listopad 10, 2014, 05:17:41 pm »
Ja  napiszę co mi się podobało. A więc Wybryki Xinphixeroxa, Doomboy, Opowieści z Hrabstwa Essex (to chyba najlepszy komiks od Timofa), Skin, Vincent i van Gogh, Zagubione Dziewczęta (wiem że to Mroja Press ale dodam tutaj), Munch, Żegnaj Chunky Rice.

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1709 dnia: Listopad 10, 2014, 05:30:25 pm »
Komiksy Timofa, które mi się podobają: Syberyjskie sny, Opowieść rybaka 2, Opowieści z hrabstwa Essex, seria Rewolucje, Trylogia "Sz", Blankets, Fun Home, Doomboy, Portugalia, komiksy W. Stefańca, Ralph Azham, Egipskie księżniczki. Dodać można Habibi, Dzienniki...., Mój syn, Cafe Budapeszt.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."