trawa

Autor Wątek: Ulubiony jedi  (Przeczytany 17037 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Master Fenix

Ulubiony jedi
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 14, 2007, 11:31:08 am »
Cytuj
Wprost nie mowisz fakt ale jednak mowisz , co do kultury to akurat mi przypominac o niej nie trzeba Wink , a za innych pozwol ze sie nie wypowiem bo to by bylo raczej niestosowne

Między mówieniem czegoś wprost, a wymijająco jest ogromna różnica. Radze się zapoznać z savoir-vivre rozmów. A tak po za tym jak już mówiłem forum przede wszystkim służy wymianie zdań i jeśli ci się to nie podoba to możesz porozmawiać z lustrem.
Ale dobra, nie chcę już się kłócić, ale nie dlatego, że masz rację, ale dlatego, że to do niczego nie doprowadzi (oprócz nabicia postów) i na następny post Ben Kenobiego nie odpowiem, a jeżeli użytkownik Ben nadal będzie chciał drążyć ten temat to jako autor tego tematu proszę go o zamknięcie, bo jego pierwotna funkcja była by już zatracona.
A teraz proszę dalej wymieniać swoich ulubionych Jedi i życzę miłej wymiany poglądów.
iech Moc będzie z tobą, mój padawanie!

Offline Ben Kenobi

Ulubiony jedi
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 14, 2007, 01:45:08 pm »
Dla ciebie to ogromna roznica dla mnie nie tak ogromna jak sie wydaje.Niestety nie skozystam z twoich jak ze 'cennych' rad przykro mi naprawde , chyba juz ci mowilem ze wiem do czego sluzy forum  ;).A wracając do tego ze moge rozmawiać z lustrem to wybacz nie pujde w twoje slady i zostane przy rozmowach z innymi uzytkownikami. Do twojej wiadomosci ja tego tematu nie mam zamiaru drazyc skoro wiem ze w wielu kwestiach sie mylisz i jestes uparty , starasz sie rowniez udowodnic swoją nieomylnosc.Master Fenix zacznij wreszcie postepowac jak prawidzwy Jedi a nie ulegaj ciemnej stronie

Offline Master Fenix

Ulubiony jedi
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 14, 2007, 02:16:12 pm »
Zrozumcie jak bardzo się staram nie odpowiedzieć na obrazę jaką mi zadał ben kenobi (który nie może się powtrzymać przed zemstą - ,,prawdziwy jedi''  :D ). Jako autor proszę o zamknięcie tematu.
iech Moc będzie z tobą, mój padawanie!

Offline Ben Kenobi

Ulubiony jedi
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 14, 2007, 10:36:09 pm »
Czy ja cie obrazilem  :?: raczej nie , zemsta to niestety nie moja sciezka. Twoją natomiast sciezką zemsta jest , pozwol wiec ze nie zgodze sie z tobą iz ten temat trzeba zamknąc. Niech inni tez mają prawo sie w nim wypowiadac , my zas zakonczmy wasnie  ;)

 

anything