trawa

Autor Wątek: Czary pozostające w grze  (Przeczytany 1685 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Heinrich

Czary pozostające w grze
« dnia: Październik 06, 2006, 11:14:42 am »
Mam pytanie, czy jeśli mój mag rzucił Crused of years to czy może używać book of arkhan? Wogóle czy może używać bound spelle jakieś?
url=http://www.klubfanowfantastyki.fora.pl/]Tczewski Klub Fanów Fantastyki "Gryf"[/url]

Offline Shax

Czary pozostające w grze
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 06, 2006, 11:43:25 am »
WIec najpier uzyj book of arkhn a potem curse i po kłopocie:D

Offline Heinrich

Czary pozostające w grze
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 06, 2006, 12:20:56 pm »
No tak, ale jak go przeciwnik nie zdispeluje i w nastepnej turze będę zdejmował mu chłopków na 5+ a dodatkowo będę potrzebował bk popchnąć. Dlatego wolę wiedzieć czy boundy zaliczają się do tej zasady, że jak mag rzuci czar który jest w grze to innych czarów nie może rzucać.
url=http://www.klubfanowfantastyki.fora.pl/]Tczewski Klub Fanów Fantastyki "Gryf"[/url]

Offline QUASSIMODO

Czary pozostające w grze
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 06, 2006, 12:24:19 pm »
chyba sie nic nie zmienilo...wiec sie nie zaliczaja
RiP podtrzymujesz a arcane uzywasz (tak samo jak uzycie DS nie kasuje tez arcana ktorego sie podtrzymuje)
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline WOJTAS

Czary pozostające w grze
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 06, 2006, 12:25:45 pm »
z tego co pamietam to jest lista "akcji' po ktorych czar RIP  "spada" i jest tam o smierci maga,o rzuceniu kolejnego czaru..ale nie ma o rzucaniu boun spelli (chyba!!)
ie ma ,żę joł!

Offline Zox

Czary pozostające w grze
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 06, 2006, 05:16:32 pm »
hmm jak dla mnie to efektem użycia bounda jest rzucenie spella, ale to tylko dyrdy**ły moje :)

A DS przypadkiem nie kasuje RiPa?  :?:
quote="Bartez"]był bardzo wulgarny, pisał w podpisie moje zdanie "A ja mam na vavku Mangekyou Sharingana" który miał Itachi"; pawłow także powinien dostac choćby ostrzeżenie za tego "penisa" na avku[/quote]

szafa@poznań

  • Gość
Czary pozostające w grze
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 06, 2006, 05:26:27 pm »
juz nie, w poprzedniej edycji uzycie skrola przez maga x powodowalo ze remains in playe maga x byly rozpraszane.

natomiast zapis jest nastepujacy...
Cytuj
the spell (.) is cast in the player`s magic phase just like other spells (for example, it cannot be cast by fleeing models)
co nie wyjasnia jasno czy traktujemy ten czar jakby magik go użył (co skutkowaloby rozproszeniem jego RiPów)  czy tez jakby sam się rzucił...

Offline Heinrich

Czary pozostające w grze
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 06, 2006, 05:43:38 pm »
No to dorzucę pytanie dotyczące RiPów. Kiedy przeciwnik rozprasza RiP? W swojej, w mojej na początku, czy w mojej na końcu?
url=http://www.klubfanowfantastyki.fora.pl/]Tczewski Klub Fanów Fantastyki "Gryf"[/url]

Offline Zox

Czary pozostające w grze
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 06, 2006, 05:46:29 pm »
Swojej magii, bodajże na końcu fazy (?) nie chce mi sie spradzać w którym momencie, ale pytałeś sie tylko kiedy ;)
quote="Bartez"]był bardzo wulgarny, pisał w podpisie moje zdanie "A ja mam na vavku Mangekyou Sharingana" który miał Itachi"; pawłow także powinien dostac choćby ostrzeżenie za tego "penisa" na avku[/quote]

Shino

  • Gość
Czary pozostające w grze
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 06, 2006, 06:12:00 pm »
na koncu fazy magii.. swojej lub przeciwnika (jesli ci zostana jakies d.dice'y... i nie mozesz zdispelowac w turze w ktorej czar zostal rzucony)

Offline MasterMonar

Czary pozostające w grze
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 07, 2006, 09:48:40 am »
just like other spells moim zdaniem ten cytacik, i wzmianka że rzucanie nowego czaru rozprasza wcześniejszy RIP danego maga => że bound spelle również kasuja RIP
i]Fear me mortals, for I am the MasterMonar, the favoured Son of Chaos,
the Scourge of World. The armies of the gods rally behind me,
and it is by my will and by my sword that your weakling nations shall fall.[/i]

 

anything