trawa

Autor Wątek: Euro 2007  (Przeczytany 90978 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vodecki

Euro 2007
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 11, 2007, 02:55:22 pm »
Cytuj
1 Vladdi - wiele możliwości
2 Teo DA
3 Piszcz Krzysztof Tau
4. Brajtman Tau
5. asmodean SM
6 Pająk Maciej BT
7 Kudlarczyk Paweł Tyrki
8. Jachu DBomb

primo: Brajtman faktycznie będie sędziował
segundo: SM i CSM są 0-2  reszta 0-1 , IG+obie ink 0-2



Offline Vladdi

Euro 2007
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 11, 2007, 05:12:06 pm »
Cytat: "Vodecki"
Cytuj
1 Vladdi - wiele możliwości
2 Teo DA
3 Piszcz Krzysztof Tau
4. Brajtman Tau
5. asmodean SM
6 Pająk Maciej BT
7 Kudlarczyk Paweł Tyrki
8. Jachu DBomb

primo: Brajtman faktycznie będie sędziował
segundo: SM i CSM są 0-2  reszta 0-1 , IG+obie ink 0-2


No zapomnialem o brajtmanie, ale i tak to dopiero ranking przed duza czescia najwazniejszych turniejow, wiec jest orientaycjny i mial wlasnie pokazac ze nam sie pewnie troche armie dubluja i ze nie kazdy w zwiazku z tym bedzie mogl grac ulubiona armia. Btw co do ograniczen armijnych te 0-2 dotyczcy armii czy zakonow/legionow tzn mozna wystawic dwoch IW czy dwoch CSM ale kazdy z inego legionu?

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Vodecki

Euro 2007
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 11, 2007, 05:21:56 pm »
Cytuj
In team is allowed:

• 0-1 Eldar
• 0-1 Tyranids
• 0-1 Necrons
• 0-1 Orks
• 0-2 Space Marines (but no more than 1 from each SM Codex - so only one Blood Angels, one Dark Angels, one Traits etc)
• 0-2 Chaos (but max 1 undivided ,and no more than one of each Legion)
• 0-2 Imperial Guard, Inquisition (but 0-1 of each)
• 0-1 Tau
• 0-1 Dark Eldar



Offline Vladdi

Euro 2007
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 11, 2007, 05:25:13 pm »
Mnie sie takie ograniczenia podobaja, nie wiem jak szanownym kolegom. Vodecki moze jeszcze jakies wiesci zza kurtyny? Jak ida glosowania w sprawie malowania i kompozycji?

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Vodecki

Euro 2007
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 11, 2007, 05:31:48 pm »
jestem trakcie robienia strony www - jak dobrze pojdzie po weekendzie bedzie wiecej info



Offline sokles

Euro 2007
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 11, 2007, 10:21:03 pm »
Cytat: "Eman"
Heyka !!!
Cytat: "Vladdi"

3. CSM: IW ala teresa orlowski, 9+4 placki (na wszystko)

:lol:  :lol:  :lol: Znam tylko jednego goscia wystarczajaco subtelnego, zeby zagrac czyms takim i pozniej przez dwa dni nie wymiotowac ;) ;) ;) ;)  :lol:
Cze !!!


Odczuwam tu jakiś osobisty wyjazd w stronę mojej skromnej osoby :p

I iod razu zaznaczam, że nigdy przenigdy nie miałem 4 placków, tak jakby co :lol:

Offline Zly

Euro 2007
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 12, 2007, 09:29:10 am »
Grałem już 9+4 z bardzo dobrym skutkiem więc wrazie czego moge sie poświęcicć:-). No ale patrząc na ranking to jeszczedługa droga i przynajmniej dwa mastery które się odbędą:D
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Kris

Euro 2007
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 12, 2007, 09:57:51 am »
Cytat: "Zly"
przynajmniej dwa mastery które się odbędą:D
Jest szansa, że trzy :D
Pogłoski o mojej śmierci są przesadzone

Offline Marios

Euro 2007
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 12, 2007, 10:01:39 am »
Z moimi 2-3 rozegranymi turniejami w tym sezonie jedyne co mi pozostanie to zgłoszenie się jako rezerwowy do drużyn przyjezdnych.

Biorę Marinów ala Marios ;), albo Mariosów ala Marine
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline Zly

Euro 2007
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 12, 2007, 10:16:51 am »
Cytat: "Menshad Korum"
Cytat: "Zly"
przynajmniej dwa mastery które się odbędą:D
Jest szansa, że trzy :D


Ta....tylko, że czasem wypadają takie rzeczy jak praca albo studia heh...no ale będziem się starać:D
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline morkai

Euro 2007
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 12, 2007, 11:05:22 am »
Cytat: "Zly"
Cytat: "Menshad Korum"
Cytat: "Zly"
przynajmniej dwa mastery które się odbędą:D
Jest szansa, że trzy :D


Ta....tylko, że czasem wypadają takie rzeczy jak praca albo studia heh...no ale będziem się starać:D



Zły. Detale... zwykłe detale. Przecież są jakies priorytety w zyciu :D Praca nie Gołota. Studia też zawsze sobie mozna zmienić ....

Offline Vladdi

Euro 2007
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 12, 2007, 02:10:42 pm »
Cytat: "Marios"
Z moimi 2-3 rozegranymi turniejami w tym sezonie jedyne co mi pozostanie to zgłoszenie się jako rezerwowy do drużyn przyjezdnych.

Biorę Marinów ala Marios ;), albo Mariosów ala Marine


Marios nie badz baba, beda jeszcze trzy mastery i przynajmniej jeden czellenger, to plus lokale w wawie powinny dac ci spokojnie miejsce w pierwszej 10, a wobec wylaczenia brajtmanam, overfloweda i vodeckiego to powinno wystarczyc:) Licze ze bedziesz w druzynie, cala polska patrzy:P;p;P:p;P;p
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline trej

Euro 2007
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 12, 2007, 02:25:00 pm »
Nie da się ukryć, że drużyna obojętnie od reszty zacnego towarzystwa sporo by zyskała gdybyś był w składzie.

Offline Marios

Euro 2007
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 12, 2007, 02:47:23 pm »
Cytat: "Vladdi"
Cytat: "Marios"
Z moimi 2-3 rozegranymi turniejami w tym sezonie jedyne co mi pozostanie to zgłoszenie się jako rezerwowy do drużyn przyjezdnych.

Biorę Marinów ala Marios ;), albo Mariosów ala Marine


Marios nie badz baba, beda jeszcze trzy mastery i przynajmniej jeden czellenger, to plus lokale w wawie powinny dac ci spokojnie miejsce w pierwszej 10, a wobec wylaczenia brajtmanam, overfloweda i vodeckiego to powinno wystarczyc:) Licze ze bedziesz w druzynie, cala polska patrzy:P;p;P:p;P;p
Dzięki ;) , postaram się. Ale jaki to mastery będą?
Wojna Światów, Strategicon i co jeszcze, (bo Lublin masterem raczej nie będzie)? Zresztą biorąc pod uwagę miażdżącą frekwencję na masterach w tym sezonie wcale mogą się nie zaliczyć do masterów.
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline Wosho

Euro 2007
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 12, 2007, 02:50:43 pm »
Cytuj
bo Lublin masterem raczej nie będzie

Prorok jakis czy co :?