trawa

Autor Wątek: Czy kupisz Xboxa 360?  (Przeczytany 21075 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dr. Zoidberg

Czy kupisz Xboxa 360?
« dnia: Listopad 02, 2006, 04:40:29 pm »
Już jutro polska premiera konsoli Xbox 360. Z tej okazji opublikowaliśmy artykuł o samej premierze i paru grach które będzie można wkrótce na nią kupić. Co sądzicie o tej konsoli? Wolicie czekać na Wii lub zbierać na PS3, czy może już jutro wybierzecie się do sklepu? A może wolelibyście skorzystać ze sklepu Gildii...? =)
topy wody pod kilem, ahoj!!!

Offline Okurdemol

Czy kupisz Xboxa 360?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 02, 2006, 04:53:11 pm »
Zapowiedzi z artykułu brzmią naprawdę nieźle, ale przynajmniej, jeśli o mnie chodzi, to czekam na PS3. W każdym razie nie wykluczam, że może kiedyś... No nic zobaczymy jak to dalej się poukłada.
img]http://img341.imageshack.us/img341/812/deathtoplasticgwminis2ox9.jpg[/img]

Offline Ryba

Czy kupisz Xboxa 360?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 02, 2006, 05:04:01 pm »
Nie kupie, ponieważ moim skromnym zdaniem PC jest do wszystkiego. Cena konsoli jest i tak duża, a za modernizacje PCeta nie aż taka wielka. Wiec, ja osobiście nie lubię konsol, takie moje zdanie, bo ja z to wole Notebooka ;)

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
Czy kupisz Xboxa 360?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 02, 2006, 06:53:35 pm »
Cytat: "Ryba"
Nie kupie, ponieważ moim skromnym zdaniem PC jest do wszystkiego. Cena konsoli jest i tak duża, a za modernizacje PCeta nie aż taka wielka. Wiec, ja osobiście nie lubię konsol, takie moje zdanie, bo ja z to wole Notebooka ;)


Tylko że konwencje gier z konsol na PC są,co tu dużo mówić,kiepskie.
Ja tam wole wydać kase ale pograć sobie w gry na konsoli.

@TOPIC:
Naturalnie że nie kupie X360.Dlaczego? Otóż Bill w dużym pośpiechu wcisnał do konsoli DVD-9.W PS3 będzie już generacja B-Ray.Co za tym idzie,jeśli bym kupił X360 to bym musiał zmodernizować napęd a to już dodatkowy koszt.
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

Offline fin

Czy kupisz Xboxa 360?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 02, 2006, 06:57:23 pm »
Cytat: "Follow Me"
Cytat: "Ryba"
Nie kupie, ponieważ moim skromnym zdaniem PC jest do wszystkiego. Cena konsoli jest i tak duża, a za modernizacje PCeta nie aż taka wielka. Wiec, ja osobiście nie lubię konsol, takie moje zdanie, bo ja z to wole Notebooka ;)


Tylko że konwencje gier z konsol na PC są,co tu dużo mówić,kiepskie.
Ja tam wole wydać kase ale pograć sobie w gry na konsoli.

@TOPIC:
Naturalnie że nie kupie X360.Dlaczego? Otóż Bill w dużym pośpiechu wcisnał do konsoli DVD-9.W PS3 będzie już generacja B-Ray.Co za tym idzie,jeśli bym kupił X360 to bym musiał zmodernizować napęd a to już dodatkowy koszt.

Po pierwsze nie konwencje tylko konwersje.
Po drugie DVD9 to rodzaj płyt które maja po ok.8,5gb.
Po trzecie za bray bedziesz musial i tak srogo zaplacic.

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
Czy kupisz Xboxa 360?
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 02, 2006, 08:59:35 pm »
Cytat: "fin"
Cytat: "Follow Me"
Cytat: "Ryba"
Nie kupie, ponieważ moim skromnym zdaniem PC jest do wszystkiego. Cena konsoli jest i tak duża, a za modernizacje PCeta nie aż taka wielka. Wiec, ja osobiście nie lubię konsol, takie moje zdanie, bo ja z to wole Notebooka ;)


Tylko że konwencje gier z konsol na PC są,co tu dużo mówić,kiepskie.
Ja tam wole wydać kase ale pograć sobie w gry na konsoli.

@TOPIC:
Naturalnie że nie kupie X360.Dlaczego? Otóż Bill w dużym pośpiechu wcisnał do konsoli DVD-9.W PS3 będzie już generacja B-Ray.Co za tym idzie,jeśli bym kupił X360 to bym musiał zmodernizować napęd a to już dodatkowy koszt.

Po pierwsze nie konwencje tylko konwersje.
Po drugie DVD9 to rodzaj płyt które maja po ok.8,5gb.
Po trzecie za bray bedziesz musial i tak srogo zaplacic.


-Po pierwsze:Literówka
-Po drugie:Jakbym nie widział czym jest DVD-9
-Po trzecie:To chyba wiadomo?
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

Offline fin

Czy kupisz Xboxa 360?
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 02, 2006, 11:27:43 pm »
Do 3

To po co piszesz ze bedziesz musiał modernizować napęd do x360,jak dodając ten sam hajs co za naped w ps3 wyjdzie ci na to samo.

