Autor Wątek: (Kto tu zagląda?) Team_Say:  (Przeczytany 396132 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hang Man

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #135 dnia: Wrzesień 12, 2006, 11:36:56 pm »
Omg! Podczas uciekania myśliwcem przed rakietą przeciwnika  (korkociągi wygibasy itd) w 70% przypadków ułatwiam mu zadanie i sam się rozbijam.

Chyba się na Crash Testera myśliwców przerzucę :?  :roll:
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Wołek

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #136 dnia: Wrzesień 14, 2006, 06:03:58 pm »
śmigłowieć hang  :!:  :!:  :!:  mówie ci śmigłowieć i będziesz wymiatał tylko uniki i race się naucz :badgrin:  :badgrin:
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline Hang Man

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #137 dnia: Wrzesień 14, 2006, 06:39:01 pm »
Ee tam! W śmigłowcu to wole pójść na łatwizne i robić za gunnera, poza tym heli się gra jeszcze gorzej z joyem niż bez niego.

A samolot to jest klasa! Tylko myśliwiec cię strąci i AA!
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Ryba

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #138 dnia: Wrzesień 14, 2006, 07:10:47 pm »
TCE zostalo zapomniane. I tyle  :cry:

Offline Hang Man

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #139 dnia: Wrzesień 14, 2006, 07:13:48 pm »
Eee ryba, nie martw się, jak znam życie to za tydzień, góra dwa znowu zacznę grać. Pierwszy czar nowości już minął, i zaczynam coraz bardziej krytycznie na tą grę patrzeć.
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

***

  • Gość
(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #140 dnia: Wrzesień 14, 2006, 07:16:59 pm »
Bo się nie znasz! Mnie się ta gra coraz bardziej podoba, powiem szczerze, zaczynam się zastanawiać nad zakupem SF :p Ale do TCE może wrócę...

A z Twoich lotów ćwiczebnych na pustych serwerach wcale się nie naśmiewam, ale po prostu nie chcę marnować na nich czasu :p

Offline Ryba

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #141 dnia: Wrzesień 17, 2006, 03:26:14 pm »
Krovo boisz sie TCE czy co?? Co Cie tak ciagnie do ET??

***

  • Gość
(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #142 dnia: Wrzesień 17, 2006, 03:38:52 pm »
Cytat: "Hang Man"
Dlaczego? Bo Nors mi zagroził, że mnie zbije i z forum wyrzuci, jak nie napiszę! :shock:

Cytat: "Ryba"
Hojo bo Nors powiedzial na  Xfire abym zaglosowal  :lol:

Cytat: "Dreadorus Maximus"
Norse mi kazał się wypowiedzieć.

Takich przykładów jest więcej, sam nie wiem, co o tym myśleć...

Offline Deytonus

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #143 dnia: Wrzesień 17, 2006, 03:47:52 pm »
To proste. Czasami zapominasz się przelogować i piszesz w trzeciej osobie, dla stworzenia pozorów  8)

***

  • Gość
(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #144 dnia: Wrzesień 17, 2006, 06:59:26 pm »
Sugerujesz, że Dread to moje dodatkowe konto? :shock:

Swoją drogą, ciekawe, co sobie myśli nowy user, gdy widzi posty "Nors mi kazał" ;)

Offline Ryba

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #145 dnia: Wrzesień 17, 2006, 07:13:17 pm »
Cytat: "Norsefir"
Sugerujesz, że Dread to moje dodatkowe konto? :shock:

Swoją drogą, ciekawe, co sobie myśli nowy user, gdy widzi posty "Nors mi kazał" ;)


Nors dyktator??  :lol:

***

  • Gość
(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #146 dnia: Wrzesień 18, 2006, 10:04:47 pm »
Na tym filmiku można zobaczyć, jak policja/ochrona wyprowadza dwóćh terrorystów z WCG 2006. Filmik ma 40 MB, w wersji do pobrania- w lepszej jakości 100 MB, historyczna scena gdzieś pod koniec (15 minuta +/-).

Dwaj terroryści (btw bot, którą stronę preferujesz w CS? :p) to Coen i BH ;) Widząc tę policjantkę z pałką zastanawiam się czy... Bolało? ;) Filmik ściągnąłem i zachowam jako materiał dowodowy!

Offline @

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #147 dnia: Wrzesień 18, 2006, 10:07:14 pm »
A nie można by zmiejszyć ostro jakości? Albo tylko fragment z Coenem? Bo łącza sobie nie będę zapychał... ;)

***

  • Gość
(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #148 dnia: Wrzesień 18, 2006, 10:17:32 pm »
Mój błąd- filmik ma 40 MB- w wersji do oglądania na stronie i 100 MB w wersji do pobrania :) Nie muszę chyba dodawać, że ta druga jest ma znacznie wyższą jakość.

Offline @

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #149 dnia: Wrzesień 18, 2006, 10:29:26 pm »
Ja chce tylko fragment z Coenem, ale Ryba mówił że jutro zuploaduje na YouTube z niższą jakością to co trzaba :o