trawa

Autor Wątek: (Kto tu zagląda?) Team_Say:  (Przeczytany 397909 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2340 dnia: Listopad 10, 2009, 11:47:39 pm »
W związku z tym - > http://www.gry.gildia.pl/news/2009/11/dragon_age_poczatek_pierwszy_oficjalny_patch

No chyba nie. Patch to patch. Toolset waży 400MB i newsa o nim nie macie. A łatka była na Steam w środę tak btw.

Offline Krova

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2341 dnia: Listopad 12, 2009, 12:22:58 am »


 : ))
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Nehan

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2342 dnia: Listopad 12, 2009, 12:01:12 pm »
ten patch zresztą głównie ma na celu zmniejszenie trudności, więc DZIENKÓJEM NIE

Offline fin

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2343 dnia: Listopad 14, 2009, 03:24:22 pm »
spoiler free

Jo, oddaję część racji Coenowi - tak na spokojnie, MW2 to po prostu świetny arcade'owy shooter, ale nie wart hajpu i tego całego przekładania wszystkich innych gier itd. Gierka robi sprytną rzecz - funduje najlepsze, najbardziej filmowe epickie i klimatyczne ostatnie minuty jakie kiedykolwiek widziałem w jakiejkolwiek grze, poza tym jest baardzo zróżnicowana, już nie ma schematu bijemy arabów w pseudo Iraku/bijemy Ruskich na dalszym wschodzie + misja snajperska.  (miejsca misji)
Spoiler: pokaż
Afganistan, Rio, jakieś góry, Waszyngton, platforma wiertnicza, jakiś gułag
- jest zróżnicowanie, dużo i fajnie. Broni od groma we wszystkich możliwych kombinacjach. Damn, miałem napisać słowo krytyki, a wyszły pochwały xO Graficzka jest już taka sobie, Modern Warfare + lepsze efekty świetlne - ciągle w tyle za Bad Company. No i skrypt na skrypcie jak to w CoD, ale mi to akurat nie przeszkadza, jeśli gra jest dobrze poprowadzona, a jest, fajoskich momentów jest o wiele więcej, przez połowę gry czułem się tak jak nie wiem, podczas ostatnich momentów czwórki.

 Fantastyczna gierka, chyba najlepszy rozrywkowy FPS w jakiego grałem, ale nie wiem, czy wart tak wielkiego hajpu, ale żyć pewnie będzie długo - multi ogarniałem na razie po splicie, zobaczymy we wtorek czy coś się zmieniło, bo czwórka mnie nie wciągnęła.

Skończyłem dzisiaj i faktycznie. Gra jest turbo przez duże T, ale ciutke przehajpowana. Bardzo nie podoba mi się ten chaos fabularny gdzie zdazaja sie takie zagwozdki bez wytłumaczenia typu "udalo nam sie cie umiescic w teamie superterrorysty ale nie pytaj jak". Niektóre watki sa niedokonczone, np ten terrorystyczny ale to ujdzie. Dwie rzeczy w tej całej kompozycji fabularnej ktore mi sie z kolei podobaja to znacznie mniejsze stęzenie naiwności i amerykańskości - tu wszyscy sa chyba sukinkotkami oprocz ,suprise , afganczykow ktorzy w wiekszosci sa ok. Ale co jest naprawde, naprawde bombowe to sa wszelkie takie aluzje, odwołanai do filmów i gier (w tym duzo do poprzednich czesci). Np. druga misje, ta z mostem na poczatku, to jest kropka w kropke akcja z generation kill, a poźniejsze przebijanie sie hummerem przez miasto jak z black hawk downa. Biały dom - reichstag z prequeli. Ta akcja z uciekanie po dachach faveli i łapanie sie helikoptra z okazjonalnym zonkiem hajzerowskim - misja na statku w cod4. No masa jest takich roznych smaczkow, jak np. gosciu nagrywa telefonem rozwalanie kamienicy itd.
Ale jednak ta cześc nie złapała tak za jajeczka jak poprzednia. Tam to cie chwytało i puszczalo za szesc godzin, a tu jest to zbyt chaotyczne, poplatane żeby to sobie tak na szybko ogarnąć. Z wyjątkiem końcówki która jest dla prawdziwych mezczyzn wojownikow, nie to co bylo w cod4.

