Autor Wątek: Chrono Crusade...co o tym myślicie?  (Przeczytany 8503 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ryuu

Chrono Crusade...co o tym myślicie?
« dnia: Sierpień 28, 2006, 12:24:02 pm »
Stworzyłem ten temat ponieważ nie wiem co myślą inni o tym anime.
Bo według mnie to super anime zwłaszcza końcówka tego anime mi się spodobała była taka wzruszająca że łeska się zakręciła w oku;)
ajleprze moim skromnym zdaniem:
-Chrono Cross
-Gto
-Green green
-Midori no hibi
Konwenty na których byłem:
-YUKARIcon

Offline Astaroth

Chrono Crusade...co o tym myślicie?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 28, 2006, 04:35:16 pm »
Ciekawa seria, którą warto obejrzeć. Mnie osobiście bardzo podobała się tamtejszy design demonów, szczególnie Chrono i Aiona.
Zakończenie należy do jednych z lepszych jakie widziałem. Scena chwytająca za serce, przyznaje.
Anime powstało na bazie mangi o takim samym tytule. Nie miałem okazji zapoznać się z całością serii, która ma 8 tomów, ale bez wahania mogę powiedzieć, że anime wypada gożej w tym porównaniu. Niebo i ziemia.
Mimo wszystko jednak warto.
"When I raise my flashing sword, and my hand takes hold on judgment, I will take vengeance upon mine enemies, and I will repay those who haze me."

Offline Frey Ikari

Chrono Crusade...co o tym myślicie?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 28, 2006, 08:35:40 pm »
Cytuj
Stworzyłem ten temat ponieważ nie wiem co myślą inni o tym anime.

Inni myślą że niewidzieli Tego anime, nie wiedzą czy go znajdą i kompletnie nie są wstanie stwierdzić kiedy ewentualnie znajdą na nie czas... ;)

Offline Hunter Killer

Chrono Crusade...co o tym myślicie?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 28, 2006, 09:06:37 pm »
Ja akurat to widziałem.
I muszę przyznać, że bardzo fajne, zwłaszcza że to anime powstało w tym samym studiu co Helsing TV, design postaci jest ciekawy, choć mi nie podobały się demony, zresztą mało kiedy mi się podobają, jestem raczej tradycjonalistą i przyzwyczaiłem się do demonów (europejskich) z takich systemów jak np. Warhammer.
Mimo wszystgo polecam, goraco. ;)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Chrono Crusade...co o tym myślicie?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 28, 2006, 09:16:59 pm »
A i mi się bardzo Chrno podobało. Naprawdę świetne anime godne polecenia. Design demonów dla mnie akurat był na +. Bardzo fajna końcówka. Nic, tylko oglądać :)

Offline Hunter Killer

Chrono Crusade...co o tym myślicie?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 28, 2006, 09:25:34 pm »
Znaczy, w anime jest specyficzny design demonów (w końcu to Japonia, co kraj to obyczaj) i tak naprawde jak na anime to demony były bardzo ciekawie narysowane (ten ze świńskim ryjkiem był niezły;) ).
Mimo wszystko jakos tak mi się udzielił tem Warmłotek, nic nie poradze. :roll:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Astaroth

Chrono Crusade...co o tym myślicie?
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 29, 2006, 04:51:32 pm »
Cytuj
I muszę przyznać, że bardzo fajne, zwłaszcza że to anime powstało w tym samym studiu co Helsing TV...

Fakt, obie produkcje zmajstowało Gonzo. Pamiętam, że na poczatku dosyć długo się zastanawiałem, kogo Rosetta tak bardzo mi przypomina designem... Viktorię oczywiście! :D
Co do demonów, to tak jak wspomniałem - moją uwagę przykuli Chrono i Aion, z uwagi na bliskość z naszym europejskim wyobrażeniem upadłych aniołów. Co do reszty tałatajsta - nie było najgorsze. Przynajmniej podobało mi się bardziej, niż pomysły z niektórych serii...

Cytuj
Inni myślą że niewidzieli Tego anime, nie wiedzą czy go znajdą i kompletnie nie są wstanie stwierdzić kiedy ewentualnie znajdą na nie czas... ;)

"Błogosławieni ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a nie dają nam na to dowodu"  :p
"When I raise my flashing sword, and my hand takes hold on judgment, I will take vengeance upon mine enemies, and I will repay those who haze me."

Offline Frey Ikari

Chrono Crusade...co o tym myślicie?
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 29, 2006, 05:58:54 pm »
Cytuj
"Błogosławieni ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a nie dają nam na to dowodu"

To co chciałem i miałem napisać to napisałem.
Błogosławieni ci ktorzy wiedzą co chcą napisać i piszą albowiem oni wymyślą  i napiszą coś nowego.

Offline Astaroth

Chrono Crusade...co o tym myślicie?
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 29, 2006, 06:51:56 pm »
Błogosławieni ci, którzy piszą wtedy, gdy mają coś sensownego do napisania, a nie spamują bez sensu. Amen.
"When I raise my flashing sword, and my hand takes hold on judgment, I will take vengeance upon mine enemies, and I will repay those who haze me."

Offline Dreadorus Maximus

Chrono Crusade...co o tym myślicie?
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 29, 2006, 07:07:19 pm »
Koniec.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Frey Ikari

Chrono Crusade...co o tym myślicie?
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 29, 2006, 09:20:53 pm »
Cytuj
Błogosławieni ci, którzy piszą wtedy, gdy mają coś sensownego do napisania, a nie spamują bez sensu. Amen.

Błogosławieni ci ktorzy pisza chociażby że nie widzieli wymienionej rzeczy, albowiem oni pisza na temat.

Zobaczyłem parę obrazkow z tego anime i zapowiada się interesująco.

Cytuj
Koniec.

Koniec..., jest dopiero początkiem...

Offline Hunter Killer

Chrono Crusade...co o tym myślicie?
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 29, 2006, 09:50:04 pm »
Frey, Dred, chyba napisał (i to jako mod), żeby zakończyć to bezsensowne pisanie.
Jeśli chcesz nabijać sobie posty, to jest do tego temat, a tak to tylko załapiesz bana (dred jest w tym nieubłagany).
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline rysia15

Chrono Crusade...co o tym myślicie?
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 30, 2006, 11:50:58 am »
Z tego co piszecie, warto sie tytułem zainteresować... kiedyś już cos o tym anime słyszałam, ale akurat byłam zaabsorbowana FMA i cokolwiek innego do oglądania wypadało z gry :D ale jaki to gatunek? fantasy - komedia, sci-fi, dramat?   :?:
róg Cię kusi Coca-Colą

Offline Astaroth

Chrono Crusade...co o tym myślicie?
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 30, 2006, 05:19:53 pm »
Według wszelkich prawideł Chrono Crusade kwalifikuje się się do fantasy, przynajmniej w moim przekonaniu. Wszystko przyprawione odpowiednią ilością komedii i dramatu. :)
"When I raise my flashing sword, and my hand takes hold on judgment, I will take vengeance upon mine enemies, and I will repay those who haze me."

Offline misio141

Chrono Crusade...co o tym myślicie?
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 30, 2006, 06:37:02 pm »
czy nikt do tej pory nie zauważył że tytuł tego anime o tkórym tutaj rozmawiacie to "CHRNO CRUSADE" a nie "CHRONO CRUSADE" :?:
Ass, gass and grass - nobody rides for free