trawa

Autor Wątek: Bohaterowie Dogs of War  (Przeczytany 1674 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline RomualdZielony

Bohaterowie Dogs of War
« dnia: Październik 01, 2006, 08:23:06 pm »
Pytanie: Czy można 'zatrudniac' bohaterów z armylistu Dogs of war w innych armiach jako slot rare? Wydaje mi sie, że nie, ale w sumie nie znajduje w minipodreczniku jakiejś wzmianki ze nie mogą być brani. Pisze tylko 'units' - moze to oznaczac takze herosów.
est spoko. Joł.

Offline rroghl

Bohaterowie Dogs of War
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 02, 2006, 10:30:19 am »
Pytał już ktoś kiedyś o to, ale powiem jeszcze raz:
bohaterów DoW sensu stricto (czyli: wizard lord, hireling wizard, mercenary general i mercenary captain) nie można wynajmować w żadnej armii, oczywiście oprócz czystej armii DoW.
Jeśli jednak chodzi Ci o pozotałych bohaterów, czyli RoR takich jak Truthsayer, Dark Emissary, Asarnil itd. to jak najbardziej można ich werbować w wymienionych w ich opisie armiach. Chociaż rzadko dopuszcza się ich na turniejach.

Offline RomualdZielony

Bohaterowie Dogs of War
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 02, 2006, 01:59:27 pm »
Czym można to uzasadnić? Jest jakiś cytat z podrecznika czy innego wiarygodnego źródła? Bardzo by sie przydało...
est spoko. Joł.

Offline Baniak

Bohaterowie Dogs of War
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 02, 2006, 02:04:42 pm »
bo nigdzie nie jest napisane ze mozna... kazdy inny odzial dow lub ror ma w opisie jaka armia moze brac i jakie zzera sloty...

Offline RomualdZielony

Bohaterowie Dogs of War
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 02, 2006, 07:16:40 pm »
No wlasnie o to chodzi że pisze:

"(...)armies from(...)warhammer armies books can field units from the Dogs of war list. In general they are included in the lists as a Rare choice."

Czyli mozna brać wszystko razem z bohaterami, tak wynika z tego fragmentu. Ale mam dziwne przeczucie ze tak nie jest, tyko czemu?
est spoko. Joł.

Offline rroghl

Bohaterowie Dogs of War
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 02, 2006, 08:15:23 pm »
Nie mam przy sobie armylistu DoW, ale na 100% nie można brać bohaterów (w sensie kapitana, generala, wizarda i wizard lorda).
Nie potrafię teraz poprzeć tego cytatem, ale wydaje mi się, że jest jakaś wzmianka o tym, że tylko w armiach DoW mozna ich brać.