trawa

Autor Wątek: (Kto tu zagląda?) Team_Say:  (Przeczytany 396162 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

***

  • Gość
(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #105 dnia: Wrzesień 05, 2006, 08:04:11 pm »
Według tego, co można wyczytać na pudełku, to 128kb/s lub szybsze ;)

Gra wciąga niesamowicie, fajnie się biega/jeździ samochodem/czołgiem z Hangiem ;) Nie ma to jak wspólny rajd na bazę wroga i mała demolka sprzętu, radarów, dział ppanc :badgrin: Niestety ja w pełni mogę się cieszyć grą dopiero po 23 (net :p).

Offline Hang Man

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #106 dnia: Wrzesień 06, 2006, 09:23:38 am »
Nom, nie ma to tamto! Gra jest fajna, formata wczoraj robiłem bo mi komp fochy stroił. Jedyny problem dla mnie to poruszanie się odrzutowcami. Helikoptery jeszcze przeskoczę, ale myśliwce to już czarna magia :roll:  ;)
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

***

  • Gość
(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #107 dnia: Wrzesień 06, 2006, 05:51:51 pm »
Przy okazji, Ryba można wiedzieć, jak narodziło się Twoje zainteresowanie... Tramwajami? :o Bo musisz przyznać, że jest dość nietypowe :shock:

Offline @

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #108 dnia: Wrzesień 06, 2006, 05:58:08 pm »
:o  Było czytać dział powitań na M&A :lol:  8)

***

  • Gość
(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #109 dnia: Wrzesień 06, 2006, 06:02:15 pm »
Ok. 110 stron tematu... :shock: Szybciej było zapytać tu, niż przebijać się strona po stronie przez Dział powitań ;)

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderatorzy
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #110 dnia: Wrzesień 06, 2006, 06:02:43 pm »
Jest jakaś możliwość, gry klanowej w Fleshpointa, czy coś z C&C?

Bo takie gry raczej będą mnie interesowały (ale po maturce dopiero :/ ).
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline @

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #111 dnia: Wrzesień 06, 2006, 06:06:11 pm »
Cytat: "Ijon Tichy"
Jest jakaś możliwość, gry klanowej w Fleshpointa, czy coś z C&C?

Bo takie gry raczej będą mnie interesowały (ale po maturce dopiero :/ ).

To poczekamy - zobaczymy :o [243dni + matury :lol: ]

Offline Ryba

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #112 dnia: Wrzesień 06, 2006, 07:42:28 pm »
Masz ty leniwy Norsie! :lol:

Cytat: "Ryba w starym dziale powitan na forum Manga i Anime"
Monkey10_PL napisał:
To może pogadamy o Towojej fascynacji tramwajami? Skąd masz takie coś? Wink


Kiedys w dalekiej przeszlosci, gdy nie znalem jeszcze anime ( a raczej znalem, ale nie wiedzialem ze takie cos istnieje, pisalem juz o tym, ze pierwsze anime to bylo Sailor Moon) zobaczylem pierwszy raz tramwaj. Kiedy to jeszcze byly tramwaje 102N to bardzo lubialem siedziec w srodku na przegubie, bo tam tak fajnie kreci Very Happy
No i tak sie zaczela cala przygoda. Pewnego dnia, wkoncu wzolem sie za robota, wzialem aparat i pojecham na przejazdzke zabytkowym tramwajem. No i to byly moje pierwsze foty, niektore nawet udane. Potem wyjechalem na miasto i zaczalem robic duuuzo zdjec. No i tak poszlo. Pierwsze foty byly nieudane, ale nastepne byly coraz lepsze. I tak to jezdzilem z ludzi od KMPS nieraz na wycieczki zamkniete, fajnie bylo. Lecz po jakims czasie, usamodzielnilem sie i zaczalem robic na wlasna reke. Niestety, te zdjecia byly robione zwyklym aparatem, wiec jakosc pozostawia wiele do zyczenia, ale moge je przeskanowac, i nie ktore wlepic. Niestety, daltego, ze jedyne zdjecie jedynego tramwaju zrobione bylo w Poznaniu cyfrowka, bo ow ten aparat kupilem krotko przed wyjazdem do niemiec.
Napisalem tez jak bylem mlodszy maly wyklad o tramwajach, to byl szkolny konkurs na hobby, i zajalem 1 Shock miejsce.
Takze bylem w gazecie Razz
Jaksie przelacze na Windowsa (aktualnie jestem na Linuksie Razz ) to zeskanuje ten odcinek z gazety i moj wyklad. Niedlugo wrzuce te zdjecie z cyfrowki, i jakis skan zdjec. To wszystko Very Happy

Napisze jeszcze raz, ze to wszystko  :p :lol:

Offline Hang Man

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #113 dnia: Wrzesień 08, 2006, 08:07:21 pm »
Od dzisiaj mówcie mi "Bane of the Norsefir"


Tłuke go w BF2!

 :p
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

***

  • Gość
(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #114 dnia: Wrzesień 08, 2006, 08:22:43 pm »
Zabił mnie dwa razy i myśli, że jest dobry :roll: O fakcie, że on w to przez ostatnie kilka dni grał 25, a ja 9 godzin nie wspomina :roll:

A BF2 to iście cudowna gra, niedługo postaram się wrzucić filmik z BattleRecorder'a :D Saladyn, wiesz, ten czerwony przycisk wygląda bardzo fajnie :x

Offline Hang Man

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #115 dnia: Wrzesień 08, 2006, 08:25:27 pm »
No już nie płacz, słonko! Bede teraz już po twojej stronie i będe o ciebie dbał! :shock:
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Saladyn

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #116 dnia: Wrzesień 08, 2006, 08:26:59 pm »
Czerwony przycisk? Chcesz się autodestruktować? :shock:
A ja mam na avatarku Mangekyou Sharingana którego osiągnął Itachi"

Jestem cyckami Genesisa P-Orridga

***

  • Gość
(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #117 dnia: Wrzesień 08, 2006, 08:35:44 pm »
Cytat: "Saladyn"
Czerwony przycisk? Chcesz się autodestruktować? :shock:

Nie :p Ciebie!

Cytuj
No już nie płacz, słonko! Bede teraz już po twojej stronie i będe o ciebie dbał! :shock:

Będziemy razem jeździc na wielbłądzie :shock: (grając u MEC'ów :o)

Offline Hang Man

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #118 dnia: Wrzesień 09, 2006, 02:35:26 am »
"As et sila mustew!"(fon.) ="need a medic!"



 :shock:

Araby rządzą!
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

***

  • Gość
(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #119 dnia: Wrzesień 09, 2006, 02:43:06 am »
Arabowie mają srogą snajperkę! (tą podstawową) Ale ja i tak najbardziej lubię amis :p Bo u nich Spec Ops (którym gram) najfajniej wygląda ;)

"Idiota!"- naprzód ;) <--- Chiny

A tak bardziej konkretnie, to właśnie zakończyliśmy grę w BF2 :o Później opiszę jeden moich wyczynów (o którym miałem też powiedzieć Hangowi, bo go nie było wtedy na serwerze) i wrzucę jeden bardzo fajny filmik z BR :)