Autor Wątek: Star Wars Combine  (Przeczytany 2843 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sadow

Star Wars Combine
« dnia: Sierpień 05, 2006, 10:54:36 am »
Star Wars Combine
http://www.swcombine.com

No właśnie, gra ktoś? Sam zarejestrowałem się w styczniu, grałem przez ledwie miesiąc, ale teraz postanowiłem wrócic. Gierca ciekawa moim zdaniem, godna uwagi. Mimo, że działa już od ponad dwóch lat to nadal jest na etapie tworzenia i ma wiele braków. Jednakże przyjemnie się w nią gra i warta jest polecenia każdemu fanowi SW.

Jeśli ktoś gra to piszcie w tym temacie. Jaka frakcja jak wasze poczynania wyglądają. Może by jakiś interesik ubić? :P lub własną frakcje założyć?(takie tylko marzenie)


Rib, jeśli już coś podobnego było i przeoczyłem, to sory i przenieś temat, w dane miejsce.
Kto mówi - sieje, kto słucha - zbiera.

***

  • Gość
Star Wars Combine
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 05, 2006, 01:04:18 pm »
To coś w stylu Ogame? Jak będzie mi się nudziło, to może zacznę grać :p A wtedy możesz śmiało liczyć na moje wsparcie 8)
Cytuj
Rib, jeśli już coś podobnego było i przeoczyłem, to sory i przenieś temat, w dane miejsce.

Tak, tak. Sugeruję GGK ;)  :p Sadow wstydź się :p

Offline Sadow

Star Wars Combine
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 05, 2006, 02:40:13 pm »
Cytuj
To coś w stylu Ogame?


Nic bardziej mylnego. To jest mocno rozbudowany RPG i cały czas jest doskonalone. Naprawde sroga sprawa. Nie zabiera dużo czasu, łącznie może około 20min dziennie, co innego jak rozbudują o kolejne moduły, bo aktualnie wiele z tego jest w przebudowie. Poza tym, gra jest na początku trudna. I nie ma takiego lamerstwa jak na Ogame

Cytuj
Tak, tak. Sugeruję GGK  ;)  :p  Sadow wstydź się   :p


Nie, nie to musi zostać na tym forum. Tamci sie nie znają na SW  :p
Kto mówi - sieje, kto słucha - zbiera.

***

  • Gość
Star Wars Combine
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 05, 2006, 03:21:07 pm »
Mam kilka pytań:
1. Czy możliwie jest wykasowanie konta i założenie 2. na ten sam e-mail? Nie lubię słabych początków ;)
2. Co dokładnie daje przynależność do frakcji? Czym różnią się poszczególne frakcje (najemnicy, rządowe, produkcjyne itd.)
3. Jakie mamy dostępne rasy (nie mogę jakoś znaleźć informacji na stronie)?
4. Kim grasz? :p

Hmm, na początek to chyba tyle :) Może zmienisz nazwę tematu na Star Wars Combine?

Offline Sadow

Star Wars Combine
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 05, 2006, 03:50:05 pm »
Cytuj
1. Czy możliwie jest wykasowanie konta i założenie 2. na ten sam e-mail? Nie lubię słabych początków


Początki z reguły są tragiczne i bardzo trudne, dlatego właśnie ta gra jest taka afjna, bo do prostych nie należy. A możliwość 2 kont bedziesz miał tylko wtedy gdy bedziesz działał na dwóch kompach z różnym adresem IP :) Jest jeszcze opcja Multi-accounts, ale to wymaga zgody administracji. No a za różnego rodzaju sztuczki są bany i już wiele sie posypało.

Cytuj
2. Co dokładnie daje przynależność do frakcji? Czym różnią się poszczególne frakcje (najemnicy, rządowe, produkcjyne itd.)


- Jesteś pod jej patronatem.
- Masz stały dochód z wypłaty
- Wykonujesz przydzielone zadania
- Pniesz się w górę po szczeblu kariery.

Chwilowo gra poza frakcją jest nie warta świeczki, wynika to jeszcze z duzych braków, które w najbliższym czasie częściowo mają być skorygowane.
Frakcje, Rządowe zwykle są podzelone na podfrakcje typu - Army, Tech czy Motors. Poza tym frakcje rządowe z reguły dysponują dużym kapitałem. Frakcje wydobywcze ograniczają się do wydobywania, poszukiwania i transportowania minerałów. Frakcje produkcyjne, to sama nazwa mowi. No i frakcje badające nowe technologie itp jednak za bardzo sie w tej kwestii nie znam. Reszta frakcji typu guard, pirates, mercenaries, hunters nie ma większego znaczenia poki combat jest w trakcie tworzenia. Jedyne co mogą to zaaresztować (zresztą to może każdy). Ale też są godne uwagi.

Cytuj
3. Jakie mamy dostępne rasy (nie mogę jakoś znaleźć informacji na stronie)?


Uuu jest ich chyba koło 50 http://rules.swcombine.com/character/races/index.php?raceID=0

masz wykaz ras, z bonusami, obrazkami i całą resztą.


Cytuj
4. Kim grasz?


Gram Barabelem. Początkowo nie podobała mi się ta postać, a niemożność zrobienia drugiej untill ta jeszcze żyje spowodowała moją przerwe w grze. Teraz sie pogodziłem, bo możliwe że od września/października bede miał druga postać.

Poza tym jestem członkiem Mandalore Navy, Flight Corporal (moj stopień) i przynależe do 2nd Fleet. Chwilowo poki combat jest w trakcie tworzenia, a inventory jest w przebudowie, moja rola zawęża się do pilota oblatywacza (recon, transport, patrol itp).

Mimo to wciąga i to bardzo.
Kto mówi - sieje, kto słucha - zbiera.

***

  • Gość
Star Wars Combine
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 06, 2006, 01:39:02 pm »
Yyy... To nie można kasować postaci?
Cytuj
a niemożność zrobienia drugiej untill ta jeszcze żyje

Nie możesz jej jakoś zabić? ;)

Muszę powiedzieć, że wygląda to całkiem ciekawie :) Można tworzyć własne frakcje? (np. <ngc| :p) Jak będę miał czas, to przejrzę to wszystko i może założę sobie konto 8)

Offline Sadow

Star Wars Combine
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 06, 2006, 02:29:34 pm »
Moge ja zabić, ale tylko wtedy jak bede mial pewnosc ze moja druga postac bedzie ustawiona :) Poki co troszke sie do tej przywiazalem no i mam juz troche experience wiec nie chce ot tak sobie jej kasować, tylko za pomocą tej wspomóc drugą postać :P przelew kredytów i takie tam.

Można stworzyć własną frakcje, ale to wyjątkowo trudna i żmudna robota. Poza tym potrzeba srogiego kapitału.

A co do samej gry, początkowo zniechęca trudna obsługa i nic nie robienie. Z czasem ostro wciąga. A ładnie sie zakręcić i można dojść do sukcesu :P
Kto mówi - sieje, kto słucha - zbiera.

 

anything