Pozatym dvd9 narazie jak najbardziej wystarcza.

A bray to tylko dodatkowe koszty , imo wyjdzie z tego co samo co z umd.

Offline Okurdemol

Czy kupisz Xboxa 360?
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 02, 2006, 11:57:29 pm »
Myślę, że jak na razie nie jesteśmy w stanie powiedzieć, co wyjdzie z bray. Czym się okaże PS3 i X360 to też czas pokaże. Na razie nie ma, co gdybać, tylko pieniążki ciułać do skarpetki.

Fin: UMD bardzo dobrze spełnia się w PSP i to wystarczy. Nie bardzo rozumiem, po co UMD gdzieś indziej.
img]http://img341.imageshack.us/img341/812/deathtoplasticgwminis2ox9.jpg[/img]

Offline DARKMAN

Czy kupisz Xboxa 360?
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 03, 2006, 03:00:28 am »
A gdzie opcja - juz mam??? albo kupie obie???

Jesli zas chodzi o sama konsole IMHO warta swojej ceny, super maszynka jednak nie ma jeszcze tak ogromnej listy tytulow ktore koniecznie trzeba miec... IMHO X360 warto zakupic dla wychodzacej za tydzien Gears of War czy nadchodzacego Halo 3 (tak jestem fanem Halo i qpie sobie wersje legendary z HELMEM Master Chiefa :D)

Okurdemol -> UMD do gier owszem do filmow to juz tak srednio. Znaczy sie moze pomiescic film DVD ale jako, ze slabo sie sprzedaje to kompanie sie wycofuja...

P.S. Prawdopodobnie nie ma tutaj za duzo posiadaczy X360 ale huk -> czy ktos zrobil sobie update dashboardu?
-----------------------------------------------------------------------------
Wymienione gry:
* Dead Rising -> swietny tytul ALE raczej krotki
* Project Gotham Racing 3 -> swietne wyscigi (byly obecne na turnieju WDC), IMHO idealne polaczenie arcade z symulacja
* Ridge Racer 6 -> demo jest raczej kiepskie...
* Burnout: Revenge -> nadal dobra gra, ale praktycznie to to samo co na starsze konsole (poza grafika oczywiscie), prawdziwy next genowy Burnout jest w produkcji
* NFS: Carbon -> oceny calkiem niezle, nie gralem to sie nie wypowiem
* Forza Motosport 2 -> premiera zostala przesunieta to jeszcze nie tak szybko...
* Ninety Nine Nights -> ladnie wyglada, jednak lepsza gra w podobnym typie to Dead Rising...
* Kameo: Elements of Power -> calkiem fajne ale sa lepsze gry ;)
* Viva Pinata -> nie gralem (zapowiedzi jak najbardziej pozytywne)
* Gears of War -> najbardziej oczekiwana gra roku :), wszystkie znaki na niebie wskazuja na to, ze to gra dla ktorej warto kupic X360

Nie wiem jak to jest z Polska lista, ale bym wspomnial takze o tych:
* Elder Scrolls IV: Oblivion -> to chyba kazdy zna :D
* Ghost Recon: Advanced Warfare -> pierwsza gra godna miana next gena, po prostu swietna
* Dead Or Alive 4 -> Tekken 5, SC3 czy VF4 IMHO sa lepsze ale nadal jest to jedno z lepszych dostepnych mordobic
* Splinter Cell: Double Agent -> dobra ale nie widac skoku do next gena
* Marvel: Ultimate Alliance -> nie mialem jeszcze okazji zagrac, ale ponoc bardzo dobre
* Call of Duty 2 -> IMHO raczej latwe ale nadal przyjemnie sie gra
* Far Cry Instincts Predator -> Instincts + Evolution = muchos fun :)
* Fight Night Round 3 -> najlepsiejszy box :)
* Condemned Criminal Origins -> straszna gra dostepna takze na PC
* Tony Hawks American Wasteland -> najlepsiejszy Tony Hawk
* Saints Row -> nie jest to nastepny GTA (a jest taki w produkcji :)) ale nadal solidna gra
* Prey -> dostepna takze na PC
* Test Drive: Unlimited -> zaleznie od podejscia albo super (lubisz sobie po prostu pojezdzic po wyspie) lub raczej tak srednio
* Perfect Dark Zero -> nie tak wielki hit jak oryginalny PD (czy tez Goldeneye na N64) ale nadal solidny tytul + jest dostepny w platynowej serii

Z zapowiedzi polecam zapoznac sie z ponizszymi:
* Halo 3
* Bioshock
* Assasins Creed
* nowy Banjo
* Medal of Honor Airbourne
* Call of Duty 3
* Alan Wake
* Mass Effect
* Fable 2
* Blue Dragon
* Lost Oddyssey
* Phantasy Star Universe

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
Czy kupisz Xboxa 360?
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 03, 2006, 07:38:05 am »
Cytat: "fin"
Do 3

To po co piszesz ze bedziesz musiał modernizować napęd do x360,jak dodając ten sam hajs co za naped w ps3 wyjdzie ci na to samo.

