trawa

Autor Wątek: Necroni - poczatek  (Przeczytany 2169 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Łiiiiiiii

Necroni - poczatek
« dnia: Październik 20, 2006, 11:11:45 pm »
Witam,
znalazlem podobny temat ale chce poruszyc swoj przypadek z osobna : chce miec jasny obraz sytuacji.
Otóż chciałbym zacząć zbierac Necronow =) Spodobal mi sie klimat tej armii i (z tego co mi kumpel opowiedzial) zgodziliby sie z moja koncepcja armii - kilka (mniej niz piec) ciezkich maszyn wspomagajacych i masa piechoty z jednym wodzem na czele.
Chodzi mi o to zeby miec 1 herosa, 3-4 max 5. maszyny wspomagajace i mase piechoty.

Mozecie cos doradzic? I w miare mozliwosci podac przyblizony koszt.. najlepiej z cytadeli =)

Z gory dziekuje !

Pozdrawiam,
Łiiiiiiii
akochany szatan (?)

Toster

  • Gość
Necroni - poczatek
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 20, 2006, 11:35:47 pm »
Przeciez napisales co chcesz miec w armii, wiec na czym polega problem z policzeniem ile to bedzie kosztowac na cytadeli ?
Masz tam liste cen, pomnoz i bedziesz wiedzial

Offline Manowar

Necroni - poczatek
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 21, 2006, 12:01:45 am »
Najwięcej kasy pójdzie Ci na 3-5 Monolithów bo innych ciężkich maszyn wspomagających nie posiadają. Wódz też jest tylko jeden, najlepiej taki z kulką.

Toster

  • Gość
Necroni - poczatek
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 21, 2006, 12:15:29 am »
5 Monolitow ?
Kurde chyba mialem za dluga przerwe, zawsze mi sie zdawalo ze mozna miec max 3 monole.

Co do maszyn wspomagajacych to maja ich cala armie :)
Np Destroyery, hv Destroyery, tomb spidery.

Zalezy co sie uzna za wspomagajaca machinerie :)

Offline Hunter Killer

Necroni - poczatek
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 21, 2006, 12:31:41 am »
A co za problem kupić 5 monoli, kłopot jest w tym, że wystawisz tylko 3, no chyba że panowie z GW robią kolejny przekręt (5 slotów w Heavy i 3 w troop). :roll:


A tak po za tym, to temat o necro już istnieje i jeśli byś tam napisał to też by Ci ktoś odpowiedział.
Eman, albo inny mod i tak temat zamkną.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Łiiiiiiii

Necroni - poczatek
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 21, 2006, 02:29:47 am »
Cytat: "Toster"
Przeciez napisales co chcesz miec w armii, wiec na czym polega problem z policzeniem ile to bedzie kosztowac na cytadeli ?
Masz tam liste cen, pomnoz i bedziesz wiedzial


Taki ze nie mam pojecia o 40k? Jedyne w co gram to Mordheim ^^


Hunter Killer : polecam przeczytac cala tresc mojego posta..
akochany szatan (?)

Offline Manowar

Necroni - poczatek
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 21, 2006, 04:33:34 am »
a tam, Mordheim różni się od WH40k jedynie tym, że chodzisz sobie tylko jedną drużyną, walisz pałką po głowie, czasem próbujesz kogoś zepchnąć ze schodów (czego to się nie robi dla pieniędzy). A Monolitami się nie przejmuj, 3 powinny wystarczyć, a deski też by się przydały, tyle że to nie jest jak to nazwałeś "ciężka maszyna wspomagająca", to jest dość szybkie i mocno strzelające, ale na pewno nie wygląda na czołg. Ja tam opieram armię przede wszystkim na deskach (czyt.: destroyerach) +1 Monolith. Tego kupisz najczęśćiej za 180 zł, a zwykłe destroyery po 40 zł (za sztukę)jeśli masz chody u sprzedawcy.

Offline Qbas

Necroni - poczatek
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 21, 2006, 08:56:32 am »
Cytuj
Witam,
znalazlem podobny temat ale chce poruszyc swoj przypadek z osobna : chce miec jasny obraz sytuacji.
Otóż chciałbym zacząć zbierac Necronow =) Spodobal mi sie klimat tej armii i (z tego co mi kumpel opowiedzial) zgodziliby sie z moja koncepcja armii - kilka (mniej niz piec) ciezkich maszyn wspomagajacych i masa piechoty z jednym wodzem na czele.
Chodzi mi o to zeby miec 1 herosa, 3-4 max 5. maszyny wspomagajace i mase piechoty.

Mozecie cos doradzic? I w miare mozliwosci podac przyblizony koszt.. najlepiej z cytadeli =)

Z gory dziekuje !

Pozdrawiam,
Łiiiiiiii

Jest juz temat o Necronach wiec niewiem poco zakladales nowy, I tak go pewnie zamkna  :roll:

Offline trej

Necroni - poczatek
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 21, 2006, 11:03:28 am »
Prosilbym jednak o kontynuowanie dyskusji we wlasciwym temacie

 

anything