trawa

Autor Wątek: Timof i cisi wspólnicy  (Przeczytany 684200 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Koalar

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2070 dnia: Styczeń 11, 2016, 07:07:45 pm »
Chyba po prostu za droga jest ta Autostrada słońca. Ale jest teraz w promocji -40% w sklepie Gildii. Polecam! Polinę też polecam!
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline adro

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2071 dnia: Styczeń 11, 2016, 07:38:37 pm »
no wielka szkoda, ale z drugiej strony mamy teraz taki wybor, ze wielu uznanych autorow moze przepasc w tym komiksowym tsunami
ciekawe czy Timof pusci jeszcze cos tych dwoch autorow. Autostrada i Polina daly mi sporo radochy  :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

ramirez82

  • Gość
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2072 dnia: Styczeń 13, 2016, 07:11:08 am »
Timof zapowiada!

A wśród zapowiedzi, w końcu:

Cytuj
Maj 2016
Książeczka do "From Hell"

Offline arczi_ancymon

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2073 dnia: Styczeń 13, 2016, 08:49:30 am »
Co jest w tej książeczce? Szczerze mówiąc, to ogrom przypisów mnie w pełni zadowolił.

JanT

  • Gość
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2074 dnia: Styczeń 13, 2016, 09:12:01 am »
Timof odkrył kto był zabójcą  :biggrin: Ta książeczka pierwotnie miała być gratis do pierwszego wydania?

fragsel

  • Gość
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2075 dnia: Styczeń 13, 2016, 09:20:44 am »
Ta książeczka pierwotnie miała być gratis do pierwszego wydania?

z tego co pamiętam tylko do HC i tylko w przedpłacie

więc pewnie mają adresy tych ludzi i im porozsyłają za darmo... bo po co by innego to wydawali, jak nie po to by naprawić rachunek krzywd?

piękne PR-owskie zagranie :wink:

Offline Death

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2076 dnia: Styczeń 13, 2016, 10:29:45 am »
Co jest w tej książeczce? Szczerze mówiąc, to ogrom przypisów mnie w pełni zadowolił.
Lata temu, kiedy człowiek polował jeszcze na mamuty w książeczce do From Hell miały być artykuły z polskiej prasy, która pisała o pewnych wydarzeniach z Londynu. :)

Offline Corto Maltese

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2077 dnia: Styczeń 13, 2016, 10:30:54 am »
"From Hell" wyd. II od Timofa mam od 2014 roku, a do tej pory nie przeczytałem, za dużo zaległości, które dopiero niedawno mocno się zmniejszyły (choć już kolejne zakupy na horyzoncie). A to taka cegła, że lekturę trzeba rozłożyć na kilka dni lub pół dnia, więc zawsze czasu brak. Spectre dwa tomy Ostrandera, Mr Punch Gaimana, tomy Avengers i NA z Marvel NOW po polsku, Konkwistador, to co do tej pory Sideca wydała, Życie nie jest takie złe jeśli starcza ci sił Setha, Równonoce, From Hell, Black Science 1 i 2, manga Odległa dzielnica, Sinestro tom 1 z New 52, Wasteland Apocalyptic Edition tom 1, jak przeczytam, zaległości nie będzie, uff :smile:
Także, z tym przydługim wstępem, na książeczkę do FH do maja spokojnie poczekam.

Offline pokia

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2078 dnia: Styczeń 17, 2016, 08:30:09 am »
Timof zapowiedział na FB, że wyda w tym roku komiks Joan Cornella. Jaki, to nie wiadomo, ale ja biorę na 100%. Czary Zjary, przy tym autorze, to kaszka z mleczkiem. Brawo Timof.

Offline absolutnie

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2079 dnia: Styczeń 17, 2016, 09:19:35 am »
Timof zapowiedział na FB, że wyda w tym roku komiks Joan Cornella. Jaki, to nie wiadomo, ale ja biorę na 100%. Czary Zjary, przy tym autorze, to kaszka z mleczkiem. Brawo Timof.


A czy to nie wszystko jedno jaki?


http://elblogdejoancornella.blogspot.com/
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline pokia

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2080 dnia: Styczeń 17, 2016, 09:51:03 am »

A czy to nie wszystko jedno jaki?


http://elblogdejoancornella.blogspot.com/

To prawdopodobnie będzie ZONZO - jeśli się sugerować grafiką na FB Timofa.

Offline Death

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2081 dnia: Styczeń 18, 2016, 02:19:45 pm »
Ten darmowy komiksik "Saga o Atlasie i Axisie" to jakiś fragment jednego z dwóch wydanych później albumów, czy coś innego?


Edit.
No tak, jak googlowałem przed zadaniem pytania, to nie mogłem znaleźć, a jak już zapytałem na forum, to nagle znalazłem info, że to fragment pierwszego tomu.  :biggrin:
W każdym razie polecam. Przeczytałem dwa tomy i komiks jest tak dobry jak Ralph Azham.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2016, 02:23:45 pm wysłana przez Death »

Offline badday

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2082 dnia: Styczeń 18, 2016, 04:12:27 pm »

W każdym razie polecam. Przeczytałem dwa tomy i komiks jest tak dobry jak Ralph Azham.

Serio stawiasz to na rowni z Azhamem? Jak tak to musze sie zainteresowac tą Sagą, bo Azham bardzo przypadł mi do gustu.

Offline peta18

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2083 dnia: Styczeń 18, 2016, 04:24:50 pm »
Serio stawiasz to na rowni z Azhamem? Jak tak to musze sie zainteresowac tą Sagą, bo Azham bardzo przypadł mi do gustu.
Mozesz sie srogo rozczarowac :)
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Death

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2084 dnia: Styczeń 18, 2016, 05:23:18 pm »
Serio stawiasz to na rowni z Azhamem? Jak tak to musze sie zainteresowac tą Sagą, bo Azham bardzo przypadł mi do gustu.
W Atlasie jest mniej żartów (ale jak już są, to jest pełen odjazd), ale za to nieraz można zawiesić oko na pięknych rysunkach, jakich nie można spotkać w Azhamie. Miejscami jest trochę...hmm...edukacyjnie, czyli zahacza o komiks dla dzieci, ale innym razem krwawo, więc nie dla milusińskich. To taki Disney zmieszany z Azhamem.
Spoiler: pokaż
 A jatka pod koniec w tej małej chatce pośród śniegów, to już Nienawistna ósemka.
  :biggrin:  Mnie się podobał tak samo jak Azham. Już teraz żądam ósmego tomu Ralpha Azhama i trzeciego tomu Sagi o Atlasie i Axisie. Mam ochotę je przeczytać w każdej chwili.

 

anything