Autor Wątek: Acid Drinkers  (Przeczytany 3993 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Uldor

Acid Drinkers
« dnia: Listopad 01, 2006, 03:31:31 pm »
Nie znalazłem jeszcze tematu o tym zespole, więc zakładam.

Ktoś słucha Kwasożłopów? Jaka płyta najbardziej wam sie podoba? Jakiej nie znosicie? Jakie są wasze ulubione piosenki?

Moje top pięć to:

1) Acidofilia
2) Satisfaction
3) Dementia Blvd
4) House Full of Reptiles
5) Menel Song

Zapraszam do dyskusji o jednym z lepszych polskich heavy metalowych zespołów!

PS. Do Claymana_ i spółki: jak macie zamiar jeździć po tych, którzy lubią Acidów, tylko dlatego, że wy ich nie lubicie.... eh, najlepiej wogóle nie wypowiadajcie się w tym temacie.

Pozdrawiam,
Uldor
I tak, w wigilię zniszczenia Mordheim, wraz z ludźmi zgromadziły się tam człowiecze grzechy, niczym trucizny i jady, co gromadzą się w jednym wrzodzie, który felczer może usunąć sprawnym cięciem noża"

Bernhardt Hal, Generał Templariuszy Sigmara

Offline śmigło

Acid Drinkers
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 01, 2006, 03:56:29 pm »
Cytuj
PS. Do Claymana_ i spółki: jak macie zamiar jeździć po tych, którzy lubią Acidów, tylko dlatego, że wy ich nie lubicie.... eh, najlepiej wogóle nie wypowiadajcie się w tym temacie.

no slyszales clayman_ ty masz zakaz wypowiadania sie w tym temacie!

ja sluchalem dawno dawno temu (tzn wtedy kiedy te plyty byly wydawane) plyty "strip tease", ktora byla taka sobie, "vvv" ktora miala kilka fajnych utworow min. "pizza driver" czy "midnight visitor".  pare lat pozniej zahaczylem jeszcze o "state of mind report", ktora to mi sie nie spodobala i uznalem ja za na tyle syfiasta, zeby wiecej sie tym zespolem nie inetersowac. w ogole myslalem, ze oni sie juz dawno temu rozpadli  :?
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline dejwut

Acid Drinkers
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 01, 2006, 04:11:30 pm »
robia swietne covery i dobre kawalki, ale nigdy specjalnie ich nie sluchalem.
 czego się śmiejecie?
Sami z siebie się śmiejecie!
 - Nikolai Gogol
-----------------------------
bakejpan.com

Offline papiesz

Acid Drinkers
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 01, 2006, 05:38:24 pm »
na "Fishdicku" mieli parę fajnych coverów ale tak ogólnie to mnie nudzą. zresztą pewnie dlatego, że ja nie lubię takiej muzyki.
nothing positive only negative

Offline Clayman_

Acid Drinkers
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 01, 2006, 06:04:23 pm »
Cytuj
Do Claymana_ i spółki: jak macie zamiar jeździć po tych, którzy lubią Acidów, tylko dlatego, że wy ich nie lubicie.... eh, najlepiej wogóle nie wypowiadajcie się w tym temacie.


dziwny jestes :/



sluchalem ich w podstawowce

a potem poszedlem do sredniej


a,przypomnialem sobie ze maja strasznie kiepska wersje proud mary

i podobno nagrali ring of fire casha ale nie slyszalem tego ale rewelacji sie nie spodziewam

a tak w ogole to nie moge sobie przypomniec zadnego ich jakiegos naprawde fajnego numeru


Cytuj
no slyszales clayman_ ty masz zakaz wypowiadania sie w tym temacie!

przeciez to peeper i kormak smieja sie z ludzi ktorzy sluchaja badziewnej muzyki a nie ja
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Uldor

Acid Drinkers
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 01, 2006, 06:46:39 pm »
Cytat: "Clayman_"
przeciez to peeper i kormak smieja sie z ludzi ktorzy sluchaja badziewnej muzyki a nie ja


A to nie jest forma wyśmiewania się? Dobra, mniejsza z tym. W takim razie przepraszam, w głowie utkwił mi jednak temat, w którym ktoś pisał o swojej ulubionej kapeli i został wyśmiany. Pamiętałem, że również pojawiłeś się w nim Ty. A że nie w roli prześmiewcy, to przepraszam za moje zastrzeżenie.

Co do Proud Mary... nie słyszałem, ale obiecuję się zapoznać.

