Autor Wątek: Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006  (Przeczytany 40754 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zielony

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #75 dnia: Wrzesień 05, 2006, 04:51:14 pm »
bez przesady z tymi slodyczami ;)  moze jakies kostki pocieszenia?
IMP  :O

Offline Ludwik

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #76 dnia: Wrzesień 05, 2006, 10:16:54 pm »
Cytat: "MiSiO"


Czy są jeszcze jakieś uwagi co do regulaminu?

 ... pewnie jutro będą bo dopiero jutro sie z nim zapoznam :roll:  8)

 ... ja też wolałbym kostke pocieszenia niż cukierka pocieszenia.

UWAGA! Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki "Cytadela Syriusza"
 7 października robi imprezę integracyjną ;) więc jeśliby w ten dzień byłby wasze mistrzostwa reprezentacja Lublina może być nieźle okrojona.

Offline MiSiO

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #77 dnia: Wrzesień 06, 2006, 08:25:36 am »
Pierwszy tydzień października wydaje mi się terminem nierealnym. Raczej połowa miesiąca.

Jeśli chodzi o pocieszanie graczy to zobaczymy czym będziemy dysponować ;)

Offline Motorek

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #78 dnia: Wrzesień 06, 2006, 08:28:39 am »
Mnie nie interesują imprezy integracyjne :lol: A Ludwik jest ostatnią osobą, z którą chciałbym się integrować :lol: W pracy jakoś sobie załatwię wolne, co do uczelni trudno mi powiedzieć kiedy będę miał zjazdy, wczoraj byłem na PL i nic jeszcze nie wiadomo.
Pozdro ;)

Offline MiSiO

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 06, 2006, 09:19:41 am »
Poczekajcie z braniem wolnego, umawianiem się na integracyjne spożywanie itp. do momentu pojawienia się terminu i programu imprezy. Kilka dni i sprawa się wyjaśni.

Offline Motorek

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #80 dnia: Wrzesień 06, 2006, 09:26:43 am »
W ciemno na pewno nie będę brał za 1 dzień WM pracowałem wczoraj i jeszcze dziś muszę iść na magazyn nie wiem czy na meczyk zdążę :?

Offline vader_NH

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #81 dnia: Wrzesień 06, 2006, 09:45:47 am »
Cytat: "Kretek"
W ciemno na pewno nie będę brał za 1 dzień WM pracowałem wczoraj i jeszcze dziś muszę iść na magazyn nie wiem czy na meczyk zdążę :?


Raczej nie bedzie co oglądać. Na stadion to chyba za darmo będą wpuszczac :D (do wczoraj 1200 sprzedanych biletów)

Offline Wercyngetoryks

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #82 dnia: Wrzesień 10, 2006, 07:32:35 pm »
Turniej oMTH odbędzie sie 28-29 października w MDK na ulicy grunwaldzkiej 5. Sam turniej zostanie rozegrany w sobote, ale mamy nocke (granie, piwko na rynku 8) ) i nieograniczony czas w niedziele. Także sporo grania sie szykuje, a i dla osób chcących przu okazji conieco pozwiedzać, miejsce turnieju znajduje sie ok 20 minut spacerku od rynku.
Także zero stresu i spore udogodnienia dla przyjezdnych, którzy mam nadzieje w takim wypadku zjawią się dość licznie. Rzeszów, Lublin, Jastrzębie i kto jesze...? ;)

Cena wejściówki nie przekroczy 15 złotych, ale to jeszcze kwestia do ustalenia, być może będzie niższa;) :D

ZAPRASZAM WSZYSTKICH !!!

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #83 dnia: Wrzesień 10, 2006, 09:11:12 pm »
Srodze! Gdzie to dokładnie? Tam gdzie TP II? I czemu nie na Strychu?

Offline Wercyngetoryks

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #84 dnia: Wrzesień 10, 2006, 09:18:59 pm »
Cytat: "Musley"
Srodze! Gdzie to dokładnie? Tam gdzie TP II? I czemu nie na Strychu?


Tak tam gdzie było TP II, blisko dworca;) Co prawda remontują droge od dworca do ronda mogilskiego, no ale na piechotke to 15-20 minut;) A czemu nie na Strychu, bo tam sala kosztuje tyle co 2 dni w MDKu, gdzie wg mnie warunki są lepsze (np.większa sala) no i możliwość noclegu;)

Więcej informacji będziemy podawać na bierząco. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania piszcie śmiało. :D

Offline MiSiO

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #85 dnia: Wrzesień 11, 2006, 09:04:34 am »
W ciągu 1-2 dni pojawi się PEŁEN regulamin imprezy. W niedzielę przewidujemy luźne gry. Planszówki, pokazy Mordheim, Necromund'y [specjalnie dla Rzeszowa] itp.

Jednym słowem - czekam na zgłoszenia!

Offline Wojtek_Krz

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #86 dnia: Wrzesień 11, 2006, 10:08:59 am »
Jeśli mi nic nei przeszkodzi a nie moze! to przyjade z kimś napewno z Lublina

Offline Nazroth

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #87 dnia: Wrzesień 11, 2006, 05:37:08 pm »
Ja mogę załatwic planszówki z Barda... na zasadzie pokazowej - kto jest ZA?

Ponadto jeżeli tylko w sobote nei będzie żadnego turnieju, oraz organizatorzy przedstawią jakiś sensowny sposób transportu stołów dokończonych i opiaskowanych - to mamy blaty od Barda. Bard napisał także do GW z prośbą o przysłanie nagród do kampani Mordheima i na oMTH :D... pogadałem i powinni nam coś przysłać:)
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline vader_NH

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #88 dnia: Wrzesień 11, 2006, 06:07:06 pm »
Cytat: "Nazroth"
Ja mogę załatwic planszówki z Barda... na zasadzie pokazowej - kto jest ZA?

Ponadto jeżeli tylko w sobote nei będzie żadnego turnieju, oraz organizatorzy przedstawią jakiś sensowny sposób transportu stołów dokończonych i opiaskowanych - to mamy blaty od Barda. Bard napisał także do GW z prośbą o przysłanie nagród do kampani Mordheima i na oMTH :D... pogadałem i powinni nam coś przysłać:)


Jeszcze tylko brakuje żeby oprócz Naza w Bardzie siedział ktos w GW i Kraków stanie sie miejscem turniejów miedzynarodowych  :badgrin:

Offline nahar

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #89 dnia: Wrzesień 12, 2006, 12:36:59 am »
Jak bede w Polsce (a okazało się ze być może będę) to służę autem marki Opel. Na dach na 100 wejdą a i może do środka.

Co do planszówek - jak będę wezmę swoje. Bardowe gry oczywiście uatrakcyjnią znacznie niedzielę.
paweł

 

anything