trawa

Autor Wątek: Timof i cisi wspólnicy  (Przeczytany 684139 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2025 dnia: Wrzesień 24, 2015, 04:08:23 pm »
Październik nieźle wydrenuje portfele. Tytle ciekawych pozycji. Zapewne to co chcę zdobyć będę uzupełniał do końca roku :smile:
Kroniki dyplomatyczne, zakup obowiązkowy. Lubię Blaina, więc tylko ponarzekam "pod nosem" na cenę i kupię.
Żyjesz? zaciekawiło z powodu miejsca akcji. Kiedyś czytałem o tej wysepce w Wenecji gdzie była kwarantanna chorych na dżumę a później zakład dla obłąkanych. Ciekawie wygląda okładka. Ludzie w ptasich maskach. Pod tymi maskami mieli woreczki z ziołami które miały chronić przed zarazą i niwelować zapach. Ciekawe jak będzie wyglądać od strony fabularnej. Trzeba się skusić.
Bal, kolejna pozycja która prosi się o zakup. Opis wygląda ciekawie, ilustracje też niezłe.


Sokrates to też urwany cykl na 3 tomie. Ostatni jest z 2009 roku. Ciekawe czy będzie kontynuacja?



« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2015, 04:11:47 pm wysłana przez Archelon »
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline blackwaterpark

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2026 dnia: Wrzesień 24, 2015, 04:40:40 pm »
Jaram się tymi Blainami i Sfarami jak małe dziecko. Pedrosę stawiam półkę niżej, ale to nadal półka przy suficie.
[...]

Skoro Death się jara, to też się jaram. Death: zostałeś moim mentorem do spraw ''małych obrazków z dymkami''.   :wink: (O dziwo: to działa - i dobrze na tym wychodzę, proszę się nie śmiać! Zapewne każdy z Was ma takiego mentora, ale wstydzi się do tego publicznie przyznać).  :biggrin:

Niby tak, przydałoby się, ale co za problem samemu sobie wygooglować?

Jest takie fajne słowo, które uwielbiam: PROFESJONALIZM  :wink: ( Profesjonalista, zarządzający stronami sklepu Gildia, napisałby tak: ''Niestety, nie potrafimy służyć Państwu pomocą i nie udało nam się znaleźć w sieci przykładowych stron ilustrujących komiks - prosimy o skorzystanie z wyszukiwarki Google''  :lol: )

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2027 dnia: Wrzesień 24, 2015, 05:07:07 pm »
(O dziwo: to działa - i dobrze na tym wychodzę, proszę się nie śmiać! Zapewne każdy z Was ma takiego mentora, ale wstydzi się do tego publicznie przyznać).  :biggrin:
Coś w tym jest. Mam dwie takie osoby, które jak coś polecają to od razu dopisuję sobie pozycję do listy zakupów. Pozdrawiam te osoby! :smile:

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2028 dnia: Wrzesień 24, 2015, 06:04:47 pm »
Zapewne każdy z Was ma takiego mentora, ale wstydzi się do tego publicznie przyznać).  :biggrin:

Bez zgrywania niewiadomo kogo ale nie. Przyznam, że są ludzie, z którymi lubię konfontować swoje opinie ale absolutnie od dawna nie znam nikogo o kim mógłbym powiedzieć, że jego polecanki są dla mnie "muszętomieć".
 
[']

Ale z drugij strony to fajna opcja znaleźć kogoś z kim można tak dobrze w temacie kultury się dogadać.
perły przed wieprze

Offline blackwaterpark

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2029 dnia: Wrzesień 24, 2015, 07:38:22 pm »
Bez zgrywania niewiadomo kogo ale nie. Przyznam, że są ludzie, z którymi lubię konfontować swoje opinie ale absolutnie od dawna nie znam nikogo o kim mógłbym powiedzieć, że jego polecanki są dla mnie "muszętomieć".
[']
Ale z drugij strony to fajna opcja znaleźć kogoś z kim można tak dobrze w temacie kultury się dogadać.

Być może jesteś wyrobionym czytelnikiem (ja, przyznaję z bólem, nie jestem kimś takim - ciągle raczkuję).

Może nie aż tak, że "muszę-to-mieć", ale sporo można odkryć ciekawych, niezbadanych wcześniej obszarów. A uczyć trzeba się prędko, gdyż ''wstrętne komiksiory'' mają to do siebie, że potrafią często szybko znikać z rynku.  :wink:
Stara zasada obowiązuje: uczmy się od mądrzejszych  :biggrin:

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2030 dnia: Wrzesień 24, 2015, 07:43:04 pm »
A ja mam swojego antymentora.
Jak coś poleca - to wiem czego nie kupować.
Nie zdradzę kto , ale to nie ten co myślicie że to on.
"Jesteś podwójnym sobą."