Pozatym dvd9 narazie jak najbardziej wystarcza.

A bray to tylko dodatkowe koszty , imo wyjdzie z tego co samo co z umd.


Ja tam wole Kupic raz a dobrze.Nie bawić się w jakieś modernizacje.

DVD-9 wystarcza.Ale do kiedy.Nie wiem fin.
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

Offline Wolvie

Czy kupisz Xboxa 360?
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 03, 2006, 10:25:31 am »
X360 to naprawdę dobry sprzęt choć przydałoby się mieć do niego telewizor HD, bo inaczej to raczej przesadzona inwestycja :)

Co do gier to mam w tej chwili pełne 5 i masę dem.

Dead Rising to już wiecie co sądzę po lekturze recenzji.

FarCry: Instincts Predator - mniam, mniam, ta woda. Gierka zupełnie inna niż na PC, naprawdę polecam.

Burnout Revenge - w HD wygląda rewelacyjnie, 10 nowych Crashów... gierka świetna.

Oblivion - konwersja z PC, niezłe, ale moim zdaniem trochę za proste. Ja już natrzaskałem wszystkie 1000 Achievement.

Tomb Rider Legend - wygląda ślicznie, no i powrót do korzeni, ale jest też na PC.

A demka:

GRAW - nuda. Naprawdę oczekiwałem po tej grze czegoś więcej. Znaczy wygląda rewelacyjnie, ale jakaś jest taka bez wyrazu, a do tego trudna.

NFS: Carbon - wyścigi cegłami. Po Burnout Revenge zero dynamiki i nie wygląda na tytuł konsolowy.

Test Drive - yum, yum, fajowe.

PGR3 - śliczne, ale nie tak dynamiczne jak Burnout.

Call of Duty 2 - podrasowane, śliczne i przyjemne.

Kameo - cukierkowe, fajne rozwiązania - dobre RPG dla młodszych.

N3 (Ninety Nine Nights) - no rewelka, masa zabawy, trupy latają na lewo i prawo, bardzo to ładne i odstresowujące. Czekam na pełną wersję.

Saints Row - klon GTA, ale ładny.

Condemned - głupie, nie podobało mi się. Niby mroczne, ale jakoś bez sensu.

No i czekam na grywalne demo Mass Effect, które zapowiada się na murowany hicior. Do tego jeszcze Gears of War i Halo 3... yum yum

Offline greah

Czy kupisz Xboxa 360?
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 03, 2006, 07:57:15 pm »
grałem dzisiaj w Auchan - złośliwcy odpięli TV, myśleli że sprytny klient sobie nie poradzi :badgrin: . odpaliłem Battlefield (chyba) i przyznam, że fajnie ale bez rewelacji; z obecnych gier ciągnie mnie tylko do Dead rising.
ogólnie XO jest jak dla mnie nazbyt blaszakowe tj. w te wszystkie Obliviony, Tomb Ridery czy CoD równie dobrze można grać i na starszym pc podczas gdy takiego MGS4 czy Zeldy raczej nie uświadczę

czekam na Wii

Offline DARKMAN

Czy kupisz Xboxa 360?
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 04, 2006, 12:04:42 am »
I tak i nie -> ze wzgledu na to, ze konsola ma architekture podobna do PC to i konwersja gier jest prostsza ALE wymienione przez Ciebie gry wydane byly najpierw na konsole...

Z MGS4 sprawa nie do konca przesadzona -> MGS2 wydano w koncu na X'a, moze Konami cos sie odmieni, kto wie...

Zeldy raczej nie zagrasz to fakt....

Z kolei na zadnym innym systemie nie zagrasz w Gears of War czy Halo 3. Kazda konsola ma pare gier dostepnych tylko na nia, przez co powiedzialbym ze przy wyborze konsoli polecalbym kierowac sie dostepnymi na nia grami.

Offline spidey

Czy kupisz Xboxa 360?
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 04, 2006, 12:44:31 am »
Mnie X360 coraz bardziej zachęca do kupna ze względu na to, że wychodzi na niego masa strzelanek :).
A w takie Gears of War czy Halo 3 nigdzie indziej się nie zagra. To samo z Dead Rising.
Jednak powiedziałem sobie że póki nie sprawię sobie porządnego telewizora HD (co raczej nie nastąpi zbyt szybko) nie kupuje żadnego next-gena, life is brutal :-/

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
Czy kupisz Xboxa 360?
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 04, 2006, 11:12:37 am »
Cytuj
NFS: Carbon - wyścigi cegłami. Po Burnout Revenge zero dynamiki i nie wygląda na tytuł konsolowy.


Święta racja!
Grałem u kumpla dwa wyścigi.Potem na własne zyczenie porosiłem o nastepną gre.
W Carbonie nie ma skrętów.Tam jest DRIFT.Widac że zrobili go na pomysle 2F2F:Tokyo Drift.
Drugie primo:Kolesie którzy mają ci pomagać raczej przeszkadzają. :?
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !