trawa

Autor Wątek: (Kto tu zagląda?) Team_Say:  (Przeczytany 397888 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DARKMAN

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #1905 dnia: Lipiec 18, 2008, 08:05:37 pm »
Tak se wlasnie pomyslalem, ze wlasnie skonczylo sie tegoroczne E3 a na forum cisza....

Offline Qraq

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #1906 dnia: Lipiec 18, 2008, 08:24:16 pm »
a o czym tu mówić? brak konkretnych nowości. Pokazano głownie znane już tworzone tytuły. Tyle z e3 mam, ze sobie pooglądałem wywiady z twórcami połaczone z pokazami gameplayu.

Offline DARKMAN

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #1907 dnia: Lipiec 18, 2008, 11:51:48 pm »
Jezeli chodzi o gry to owszem wiekszosc byla juz wczesniej znana. Nadeszly takie czasy, ze podczas E3 mamy malo nowych zapowiedzi. Mimo tego sposrod tych prezentowanych mozna wybrac pare interesujacych pozycji. Ja osobiscie watpie zebym sie nudzil na jesieni :P

Pare nowych gierek zapowiedziano typu nowe Halo od Bungie (ktore to niestety wycieli z programu :(), God of War 3 czy KOTOR MMO.

No i MS mial pare interesujacych zapowiedzi odnosnie samego Xbox'a. IMHO pomysl z Xbox Experience jest swietny, jednak nie do konca jestem przekonany do koniecznosci wprowadzenia Avatarow. Nowy interfejs na poczatku wygladal mi raczej beznadziejnie, jednak teraz coraz bardziej sie do niego przekonuje. No i super sprawa z Netflixem (przynajmniej dla osob mieszkajacych w USA) -> za $9 miesiecznie (dla porownania to prawie tyle samo co wypozyczenie 2 filmow z Blockbuster'a) mozesz ogladac ile tylko chcesz filmow przez Internet. Ciekawi mnie tylko w jakiej jakosci.... Prawdopodobnie gorszej niz DVD...

Offline Esse

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #1908 dnia: Lipiec 19, 2008, 12:11:48 am »
Cytat: wiki
The feature enables subscribers, at no additional cost, to stream near-DVD quality movies(...)Other Netflix details we were able to learn from the Community Briefing was confirmation that only SD videos would be offered and streamed to the console
jakbym mieszkał w USA to za te 9$ miesięcznie, bardzo chętnie bym się skusił :P

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #1909 dnia: Lipiec 22, 2008, 04:13:52 pm »
Link. Buahahahahahh xD Red Alert 3 uderza w mangowe tematy xD W linku: concept art komando Empire of the Rising Sun.

Offline Krova

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #1910 dnia: Lipiec 27, 2008, 09:03:34 pm »
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline steelie

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #1911 dnia: Lipiec 27, 2008, 10:26:53 pm »
Wygląda fajnie. Szkoda tylko, że zamiast psychodelicznych flamingów są jakieś kruki. To Max Payne, nie jakiś emo Crow

Offline Hang Man

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #1912 dnia: Lipiec 28, 2008, 07:05:51 am »
f*ck yeah!

Musze sobie w maksia popykać.

 :eek:
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #1913 dnia: Lipiec 28, 2008, 03:26:15 pm »
Hah! Mam bilety na pokaz przedpremierowy The Dark Knight! MWAHAHAHAHAHAHAH!

Offline DARKMAN

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #1914 dnia: Lipiec 28, 2008, 04:29:20 pm »
MWAHAHAHAHAA tutaj Dark Knight juz ponad tydzien jest w kinach :P

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #1915 dnia: Lipiec 28, 2008, 09:07:06 pm »
MWAHAHAHAHAA tutaj Dark Knight juz ponad tydzien jest w kinach :P

MWAHAHAHHAHA! xD W Polsce premiera jest 8 sierpnia ;f Dobrze, że bez lektora czy innego dubbingu ;f

Offline Niuniek

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #1916 dnia: Lipiec 29, 2008, 07:27:52 am »
Nie mam pojęcia gdzie zadać to pytanie, więc piszę tutaj.

W jakiej grze po raz pierwszy zastosowano "czerwony krzyżyk" jako znaczek podniesionego poziomu postaci w CRPG?
Wiem, że taki znaczek był w Diablo, BG i tego typu grach, ale gdzie wystąpił jako pierwszy?

To trochę głupie pytanie, ale męczy mnie już ze dwa dni i nie umiem o nim zapomnieć. ^^'

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #1917 dnia: Sierpień 03, 2008, 01:04:27 am »
Właśnie wróciłem z The Dark Knight. Jedno słowo, aby opisać film: ARCYDZIEŁO.

