Autor Wątek: Star Wars TCG  (Przeczytany 2101 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ribald

Star Wars TCG
« dnia: Sierpień 07, 2006, 08:27:03 pm »
Chyba nie ma tematu o karciance, więc tutaj zachęcam do dzielenia się doświadczeniami, a sam będę wrzucał newsy :)
Na początek o nowym dodatku:

Cytuj
Jeszcze niedawno informowaliśmy o pierwszym fanowskim dodatku do TCG - Fall of the Republic, a już mam przyjemnośc poinformować, że komitet pracuje nad kolejnym zestawem. Ma być on zatytułowany Scum and Villainy i jest zapowiadany na przełom sierpnia i września tego roku. Jak sama nazwa wskazuje, dodatek będzie się kręcił wokół przestępczego półświatka. Wprowadzi również nową zdolność - Stealth, która ma pozwalać postaci "ukrywać się w cieniu" (wg spekulacji może to oznaczać możliwość atakowania będąc wycofanym).


Bastion
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Ribald

Star Wars TCG
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 18, 2007, 11:09:34 pm »
Cytuj
Niedawno ukazała się zapowiedź kolejnego dodatku do TCG tworzonego całkowicie przez fanów. Będzie on zatytułowany Battle of Endor i jako 180-karciany będzie to największy do tej pory stworzony przez IDC zestaw. Jego premiera jest zaplanowana na 2. maja tego roku. Oprócz kart bezpośrednio związanych z bitwą o Endor, jak zwykle komitet planuje wydanie kilku kart związanych z EU. Zaprezentowano już także kartę Stormtrooper EN-502-07, która znajdzie się w tym zestawie.
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Ribald

Star Wars TCG
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 18, 2007, 11:11:57 pm »
Cytuj
Ukazał się kolejny dodatek do TCG stworzony przez fanowski komitet. Zatytułowany jest Scums and Villainy i koncentruje się wokół łowców nagród, szpiegów i reszty półświatka, aczkolwiek fani Imperium, Rebelii, Tuskenów oraz Jawów również znajdą tam trochę ciekawych kart dla siebie. Tradycyjnie już, dodatek wprowadza także nową zdolność. Tym razem jest to zdolność statyczna Stealth sprawiająca, że jednostki nie można zaatakować jeśli nie jest ona tapnięta. Nietrudno zauważyć, że zdolność ta jest w stanie wywrócić obecny rozkład sił, jako że duża szybkość jednostki nagle może stać się jej wadą.


Dodatek dostępny tu lub tu
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

 

anything