Autor Wątek: O komiksach w mediach II  (Przeczytany 877691 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Offline Pstraghi

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1577 dnia: Marzec 26, 2009, 04:48:26 pm »
http://ksiazki.wp.pl/wiadomosci/id,38132,wiadomosc.html - zakończenie niezwykle popularnego powueskowego cyklu wywiadów po których forum zadrżało. tym razem KRL

KRL

  • Gość
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1578 dnia: Marzec 26, 2009, 05:32:21 pm »
zabrakło słów.

Offline rzeczokomiksie

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1579 dnia: Marzec 26, 2009, 05:50:06 pm »
Witam!

Zapraszam wszystkich do słuchania audycji "Rzecz o komiksie" we wrocławskim internetowym radiu studenckim UniRadio (www.uniradio.pl).
Audycja dopiero wchodzi w wirtualny eter, więc jesteśmy spragnieni zarówno słuchaczy, jak i uwag od nich.

Zapraszam raz jeszcze!

Wiem, że temat specyficzny, ale liczę, że nie zaliczycie go do spamu...  :roll:

Offline bąbielek

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1580 dnia: Marzec 26, 2009, 06:03:00 pm »
Powyższe przeniesione z niepotrzebnie utworzonego tematu.

W kwestii spamu - tak trochę wygląda na spam, bo ani nie napisałeś kiedy ta audycja, ani na stronie radia takiego info łatwo znaleźć się nie da (o ile da się w ogóle).

edit: Ahaaaaa. To że niby teraz będzie. Ok, rozumiem. O superbohaterach anime. Łał.
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2009, 06:10:29 pm wysłana przez bąbielek »

Klick me up, klick me down.

Offline Jarek Obważanek

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1581 dnia: Marzec 27, 2009, 07:43:16 pm »
Dziś na http://ksiazki.wp.pl/wiadomosci/id,38125,wiadomosc.html wywiad z Michałem Śledzińskim. Jak zwykle liczę na niesamowity odzew :doubt:
A ja się spotkałem z odzewem na wywiad z Oleksickim.
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1582 dnia: Marzec 27, 2009, 10:48:45 pm »
Całkiem przypadkowo (mając zamiar trochę pozapować po obejrzeniu "Detektywa Foyle'a" w Hallmarku :)) trafiłem o 22.00 na rozmowę w TVP Kultura, która poprzedzona została oryginalnym trailerem "Strażników". A potem Michał Chaciński, Adam Gawęda i amerykanista dr Paweł Frelik, biorąc za punkt wyjścia pytanie: O co tyle szumu z traktowaniem ekranizacji "Strażników" w Ameryce jako wielkie filmowe wydarzenie?, porozmawiali sobie i o filmie, i o komiksowym pierwowzorze (każdy trzymał własny egzemplarz oryginalnego wydania "Watchmen" :)), i o Alanie Moore, i o komiksowym medium w ogóle. Mimo że Paweł Frelik był nieprzygotowany, bo nie widział jeszcze filmu, warto było posłuchać. Myślę, że jakaś powtórka będzie w najbliższym czasie...   

Gilbaert

  • Gość
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1583 dnia: Marzec 27, 2009, 11:23:40 pm »
słuchał ktos tej nowej audycji radiowej?

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1584 dnia: Marzec 28, 2009, 08:21:39 am »
Całkiem przypadkowo (mając zamiar trochę pozapować po obejrzeniu "Detektywa Foyle'a" w Hallmarku :)) trafiłem o 22.00 na rozmowę w TVP Kultura, która poprzedzona została oryginalnym trailerem "Strażników". A potem Michał Chaciński, Adam Gawęda i amerykanista dr Paweł Frelik, biorąc za punkt wyjścia pytanie: O co tyle szumu z traktowaniem ekranizacji "Strażników" w Ameryce jako wielkie filmowe wydarzenie?, porozmawiali sobie i o filmie, i o komiksowym pierwowzorze (każdy trzymał własny egzemplarz oryginalnego wydania "Watchmen" :)), i o Alanie Moore, i o komiksowym medium w ogóle. Mimo że Paweł Frelik był nieprzygotowany, bo nie widział jeszcze filmu, warto było posłuchać. Myślę, że jakaś powtórka będzie w najbliższym czasie...   

A na youtube nikt tego wrzucić nie może?

Offline Jaszcząb

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1585 dnia: Marzec 30, 2009, 02:14:48 pm »
http://www.polskatimes.pl/warszawa/99729,komiksowe-opowiesci-o-warszawiakach,id,t.html

Byłem, uczestniczyłem, rysowałem. Bardzo fajna inicjatywa.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1586 dnia: Marzec 30, 2009, 07:11:25 pm »
http://www.polskatimes.pl/warszawa/99729,komiksowe-opowiesci-o-warszawiakach,id,t.html

Byłem, uczestniczyłem, rysowałem. Bardzo fajna inicjatywa.

Daj znac, jak bedzie ta wystawa, chetnie sie wybiore. :)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Daniel Chmielewski

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1587 dnia: Kwiecień 03, 2009, 03:26:57 am »
Dziś (w piątek) w Życiu Warszawy/Rzeczpospolitej ma być rozkładówka o komiksowej Warszawie autorstwa Marcina Flinta i reportaż o miejskich fascynacjach Bogusława Polcha autorstwa Dominiki Węcławek.
Think for one f... second. What don't you f... understand?!

Offline bąbielek

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1588 dnia: Kwiecień 05, 2009, 02:30:57 pm »
W miesięczniku "Bluszcz" komiks Smektały i Szłapy. Oprócz tego Gapiszon i "mikrorecenzja" (naprawdę mikro) "Kompotu".

Klick me up, klick me down.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1589 dnia: Kwiecień 05, 2009, 10:18:34 pm »
Dziś (w piątek) w Życiu Warszawy/Rzeczpospolitej ma być rozkładówka o komiksowej Warszawie autorstwa Marcina Flinta i reportaż o miejskich fascynacjach Bogusława Polcha autorstwa Dominiki Węcławek.


Wpadl mi ten artykul o Polchu w rece w saunie wczoraj. :) B. fajny, jak zwykle napisali, ze trwaja prace nad 4 Funkym (ten 4 album to juz taka legenda, jak 4 playta Sisters of Mercy, nie przymierzajac  :badgrin: ) i nad autorskim komiksem Rokosh.

Jak ktos chce poczytac, tu link:
http://www.zw.com.pl/artykul/6,349768_Mroczna_strona_miasta.html
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

 

anything