trawa

Autor Wątek: Opowieści z Mos Eisley  (Przeczytany 2389 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ryceros

Opowieści z Mos Eisley
« dnia: Lipiec 24, 2006, 06:31:52 pm »
Cześć!

Zastanawiamy się z kolegą, gdzie można znaleźć do kupienia powieść pt. "Opowieści z Kantyny Mos Eisley". Jeśli ktoś z Was (forumowiczów) orientuje się gdzie można taką książkę dostać, proszę o odpowiedź.

A tak zupełnie z innej beczki, to co myślicie o Kantynie w "Gwiezdnych Wojnach". Np.: czy waszym zdaniem Kantyna ze starych filmów Lucas'a jest lepsza, czy gorsza od tej z nowej trylogii (Special Edition).

Pozdrawiam...

Offline CZys

Opowieści z Mos Eisley
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 25, 2006, 09:25:46 am »
http://www.allegro.pl/search.php?string=Opowie%C5%9Bci+z+Kantyny+Mos+Eisley

ja tam nie widze zbyt dużej różnicy między starymi, a starymi odmłodzonymi (chodzi Ci o nowe epizody 4-6?) kantynami. W sumie to niezawiele ich było w SW. Ja przypominam sobie tylko Mos eisley i ewentualnie imprezke u Jabby.

Ale muszę zaznaczyć, że starą trylogię oglądałem dość dawno temu, więc kilka szczegółów mogło mi wylecieć.
ylko martwe ryby płyną pod prąd.

Offline Ryceros

Opowieści z Mos Eisley
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 25, 2006, 12:26:17 pm »
Cześć!

Dziękuje za linka. Pewnie się przekonam co do kupna.

A jeśli chodzi o Kantyny, to przecież była tylko jedna, na Mos Eisley. W starej trylgogii (tej z 1977) kantyna była miejscem absolutnie kultowym, jak karczma w przygodzie WFRP. Np.: fajny moment był jak są te dwa trupy, mija tam sekunda i wszystko wraca do normy, jak gdyby nigdy nic :lol: . Miałem pytanie: czy bardziej podoba się wam kantyna ze starej trylogii (1977) czy z nowej (Specjal Edition)

Pozdrawiam

Offline potworek

  • Moderatorzy
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 240
  • Total likes: 1
  • Just awesome
Opowieści z Mos Eisley
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 25, 2006, 12:30:19 pm »
Kantyny są jeszcze nieźle znane z KoTOR. Miejsce gry w pazaka, rozmów z innymi rasami i miejscem ogólnych schadzek na drinka  :D Mi się podoba bardziej z nowej, po prostu jest jej więcej.
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Ribald

Opowieści z Mos Eisley
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 29, 2006, 08:32:24 pm »
Kantyna jest jednym z najbardziej magicznych miejsc w Star Warsach i miejscem "narodzin" mnóstwa postaci, które trwale wpisały się do Universum. Polecam tą stronkę do zapoznania się ze wszystkimi (!) osobnikami, którzy mieli okazję zasiadać w kantynie w chwili gdy odwiedzili ją pewien stary Jedi i młody rolnik ;)  Uczciwie przyznam że niektórych zakazanych mord z żadnych książek ni komiksów nie pamiętam.

Jednak kantyna kojarzy mi się przede wszystkim z pięknymi dźwiękami jakie ją wypełniają(i nie idzie tu wcale o huki blasterów). Czyli nic innego jak...




Tu ti tu ti tu ti tu tu ti  tu ti tu tu tu ti ti tu :D[/url]
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

 

anything