Offline kosmoski

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2031 dnia: Wrzesień 24, 2015, 08:04:41 pm »
Jest takie fajne słowo, które uwielbiam: PROFESJONALIZM  :wink: ( Profesjonalista, zarządzający stronami sklepu Gildia, napisałby tak: ''Niestety, nie potrafimy służyć Państwu pomocą i nie udało nam się znaleźć w sieci przykładowych stron ilustrujących komiks - prosimy o skorzystanie z wyszukiwarki Google''  :lol: )

w tym czasie jak pisałeś tego posta, spokojnie byś je znalazł sam ;)

Offline blackwaterpark

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2032 dnia: Wrzesień 24, 2015, 08:51:48 pm »
A ja mam swojego antymentora. Jak coś poleca - to wiem czego nie kupować.
Nie zdradzę kto , ale to nie ten, co myślicie, że to on.

 :lol: :lol: :lol:


PS: ...coś czuję, że za chwilę wpadnie tu nasz wspólny MENTOR-moderator i dostaniemy bęcki.  :wink: Trzeba szybko ''przykryć'' nasze wynurzenia jakimś wątkiem o Wydawnictwie Timof - macie jakieś pomysły?  :lol:

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2033 dnia: Wrzesień 24, 2015, 10:05:52 pm »
Mój najświeższy zakup od Timofa.
Kupiłem " w ciemno " - jutro biorę się za czytanie oglądanie .


" przykryte"



« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2015, 10:09:31 pm wysłana przez greg0 »
"Jesteś podwójnym sobą."

Offline Julek_

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2034 dnia: Wrzesień 25, 2015, 09:32:53 am »
Wcinając się trochę między wódkę a zakąskę - na Kolorowych Giera pisze o drugim tomie "Atlasa i Axisa"

W pierwszym albumie "Sagi o Atlasie i Axisie" dwa dzielne psy w ramach zemsty bezpardonowo rozprawiły się z piratami, którzy wytrzebili mieszkańców ich rodzinnej wioski. W nowej publikacji Atlas i Axis powracają w glorii i chwale do gospody Wieża prowadzonej przez niedźwiedzicę imieniem Miel.Jak pamiętamy, to dzięki pomocy z jej strony – wypożyczyła im swoją łódź – udało się naszym bohaterom przeprawić przez Wielką Wodę do krainy zamieszkiwanej przez Norcando.

http://kolorowezeszyty.blogspot.com/2015/09/1962-saga-o-atlasie-i-axisie-2.html

Offline kenji

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2035 dnia: Wrzesień 26, 2015, 06:37:02 pm »
Rowniez z mojej strony pokłony dla Death-a. Juz kiedys zreszta miałem okazje o tym wspomnieć.
Twoje recenzje, opisy, podpowiedzi - sa na najwyższym poziomie.  No i ten gust:)

Spośród we trójki dla mnie Pedrosa jest na najwyższym miejscu. Dzis otworzyłem paczkę , a tam przepięknie wydane Równonoce!!

Plan na wieczor juz mam :)

mgnesium

  • Gość
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2036 dnia: Październik 11, 2015, 03:58:00 pm »
Ważne szczególnie dla tych co odkładają na półkę po zakupie, za FB Wydawcy:

najczęściej kupujesz w literackiej, prawda?

mgnesium

  • Gość
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2037 dnia: Październik 11, 2015, 04:15:06 pm »
? Kupiłem tam raz. Ja nie zaliczam się do opisanej grupy, nie wytrzymałbym.

a to przepraszam, po prostu wszędzie są "schowki", a tam jest "półka".

Offline pokia

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2038 dnia: Październik 11, 2015, 05:40:31 pm »
a to przepraszam, po prostu wszędzie są "schowki", a tam jest "półka".

Chyba nie o to chodziło :)

Ja akurat się zaliczam, do tej grupy, to wiem o co chodzi ...

Offline misiokles

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2039 dnia: Październik 11, 2015, 08:51:16 pm »
Ja nie wiem o co chodzi i nie wiem czy zaliczam się do 'tej' grupy. Gdyż, jeśli się zaliczam - wypadałoby mi wiedzieć...

 

anything