trawa

Autor Wątek: Problem  (Przeczytany 2324 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dude

Problem
« dnia: Maj 02, 2003, 08:11:51 pm »
Mam takie male pytanie czy machiny wojenne, w tym przypadku reapeter bolt thrower, bez zalogi blokuje line of sight??

Z gory dzieki za pomoc
o Jo luzak jestem

Malkor the Dark Elf

  • Gość
Problem
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 02, 2003, 08:21:17 pm »
A czemu nie? Oczywiście że blokują

Jankiel

  • Gość
Problem
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 02, 2003, 09:16:33 pm »
Nie blokują. Nie przeszkadzają także w ruchu. Dopóki nie obsadzi ich załoga, traktowane są, jakby ich nie było.

Malkor the Dark Elf

  • Gość
Problem
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 02, 2003, 09:23:11 pm »
A to od kiedy? Oczywiście że blokują jak wszystko.

Offline Pokpoko

Problem
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 02, 2003, 11:22:50 pm »
bez załogi=nie ma ich...finito...

Malkor the Dark Elf

  • Gość
Problem
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 02, 2003, 11:29:18 pm »
Załogi może nie być ale jeśli jest machina to ona sama zasłania line of sight jak każda inna jednostka.

Offline Ruguld Szponołapy

Problem
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 02, 2003, 11:38:18 pm »
Nie ma nic o tym chyba w zasadach, ale ja bym proponował by przed bitwą gracze dogadali się w tej kwestii.

Osobiście jednak uważam że strzelanie przez tego typu przeszkody polepszają save celu ostrzału o 2 (w przypadku ostrzału z balisty lub innych piekielnych broni z no armour save, dają niemodyfikowany armour save na 5+).
a ha ha ha!!!! Niech Slaanesh idzie sie jebac!!!

Offline Blacksheep

Problem
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 03, 2003, 12:43:08 am »
Cytat: "Pokpoko"
bez załogi=nie ma ich...finito...
to jeszcze badz tak mily i powiedz gdzie masz taka zasade? (oprocz ubzdurana w glowce? )

Offline Ruguld Szponołapy

Problem
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 03, 2003, 02:22:09 am »
Powiedziałem przecież że nic nie ma o tym w zasadach, a pod spodem co ja tak o tym osobiście twierdzę.
a ha ha ha!!!! Niech Slaanesh idzie sie jebac!!!

Jankiel

  • Gość
Problem
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 03, 2003, 04:42:53 am »
Grajcie sobie jak chcecie, wasze prawo, ale na żadnym turnieju maszyna bez załogi nie będzie ograniczać ani ruchu, ani line of sight. Ani tym bardziej dawać save :lol:

Offline Blacksheep

Problem
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 03, 2003, 09:24:55 am »
Cytat: "Ruguld Szponołapy"
Powiedziałem przecież że nic nie ma o tym w zasadach, a pod spodem co ja tak o tym osobiście twierdzę.

Blacksheep - Ty mnie w ogóle nie słuchasz.

 nie szczurolapie, poprostu jak ktos mowi o jakichs zasadach o ktorych ja nic znalesc nie moge, to prosze zeby ten ktos podal zrodlo swojej wiedzy. a dalszej Twej wypowiedzi nie bralem powaznie...
 Jankiel: wobec tego na turniejach gra sie zle :) skoro nie ma zadnych zasad, to maszyna nadal istnieje i zachowuje sie jak normalna jednostka (skoro zaloga moze do niej wrocic to znaczy ze tam jest)

Offline Dude

Problem
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 03, 2003, 09:29:22 am »
bo u mnie bylo tak ze chcialem zaszrzowac moim saurusem lordem z M9 ba bolt throwera, on zadeklarowal ucieczke, a ka redirecta na magiczke ktora zaslaniala mi zaloga, a on mowi mi ze sama machina blokuje mi widzenie i nie moge redirecta, przeprowadzilismy wzburzona rozmowe ;)
ale kosc zadecydowala na moja nie korzysc i po bitwie. Wiec nie wiem juz jka jest.
o Jo luzak jestem

Offline nahar

Problem
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 03, 2003, 10:27:54 am »
Panowie
czy wyszly juz ksiazki do dogs of war i dark elves z  VI ed.????
paweł

Malkor the Dark Elf

  • Gość
Problem
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 03, 2003, 10:32:52 am »
Cytat: "nahar"
Panowie
czy wyszly juz ksiazki do dogs of war i dark elves z  VI ed.????


Dogsów jeszcze nie ma a dark Elfy są od dawna i mają strasznie skaszanione zasady przez GW ale mają ekstra nowe figsy.

Offline Dracon2

Problem
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 03, 2003, 11:20:25 am »
poczekaj chwile bo w WD albo annualu wydrukują poprawki do kodeksu DE

 

anything