Autor Wątek: <ngc|Starcraft  (Przeczytany 18839 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kort

<ngc|Starcraft
« dnia: Lipiec 20, 2006, 02:23:57 pm »
A co wy na to, żeby od czasu do czasu, dla rozluźnienia pociąć w Starcrafta?
Tu znajduje się darmowe demo zajmuje ono ok. 30 MB. Poza tym można grać z jego pomocą przez necik na battle.net, co prawda tylko rasą Terran, ale za to nie ma problemu, nie będzie rushy parszywym zergowskim śmieciem :)

No und co wy na to?
No chyba, że ktoś ma pełną wersję, którą niezwłoczni po otrzymaniu wypłaty sobie kupię, boć to Weltmeisterschaft ;)

Offline Hang Man

<ngc|Starcraft
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 20, 2006, 02:35:39 pm »
Dżizaz jak ja dawno w to nie grałem... Pamiętam jak w gimnazjum i liceum kumplom na kafejce dupska prałem...

Ja jak najbardziej, z tego co pamiętam to można za 20 zeta w empiku kupić z dodatkiem w pakiecie...
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Sokol

<ngc|Starcraft
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 20, 2006, 02:44:57 pm »
mozna mozna tylko sa 3 wyjscia :) Starcraft lub Starcraft Broodwar lub Starcraft Ghost ? :) w to ostatnie nie gralem ale podobno fajne ;)
b]BzzT[/b]

Offline Hang Man

<ngc|Starcraft
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 20, 2006, 02:48:48 pm »
StarCraft Ghost to jakis plewny TPP na PS2. Niczym jest w porównaniu do jedynego i słusznego StarCrafta! <pokorny ukłon> :shock:
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Sokol

<ngc|Starcraft
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 20, 2006, 02:51:59 pm »
no wiadomo SC najlepsiejszy jeszcze jak na battle.necie sie gra :)
b]BzzT[/b]

Offline kort

<ngc|Starcraft
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 20, 2006, 02:56:46 pm »
Cytat: "Sokol"
mozna mozna tylko sa 3 wyjscia :) Starcraft lub Starcraft Broodwar lub Starcraft Ghost ? :) w to ostatnie nie gralem ale podobno fajne ;)


Ta, tyle, że Starcraft Ghost, nigdy nie wyjdzi :) Poczytaj newsy :lol: NIGDY!!!
Zarzucili projekt... I go nie skończą :D I dobrze. Niech Starcraft pozostanie Starcraftem... ( W wywiadzie jakimś czytałem, że wyjdzie druga część SC, tylko narazie technologia i kompy klientów nie pozwolą na jej wydanie. Ma mieć jakiś masakryczny silnik )

No to Hang pogramy pogramy... Tylko kupię i możemy łoić, skoro nikt nie chce ściągać demka i grać jedyną słuszną rasą TERRAN :roll:

Offline Sokol

<ngc|Starcraft
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 20, 2006, 03:09:02 pm »
ja sobie narazie sciagne demko a jak mi naprawia cd-rom to zainstaluje pelna wersje :) tylko bedziemy grac w classic czy broodwara ?
b]BzzT[/b]

gość1

  • Gość
<ngc|Starcraft
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 20, 2006, 03:23:51 pm »
jesli chodzi o produkcje blizz`a, to gram z Wami ^^ dajcie znac kiedy i gdzie =p i czy SC, SC: BW, D2, D2: LoD czy W2 xD

Offline Sokol

<ngc|Starcraft
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 20, 2006, 03:31:53 pm »
a W3 ? :>
b]BzzT[/b]

gość1

  • Gość
<ngc|Starcraft
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 20, 2006, 03:35:01 pm »
w3 to imo syf wiec nie kupilem xD

Offline Sokol

<ngc|Starcraft
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 20, 2006, 03:38:38 pm »
w3 moze byc ale w2 lepsiejsze :) nie ma jakis dziwnych bohaterow,4 ras do wyboru tylkko kochane oraski i be ludzie ;)
b]BzzT[/b]

Offline Barnie

<ngc|Starcraft
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 20, 2006, 03:42:48 pm »
Cytat: "koortshack"


No to Hang pogramy pogramy... Tylko kupię i możemy łoić, skoro nikt nie chce ściągać demka i grać jedyną słuszną rasą TERRAN :roll:


Eeee tam.... protosy rządzą :) Boże, jak ja dawno w to nie grałem... muszę przetrząsnąć te zakurzone półki z cdkami to może go znajdę... A jak nie to kupię, dwie dychy za klasyka to nie szkoda :)

Co do starcraft ghost - b.dobrze że porzucili projekt. Może w końcu skupią się na nowym Diablo...

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderatorzy
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
<ngc|Starcraft
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 20, 2006, 04:18:27 pm »
Czyli, jeśli dobrze roumiem, to pytanie nie brzmi "czy?" ale "kiedy?", więc jak ktoś bardzo chce, to poproszę zagadać na GG.

UWAGA: dawno nie grałem... :P
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Idaan

<ngc|Starcraft
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 20, 2006, 06:04:22 pm »
No to może i ja się zapiszę. Jakoś ET nie miałem ochoty ściągać przez moje łącze... Tylko gdzie i kiedy :?:

Offline kort

<ngc|Starcraft
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 20, 2006, 06:27:19 pm »
Wszystko jest do ustalenia... :)

Pierwsze (piszcie w punktach: 1. 2. 3. ...): Kto jest chętny i w jakich godzinach ma czas (zrobimy sobie małe ligowe rozgrywki starcraftowe :) )
Drugie: jaką rasą będziesz grał..

Co do spraw organizacyjnych:
Gramy pod ksywami z forum
Gramy systemem ligowym, albo pucharowym (w zależności od ilości graczy)
Będziemy rozgrywać cyklicznie "mistrzostewka" :)

Ok daję trzy tygodnie na zgłaszanie się, po trzech tygodniach, nie będzie można dołączyć do listy i zaczynamy grać...