trawa

Autor Wątek: Ulubiony reżyser  (Przeczytany 2430 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szuki

Ulubiony reżyser
« dnia: Sierpień 28, 2006, 11:07:51 pm »
Ostatnio miałem okazję obejżeć wszystkie filmy Pana Kona (m. innymi ,,Perfect Blue'') i muszę powiedzieć że jestem pod wielkim wrażeniem. Jednakże  moi znajomi są odmiennego zdania. Twierdzą, że o wiele lepszym reżyserem jest Anno (to ten od NGE, jak by ktoś nie wiedział). Jakie jest wasze zdanie? A moze macie innych kandydatów (w sumie to jeszcze Miyazaki jest niezły...)?

FIGHT :badgrin: !

Pozdrawiam.
,Never knows best...'' BEZCENNE!

Offline flowingwater

Ulubiony reżyser
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 28, 2006, 11:24:24 pm »
:?  OMG!  Ja oglądałam "paranoia agent" chyba w reżyserii pana Kona. Robi wrażenie, to prawda. Moim zdaniem to wielki twórca, chociaż powinien być skierowany na przymusową 2 tygodniową obserwację psychiatryczną  ;)

Offline Dreadorus Maximus

Ulubiony reżyser
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 29, 2006, 08:57:57 am »
A nie lepiej usunąć ankietę i zmienić temacik na "ulubiony reżyser" (tak jak mamy ulubionego rysownika)? Na tamtych dwóch panach świat się nie kończy. A ankieta jest wyłącznie pytaniem o gust - bo jeden lubi zupę z ogóra, a inny z pomidora. Ot, cała filozofia.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Szuki

Ulubiony reżyser
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 29, 2006, 09:55:01 am »
A mnie interesuje właśnie gust ludzi przeglądających to forum.

I myslę że masz rację Dread, trzeba zmienić temat.
,Never knows best...'' BEZCENNE!

Offline Frey Ikari

Ulubiony reżyser
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 29, 2006, 05:47:12 pm »
No coż widzęże Anno narazie wygrywa..., nie wiem czemu ale mam wrażenie że mam coś z tym wspolnego... ;)

Offline Ryba

Ulubiony reżyser
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 29, 2006, 05:50:56 pm »
Cytat: "Frey Ikari"
No coż widzęże Anno narazie wygrywa..., nie wiem czemu ale mam wrażenie że mam coś z tym wspolnego... ;)


I jeszcze sie dziwisz  :lol:

Offline Dreadorus Maximus

Ulubiony reżyser
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 29, 2006, 06:12:08 pm »
Cytuj
myslę że masz rację Dread, trzeba zmienić temat.

Sam temat zmieniłem, ale nie wiem jak usunąć ankietę. Idę pytać jak to się robi. Na razie głosujcie, ja przed usunięciem (o ile się da) zapiszę wyniki.

Edit: usunąłem ankietę, bo troszkę bezcelowa była. W momencie wciskania delejta było 7:1 dla Hideakiego.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline misio141

Ulubiony reżyser
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 29, 2006, 09:41:20 pm »
moimi ulubionymi japońskimi reżyserami od anime są :
Hayao Miyazaki (Mononoke Hime, Spirited Away)
Katsuhiro Otomo (Akira)
Mamoru Oshii (Ghost in the Shell)
Kenji Kamiyama (GitS SAC)
kolejność nieprzypadkowa ;)
Ass, gass and grass - nobody rides for free