Autor Wątek: Lovecraft  (Przeczytany 16769 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rado123s

Lovecraft
« dnia: Sierpień 13, 2006, 08:32:57 pm »
Poszukuję książek i opowiadań. Znalazłem ok 50 ale to zaledwie połowa. Szukam np zbioru "Droga do Szaleństwa"
Jakby ktoś był tak miły to na Rado_j@wp.pl

Offline JoeBlack

Lovecraft
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 14, 2006, 12:12:11 pm »
Sproboj na forum grozy i horrorow.... moze tam ktos bedize mial. Ja mimo ze uwielbiam tego autora nie posiadam szukanego przez ciebie tytulu
::. JoeBlack@team-pentagram.pl .::. The Waaagh .::.  xfire: Jo3Bl4ck .::.

Offline Jimmy

Lovecraft
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 14, 2006, 10:06:46 pm »
spróbuj na forum Targu - zamieść ogłoszenie w "kupię" i poszukaj w "sprzedam"

Offline bóg jeż

Lovecraft
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 23, 2006, 09:10:07 am »
A coż w ogole sądzicie o opowiadankach "cienia z Providence"? Bo ja całkiem lubię -zwłaszcza te ze zbiorku "Szepczący w ciemnościach"
 JEŻU

Offline Kaktus+

Lovecraft
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 17, 2007, 07:40:44 pm »
Powiem tak: pomimo tego że gość był chory psychicznie (a może właśnie dlatego) wszystkie jego dzieła powalają na kolana...
od bless drum'n'bass...

Offline Anonimowy Grzybiarz

Lovecraft
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 20, 2007, 05:38:42 pm »
Nie wiem, dlaczego, ale książki psychicznie chorych ludzi jakoś mi się podobają...

J.K. Gordon III

  • Gość
Lovecraft
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 20, 2007, 08:20:08 pm »
Czy ja wiem czy Lovecraft był chory psychicznie.. Raczej był typem wrażliwego romantyka z pewnymi odchyłami. ale któż z nas ich nie ma  :badgrin:
Teraz czytam sobie "Regiony wielkich herezji" o Brunonie Schulzu - porównałem to z tym co wiem o Lovecrafcie i według mnie obaj panowie byli bardzo do siebe podobni. szczególnie od strony psychologicznej, ale w ich twórczości też można dostrzec pewne cechy wspólne

pozdrawiam

Offline Jimmy

Lovecraft
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 21, 2007, 11:20:08 am »
Nie wiem dlaczego ale jak płachta na byka działają na mnie nie wnoszące nic do tematu spamiarskie teksty służące nabijaniu postów :evil:

Offline Anonimowy Grzybiarz

Lovecraft
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 21, 2007, 06:49:30 pm »
Cytat: "Jimmy"
Nie wiem dlaczego ale jak płachta na byka działają na mnie nie wnoszące nic do tematu spamiarskie teksty służące nabijaniu postów :evil:


A co do tematu wniósł powyższy post napisany przez Ciebie? :roll:

Offline Jimmy

Lovecraft
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 23, 2007, 01:18:45 pm »
Sądząc po tym, że nie pierwszy raz zwracam Ci uwagę i zmiany nie widać to pewnie nic :roll:
Zastanów się proszę nad tym, bo walenie grochem o ścianę naprawdę nie jest miłe.
EOT

Offline Kaktus+

Lovecraft
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 25, 2007, 06:28:39 pm »
Właśnie zakupiłem DROGĘ DO SZALENSTWA :) Kupiłem na straganiku z książkami koło dworca PKS w Lublinie :) Skończę Ciemne Lustra i zabieram się do czytania...
od bless drum'n'bass...

Offline Mad Hamster

Lovecraft
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 05, 2007, 05:45:58 pm »
moglbys podac oryginalne tytuly drogi i luster ?

jak ktos lubi w ingliszu - http://www.noveltynet.org/content/books/lovecraft/works.html
ęęęędzia ! On mnie zwalowal ! Łord sejwa mu !!!

Offline Kaktus+

Lovecraft
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 07, 2007, 09:02:29 pm »
orginalne tytuły?
od bless drum'n'bass...

Offline Hollow

Lovecraft
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 05, 2007, 08:22:42 pm »
Ja ostatnio kupiłem sobie "Zew Cthulhu". Zbiór opowiadań jest świetny. Na podstawie opowiadania "Widmo nad Innsmouth" powstała gra "Mroczne zakontki Ziemi". Książka mi się bardzo podoba tylko dlaczego na na okładca Cthulhu ma macki na cubku głowy a nie na miejscu brody?

Offline Mad Hamster

Lovecraft
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 11, 2007, 04:37:54 pm »
o tak, "mroczne zakatki" maja swietny klimat. nie zapomne noclegu w hotelu. fantastyczne...
a ajk wam sie podoba opow. szczury w scianach ?
ęęęędzia ! On mnie zwalowal ! Łord sejwa mu !!!