Przede wszystkim głębia postaci. Ponownie mamy wyjaśnienia, profile psychologiczne wszystkich bohaterów. Wszyscy po prostu zagrali mistrzowsko w tym filmie. Do tego ta fabuła - mióóóód! Dialogi, akcja, muzyka, smaczki różnego rodzaju. Wszystko jest tutaj doskonale dobrane i na miejscu. A nad tym wszystkim stoi Joker. Jego moralizatorskie tekst, zwłaszcza pod koniec filmu, pobudzają do refleksji: czy on naprawdę jest zły?

Spoiler: pokaż
Nie mówiąc już o Jokerze w stroju pielęgniarki, czy "magicznych sztuczkach" z ołówkiem.


Powiem szczerze: postać Jokera zasługuje na głośne owacje na stojąco. Tego po prostu się nie da określić słowami, to trzeba zobaczyć.

Podobnie z Two-Face. Cała przemiana postaci. Wszystko.

Spoiler: pokaż
Nie mówiąc już o wyglądzie po "wypadku" i monecie. A ukazanie upadku bohatera Gotham to również CUDO!


Film jest mroczny. Nie mam pojęcia jakim cudem dostał PG13, bo dzieci (no offence) nie zrozumieją za wiele prawd o społeczeństwie, tudzież innych rzeczy przedstawionych w TDK.

Pozycja obowiązkowa dla każdego. I nie mam tu na myśli tylko i wyłącznie fanów Nietoperza, komiksów czy innych takich. Po prostu takie filmy trafiają się baaardzo rzadko.

Jednak coś mnie zaciekawiło. Tyle się mówi, że film jest długi i w ogóle. A tutaj niespodzianka: w Polsce został pocięty, z tego, co zauważyłem. Wszedłem po 20 (bo czekałem na Wisielca, który splewił ;f) io trafiłem na scenę początkową. Z sali wyszedłem o 22:10 jakoś. Co daje około dwóch godzin. Natomiast wg danych imdb film trwa 152 minuty. Nawet licząc napisy, to czegoś mi tu brakuje ;f




PS. Post tutaj z dedykacją dla administracji. Oni wiedzą dlaczego.

Offline Krova

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #1918 dnia: Sierpień 03, 2008, 02:34:02 am »
Film jest mroczny, film jest bardzo fajny, Joker świetny, Two-Face ma zbyt sztuczną twarz, Batman taki sobie.

 Nie radzę rozmawiać o filmie z Coenem, który stwierdził, że Dark Knight to niesamowicie głęboki film psychologiczny, a wątki typu Batman-jest-podobny-do-Jokera lub upadek-Denta-który-był-wszystkich-nadzieją wykryli tylko nieliczni geniusze po wielogodzinnych analizach :shock:
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #1919 dnia: Sierpień 03, 2008, 02:51:28 am »
Nie radzę rozmawiać o filmie z Coenem, który stwierdził, że Dark Knight to niesamowicie głęboki film psychologiczny, a wątki typu Batman-jest-podobny-do-Jokera lub upadek-Denta-który-był-wszystkich-nadzieją wykryli tylko nieliczni geniusze po wielogodzinnych analizach

omFg xD Krova i jego interpretacje xD

Po pierwsze: stwierdziłem, że TDK jest filmem CONAJMNIEJ dwuznacznym moralnie.
Po drugie: już w Begins Nolan pokazał, że całkiem zgrabnie radzi sobie z wielowarstwowością. W TDK za warstwy może być uznane:
Spoiler: pokaż
1. Cały motyw socjologiczny. Krótko mówiąc mamy pokazane tylko 'wyższe sfery' i korupcje, konflikty, przestępstwa tam. Ale wystarczy poruszyć odpowiednią dźwignie i fala od dołu dociera do góry.
2. Upadek wartości, postaci.
3. Psychologia bohaterów. Wartości, cele, przesłanki, które kierują bohaterami.

Po trzecie:
Spoiler: pokaż
Cytuj
[03:19] Coen: Ty pewnie nawet nie wiesz kto to ScareCrow?
[03:19] Coen: xD
[03:19] Krova: helooł scarecrowa nie widziałem na filmie
[03:19] Krova: kolejny z dupy argument


I to chyba zamyka dyskusję xD

Nie wiem, co oglądał Krova, ale chyba same obrazki ;) Dyskusja ograniczyła się do przedstawienia argumentów, których nie mógł zaakceptować i udawał zaciętą płytę xD Po przedstawieniu trzech warstw uznał, że żadnej mu nie przedstawiłem i nie mam argumentów xC
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2008, 03:35:24 am wysłana przez Coeniasty »

 

anything