Uldor
I tak, w wigilię zniszczenia Mordheim, wraz z ludźmi zgromadziły się tam człowiecze grzechy, niczym trucizny i jady, co gromadzą się w jednym wrzodzie, który felczer może usunąć sprawnym cięciem noża"

Bernhardt Hal, Generał Templariuszy Sigmara

Offline śmigło

Acid Drinkers
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 01, 2006, 06:58:33 pm »
widzisz clayman_ przez twoje wysmiewanie chlopak nabawil sie paranoi. teraz kazdy twoj post bedzie analizowal pod katem wysmiewania.
bad clayman_ !
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Hellspawn

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 669
  • Total likes: 0
  • Pijesz? Pije! Jaki znak Twój? Orzeł Biały!
Acid Drinkers
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 01, 2006, 09:31:33 pm »
tez ich sluchalem w podstawowce! pilem wtedy jabole i palilem fajki podworkowe ew. gornicze...
Love sucks....... true love swallows.

Musley... why have You forsaken me!

Offline dejwut

Acid Drinkers
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 01, 2006, 10:01:48 pm »
proud mary wg. acidów kopie dupe

poza tym daja zajebiste czadu na koncertach
 czego się śmiejecie?
Sami z siebie się śmiejecie!
 - Nikolai Gogol
-----------------------------
bakejpan.com

Offline Clayman_

Acid Drinkers
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 01, 2006, 11:46:26 pm »
wiesz
nie chcialem ci tego mowic bo i inni cie oszczedzaja i w ogole

ale te twoje filmiki z super menelem sa naprawde zalosne

po pijaku lepsze rzeczy krecilem gdy nie wiedzialem ktora strona sie kamere trzyma

ale przez glowe by mi nie przeszlo zeby to publikowac na ogolnopolskim forum i pewnie gdzies jeszcze

wiec nie dziwi mnie ze ci sie proud mary w wersji acid podobalo
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline śmigło

Acid Drinkers
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 01, 2006, 11:57:23 pm »
Cytuj
wiesz
nie chcialem ci tego mowic bo i inni cie oszczedzaja i w ogole

ale te twoje filmiki z super menelem sa naprawde zalosne

po pijaku lepsze rzeczy krecilem gdy nie wiedzialem ktora strona sie kamere trzyma

ale przez glowe by mi nie przeszlo zeby to publikowac na ogolnopolskim forum i pewnie gdzies jeszcze

wiec nie dziwi mnie ze ci sie proud mary w wersji acid podobalo

nie wiem czemu clayman_ ale lubie czytac jak wreczasz ludziom tego kwiatka :D
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline dejwut

Acid Drinkers
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 02, 2006, 10:07:30 am »
Cytat: "Clayman_"
wiesz
nie chcialem ci tego mowic bo i inni cie oszczedzaja i w ogole

ale te twoje filmiki z super menelem sa naprawde zalosne

po pijaku lepsze rzeczy krecilem gdy nie wiedzialem ktora strona sie kamere trzyma

ale przez glowe by mi nie przeszlo zeby to publikowac na ogolnopolskim forum i pewnie gdzies jeszcze

wiec nie dziwi mnie ze ci sie proud mary w wersji acid podobalo


oczekujesz, że siądę i się rozpłaczę teraz?
 czego się śmiejecie?
Sami z siebie się śmiejecie!
 - Nikolai Gogol
-----------------------------
bakejpan.com

Offline Clayman_

Acid Drinkers
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 02, 2006, 01:06:51 pm »
no juz nie badz taki obrazalski :/
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline zyon

Acid Drinkers
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 02, 2006, 01:33:20 pm »
ooooo temat o acidach :D
Jak zaczynałem słuchać cieższych rzeczy jakieś 8 lat temu to miałem w klasie jednego fanatyka acids..troche mnie tym zaraził :)
Słyszałem wszystko co wydali z naciskiem na płyty z Litzą oczywiście. Jeżeli chodzi najlepsze dokonania acid drinkers to moim zdaniem:

1. Infernal Connections(najcięższa ich rzecz)
2. High Proof Cosmic Milk(najbardziej nowoczesna odjechana płyta acids i zarazem ostatnia płyta z Litzą)
3. Strip Tease(100 procent wczesnych acidów..seek & destroy metallici na akustycznych gitarkach z wokalem edyty bartosiewicz :) )

Co do proud mary to wyszło im świetnie..powala zwłaszcza w wersji koncertowej

Jeżeli mowa o acidach dziś to troche sie panowie zaczęli powtarzać. Po odejściu licy właściwie tylko amazing przypomina stare dobre acids. No ale przyznać im należy że nigdy nie zeszli poniżej konkretnego poziomu, nie zeszmacili się i nie zacżli grać ballad ani rapowanek..za to im chwała :D

WAKE UP! HERE COMES THE ACIDS!!! :p


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline Gashu

Acid Drinkers
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 02, 2006, 06:26:10 pm »
Ja bardzo cenię sobię twórczość Acidów, choć muszę przyznać że w ciągu ostatnich kilku lat nieco zapomniałem o tym zespole.
Moje ulubione albumy to "Infernal Connection" i "High Proof Cosmic Milk", a acidowa wersja "Proud Mary" jest wg. mnie świetna.  :p
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL