Autor Wątek: (Kto tu zagląda?) Team_Say:  (Przeczytany 397187 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krova

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #1920 dnia: Sierpień 03, 2008, 03:13:46 pm »
Cytat: coen
Cytuj
[03:19] Coen: Ty pewnie nawet nie wiesz kto to ScareCrow?
[03:19] Coen: xD
[03:19] Krova: helooł scarecrowa nie widziałem na filmie
[03:19] Krova: kolejny z dupy argument
Jeśli czymś argumentem jest to, że nie pamiętam postaci z innego filmu, to naprawdę jest marny.



 Jak mówiłem Coenowi tysiąc razy, jedyną warstwą filmu jest motyw socjologiczny, wyższe sfery i te sprawy. Upadek bohaterów, ich wartości są elementem fabuły, wątekim i jest o nich dosłownie mówione w filmie. To mi się nie podobało, traktowano widza jak debila,
Spoiler: pokaż
dla przykładu wątek podobieństwa Jokera i Batmana był fajny, ale joker w pewnym momencie powiedział wprot "ej słuchaj jesteśmy podobni dlatego, dlatego i dlatego". Wątek Batmana, który jest potrzebny, kiedy dzieje się coś złęgo, ale w czasach spokoju traktują go wrogo, również zostaje podany na tacy w ostatniej rozmowie "batmanie, jesteś potrzebny kiedy dzieje się coś złęgo, ale jak się uspokoi, miasto będzie Cię chciało zlikwidować." To, co można było wywnioskować z samej fabuły, zostało jak dzieciom powiedziane wprost "ej chyba nie zrozumieliście, więc powiem wam wszystko wprost". Tutaj leci minus :S


 I tyle, film który dla jednych jest bardzo dobrym filmem z dobrą fabuła i postaciami, dla niektórych jest nie wiadomo jak głębokim cudeńkiem. Dyskusja z nimi nie ma sensu, twierdzą, że element fabuły to nie wiadomo jak ukryta warstwa, a w rozmowie 70% wypowiedzi to "LOL", "haahahah xD", "nic nie rozumiesz xD". Eot z mojej strony.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2008, 08:51:24 pm wysłana przez Krova »
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #1921 dnia: Sierpień 03, 2008, 03:25:57 pm »
Jeśli czymś argumentem jest to, że nie pamiętam postaci z innego filmu[/i], to naprawdę jest marny.

Eeeee? Innego? xD Może rzeczywiście inny oglądałeś ;) Mówię o TDK.

Cytuj
Jak mówiłem Coenowi tysiąc razy, jedyną warstwą filmu jest motyw socjologiczny, wyższe sfery i te sprawy.

Tutaj miałeś problemy, żeby to zaakceptować xD Co do reszty: Już mówiłem: czytaj między wierszami czasem. Jeśli TDK oglądałeś tak samo jak Begins ("trzy-po-trzy"), to się nie dziwię.

Cytuj
I tyle, film który dla jednych jest bardzo dobrym filmem z dobrą fabuła i postaciami, dla niektórych jest nie wiadomo jak głębokim cudeńkiem. Dyskusja z nimi nie ma sensu, twierdzą, że element fabuły to nie wiadomo jak ukryta warstwa, a w rozmowie 70% wypowiedzi to "LOL", "haahahah xD", "nic nie rozumiesz xD". Eot z mojej strony.

Jeśli do Ciebie argumenty nie docierały, to się nie dziw. Po prostu zostałeś na priv wyśmiany. Możesz też i tutaj ;) Jak kto lubi xD EoT, bo już udowodniłem, że nie ma z Tobą o czym dyskutować xD

Offline steelie

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #1922 dnia: Sierpień 06, 2008, 08:14:16 pm »
Cytuj
a w rozmowie 70% wypowiedzi to "LOL", "haahahah xD", "nic nie rozumiesz xD".
I mówi to człowiek, który, jeśli się z nim nie zgodzić, używa argumentów w stylu "łeeeeee" albo "popłacz się"?

Scarecrow był w filmie, choć krótko

Offline Krova

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #1923 dnia: Sierpień 06, 2008, 08:30:05 pm »
I mówi to człowiek, który, jeśli się z nim nie zgodzić, używa argumentów w stylu "łeeeeee" albo "popłacz się"?
Powiedział człowiek, który, jesli się z nim nie zgodzić, zaczyna kopać.
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline steelie

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #1924 dnia: Sierpień 06, 2008, 09:39:44 pm »
Krova nie ma siusiaka, hihihi

Offline fin

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #1925 dnia: Sierpień 07, 2008, 06:48:33 am »
Jo, GTA4 na pi ci a wy o sratmanach gadacie  :roll:

Offline Krova

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #1926 dnia: Sierpień 07, 2008, 12:24:28 pm »
Jo, GTA4 na pi ci a wy o sratmanach gadacie  :roll:

 Było do przewidzenia, ja tam je i tak już przeszedłem  :shock:
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline PanCiacho

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #1927 dnia: Sierpień 07, 2008, 12:46:40 pm »
Gietea ma być w listopadzie poniekąd, mnie jakoś nie ciągnie do tego, może kupie za jakiś czas, jak wyjdzie w serii za 19,99  :D

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #1928 dnia: Sierpień 11, 2008, 01:41:05 pm »
Ludzie macie polecić jakąś fajną strategię kosmiczną w klimatach Homeworlda albo SW, im ważniejszy element taktyczny tym lepiej. Raczej chciałbym ominąć zbieranie surowców i budowanie statków. ;-)

Offline Hang Man

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #1929 dnia: Sierpień 16, 2008, 11:13:27 pm »
Krova----> Plewa.

Batman---> Mnóstwo OK!

Wczoraj i dzisiaj byłem na seansie. Być moze pójde po raz 3.

A Joker i Dent to arcydzieło. :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2008, 11:30:07 pm wysłana przez Hang Man »
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #1930 dnia: Sierpień 17, 2008, 12:37:00 am »
Krova----> Plewa.

Batman---> Mnóstwo OK!

Wczoraj i dzisiaj byłem na seansie. Być moze pójde po raz 3.

A Joker i Dent to arcydzieło. :)

MWAHAHAHAHAHAHH! :D I powiedział to Hang aka pesymistycznie_widzę_nowego_batmana _i_jokera xD

Jak grafa, plewo? xD

Offline Hang Man

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #1931 dnia: Sierpień 17, 2008, 11:34:00 am »
Juz mi wszystko działa. SP2 trzeba było instalnąć. :)
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Kalasanty

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #1932 dnia: Sierpień 26, 2008, 10:26:35 pm »

Offline Esse


Offline Kalasanty

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #1934 dnia: Sierpień 27, 2008, 09:15:14 am »
To dosyć zabawne, że piosenki o siedzeniu na ventrilo i graniu w Warcrafta albo o bocie, który nie jest botem, ale jest botem stały się światowymi przebojami.