Ogarnąłem troche multi, za mało jednak na wyrobienie sobie jakiegos konkretnego zdania. Na pierwszy rzut oka - bardzo klawe. Ciesze sie ze wywalili dedyki bo teraz bedzie mozna grac w gre taką jaką iw zrobiło, a nie po stutysiącach gównianych przeróbek fanowskich. Krew mnie zalewała i rzygać mi sie chciało jak w poprzednim modernie musiałem przebijać się przez jakieś hardcore servery bo nie mozna bylo sobie ustawic tego po ludzku.

Aha, jest jeszcze tryb misji dodatkowych - także powolutku zaczynam ogarniać. Jakby ktos chciał przychajdurzyć w coopie (na PC) to niech daje cyne.

Tak zreasumuje i powiem że modern warfare dwa to jeden z najlepszych fpsow na swiecie całym i w całej historii. Napewno bym go włożył do top five. Ma pewne zgrzyty, coś nie trybi, ale suma summarum zamiata ta cześć prawie tak jak poprzednia.

Offline Krova

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2344 dnia: Listopad 14, 2009, 06:49:46 pm »
Assassins Creed 2 - gierka po prostu przepyszniutka : )))))) Więcej questów, ciekawiej, fajniej, klimacik trochę gorszy bo krzyżowcó nikt nie przebije, ale i tak jest pyszniutko, przynajmniej po ~2h grania, jutro z nią troszkę czasu spędzę :}
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline fin

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2345 dnia: Listopad 14, 2009, 08:31:55 pm »
Pod 2h to ja nazywałem pierwszego assasina najlepszą grą we wszechświecie.

Offline Krova

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2346 dnia: Listopad 15, 2009, 05:04:46 pm »
Po sześciu godzinach ciągle jest świetny


JEST FABUŁA

JEST MNIEJ NUDNO

EZZIO NIE JEST WARZYWEM


 Fajnie że jest jakaś fabułka nie tylko dla Desmonda ale też dla Ezzio, w AC było tylko "no więc okej Altair jesteś asasynem zabij tego tego i tamtego". Tutaj cały spisek, zabijasz cele z zemsty, shit's personal etc. Walka jest o wiele ciekawsza, jestem badassowym gościem który nie ma żadnej broni poza ostrzem i jak dochodzi do walki wszystkich nim zabijam, bo w dwójce można go używać do walki=do kontrowania. Jak wiadomo po trailerach można zabierać przeciwnikom bronie i mam wrażenie, że jest trochę trudniej, kontrowanie wymaga lepszego timingu niż w jedynce, całkiem często mi nie wychodzi, przeciwnicy też częściej robią zmyłki żeby kontra nie wyszła. Dużo nowych animacji walki, graficznie podobnie do jedynki, tylko wszystko wygląda o wiele "cieplej". O wiele więcej bardziej zróżnicowanych misji pobocznych, nie ma tylko biegania od zadania do zadania tylko po walce wypada iść do lekarza (stoją na ulicy i mają te fachowe białe maski z 'dziobami'), kupić sobie broń, elementy pancerza, nowe ciuszki, ale trzeba mieć hajs, więc troszkę czasu spędziłem kradnąć po ulicach - schemat inny, nie zakradamy się, tylko wpadamy na ludzi i sprytnie zgarniamy im hajs. Ezzio jest spoko chłopaczkiem, o wiele ciekawszym niż Altair i motyw przewodni jest mega i odpala się w najlepszych momentach, Jesper znowu dał czadu.

 Supcio giera!
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2347 dnia: Listopad 20, 2009, 12:25:32 pm »
Kto może, niech słucha dzisiaj od godziny 16 do 18 Polskiego Radia Euro - audycja "Magazyn z kraju, świata i z Kosmosu". Będzie o grach konsolowych. A po 17.00...niespodzianka :)

Offline Idaan

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2348 dnia: Grudzień 28, 2009, 12:22:34 pm »
W Mass Effect 2 głosy podkładać będą
Martin Sheen
Michael Hogan
Tricia Helfer
Adam Baldwin
Simon Templeman (głos Kaina z Legacy of Kain)
ten koleś co grał Worfa w Star Treku chociaż to akurat średni lans

omg NERDGASM!!!!!!111

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2349 dnia: Grudzień 28, 2009, 12:29:10 pm »
W Mass Effect 2 głosy podkładać będą
Martin Sheen
Michael Hogan
Tricia Helfer
Adam Baldwin
Simon Templeman (głos Kaina z Legacy of Kain)
ten koleś co grał Worfa w Star Treku chociaż to akurat średni lans

omg NERDGASM!!!!!!111

A o Polce zapomniałeś? ;> Yvonne Strahovski lub, jak kto woli, Yvonne Strzechowski, znana z Chucka.

Swoją drogą przy polskiej obsadzie (Nowicki i ta, która "zmiażdży czerep" jako Obiekt Zero), to zdecydowanie wybiorę wersję angielską. Pozdrowienia dla konsolowców, którzy, żeby posłuchać angielskich głosów, będą musieli zamawiać grę z UK ;>

Offline DARKMAN

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2350 dnia: Grudzień 28, 2009, 03:22:35 pm »
Ekhm... o tym kto podklada glos (przynajmniej w wersji angielsko-jezycznej) bylo wiadomo juz od dawna... Swoja droga ja to nie zamierzam zamawiac gry z UK :P A premiera juz zdaje sie za 3 tygodnie! Za tydzien wychodzi Bayonetta to bedzie interesujacy miesiac!

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2351 dnia: Grudzień 28, 2009, 04:28:24 pm »
Ekhm... o tym kto podklada glos (przynajmniej w wersji angielsko-jezycznej) bylo wiadomo juz od dawna... Swoja droga ja to nie zamierzam zamawiac gry z UK :P A premiera juz zdaje sie za 3 tygodnie! Za tydzien wychodzi Bayonetta to bedzie interesujacy miesiac!

W przypadku Europy masz albo UK albo, po wyższej cenie wysyłki, Stany. Ew. dystrybucja elektroniczna, ale takowej chyba nie będzie na X360? ;)

Offline DARKMAN

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2352 dnia: Grudzień 28, 2009, 04:50:58 pm »
To tylko byl moj sarkazm, ze konsolowcy beda musieli zamawiac gry z UK :P Jak sie sytuacja przedstawia w Europie to sie domyslam ;)

Odnosnie dystrybucji elektronicznej to prawdopodobnie ME2 bedzie dodane do listy gier Games on Demand, ale raczej watpie by to bylo od razu po premierze (poki co wiekszosc dostepnych gier jest raczej starsza).

Offline Krova

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2353 dnia: Grudzień 28, 2009, 06:51:49 pm »
A o Polce zapomniałeś? ;> Yvonne Strahovski lub, jak kto woli, Yvonne Strzechowski, znana z Chucka.

Swoją drogą przy polskiej obsadzie (Nowicki i ta, która "zmiażdży czerep" jako Obiekt Zero), to zdecydowanie wybiorę wersję angielską. Pozdrowienia dla konsolowców, którzy, żeby posłuchać angielskich głosów, będą musieli zamawiać grę z UK ;>

albo ją ściągną

LOLOLOLOLO
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline fin

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2354 dnia: Grudzień 28, 2009, 06:53:07 pm »
Kto normalny kupuje gry w Polsce jak każą sobie za nie płacic po 2 miliony? Jak zamawiasz z ukej albo kenejdia to masz i taniej i lepiej. Btw. nie wiem jak ceny ale w szwecji tez mozna angielska wersje dostac. Zreszta lol, przeciez napewno na plytce bedzie mozliwos cwyboru sciezki dzwiekowej lol.