Autor Wątek: O komiksach w mediach II  (Przeczytany 877661 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #2970 dnia: Styczeń 05, 2014, 04:30:23 pm »
Sprawdz ile niektorzy z komiksiarze robia/robili komiksow w zblizonym czasie, czesto za friko, dla czystej satysfakcji, bo to co napisales tonie tylko proba zdyskontowania innych autorow, ale rowniez falszowanie rzeczywistosci.
Wszystko się zgadza. To co napisałem ja i to co napisałeś Ty wcale się nie wyklucza. Są takie przypadki i są takie.

Offline turucorp

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #2971 dnia: Styczeń 05, 2014, 04:43:54 pm »
Wszystko się zgadza. To co napisałem ja i to co napisałeś Ty wcale się nie wyklucza. Są takie przypadki i są takie.

ale co niby sie zgadza?
przekozactwo Kowalskiego, bo zrobil 4 albumy?
no wez...
a moze "zasluzona nagroda" za to "przekozactwo"?
z tego co mnie pamiec nie myli "Gail" potraktowano na zachodzie z poblazliwa ironia, takie "fajnie, ze to zrobiles, ale teraz sie dostosuj do naszych wymagan, albo spadaj", niezla "nagroda" :/

Offline Strefa Komiksu

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #2972 dnia: Styczeń 05, 2014, 04:48:51 pm »
Cytuj
Nie wiem jaki cel postawil sobie Kowalski
Ja wiem. Czytałem wywiad.
Cytuj
Trzeba mieć jaja, żeby w tym smutnym kraju, za psi grosz pocisnąć z taką regularnością 4 pełne albumy w A4.
No fakt. Nie przypominam sobie, żeby jakaś rysowniczka pocisnęła ostatnimi laty cztery pełne albumy.

Offline Death

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #2973 dnia: Styczeń 05, 2014, 05:15:02 pm »
Turucorp: Przypuszczam, że dla Kowalskiego to nagroda, a nie rózga.

No fakt. Nie przypominam sobie, żeby jakaś rysowniczka pocisnęła ostatnimi laty cztery pełne albumy.
  :lol: :lol: :lol:

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #2974 dnia: Styczeń 05, 2014, 05:32:12 pm »
I oto chodzi - żeby osobiste wynurzenia doprowadziły do dyskusji na forum (także w szerszym znaczeniu). Dlatego odpowiedzi Piotra Kowalskiego również mi się podobają. No i jestem ciekawy "Seksu". :D

Offline turucorp

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #2975 dnia: Styczeń 05, 2014, 05:41:48 pm »
Turucorp: Przypuszczam, że dla Kowalskiego to nagroda, a nie rózga.

ja to rozumiem, szkoda tylko, ze Kowalski nie rozumie, ze to co dla niego jest nagroda, dla wielu innych jest rozga.
Oczywiscie ma prawo tego nie rozumiec, jednak propagowanie tego "nierozumienia" jako jedynej wlasciwej drogi i publiczne deprecjonowanie praktycznie wszystkiego, co powstaje w Polsce, jest po prostu "slabe" i przynosi wiecej szkody niz pozytku.

Offline Death

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #2976 dnia: Styczeń 05, 2014, 05:56:16 pm »
ja to rozumiem, szkoda tylko, ze Kowalski nie rozumie, ze to co dla niego jest nagroda, dla wielu innych jest rozga.
Oczywiscie ma prawo tego nie rozumiec, jednak propagowanie tego "nierozumienia" jako jedynej wlasciwej drogi i publiczne deprecjonowanie praktycznie wszystkiego, co powstaje w Polsce, jest po prostu "slabe" i przynosi wiecej szkody niz pozytku.

I tu zacytuję sam siebie:
Problem z Kowalskim polega na tym, że on myśli, iż każdy powinien dokładnie w ten sam sposób pokonywać szczeble. Że nie ma innego sposobu.

Offline turucorp

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #2977 dnia: Styczeń 05, 2014, 06:05:33 pm »
I tu zacytuję sam siebie:
I trzeba bylo sie do tego ograniczyc :P
Bo az sobie poszedlem sprawdzic i wychodzi na to, ze np. Skutnik to jakis Uberprzekozak, bo w dwa lata opublikowal 6 albumow (tyle, ze bez rozgi i marchewki)

Offline Death

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #2978 dnia: Styczeń 05, 2014, 06:20:18 pm »
Skutnik to jakis Uberprzekozak
Bo jest. Pod każdym względem. Regularność, jakość albumów, kontakt z fanami (np. w Łodzi przyniósł swój papier i rysował postacie z Rewolucji). Marka.

Offline Jaszcząb

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #2979 dnia: Styczeń 05, 2014, 06:23:23 pm »
Bo jest. Pod każdym względem. Regularność, jakość albumów, kontakt z fanami (np. w Łodzi przyniósł swój papier i rysował postacie z Rewolucji). Marka.

No widzisz, a dla Piotra Mateusz nie istnieje lub co gorsza psuje rynek komiksowy, bo robi za trudne komiksy...

Offline turucorp

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #2980 dnia: Styczeń 05, 2014, 06:33:00 pm »
No widzisz, a dla Piotra Mateusz nie istnieje lub co gorsza psuje rynek komiksowy, bo robi za trudne komiksy...

a niech sobie nie istnieje, problem w tym, ze Kowalski z pomoca Chudego propaguje takie podejscie np. wsrod czytelnikow NF i to juz jest nieciekawa sytuacja.


Maciejaszek

  • Gość
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #2981 dnia: Styczeń 05, 2014, 06:38:45 pm »
Tak jakby czytelnicy NF dawali jakiegokolwiek faka za komiksy.

Offline turucorp

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #2982 dnia: Styczeń 05, 2014, 06:41:34 pm »
Tak jakby czytelnicy NF dawali jakiegokolwiek faka za komiksy.

Nie musza nic dawac, wystarczy, ze sobie utrwala w podswiadomosci.

Offline Death

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #2983 dnia: Styczeń 05, 2014, 06:42:48 pm »
a niech sobie nie istnieje, problem w tym, ze Kowalski z pomoca Chudego propaguje takie podejscie np. wsrod czytelnikow NF i to juz jest nieciekawa sytuacja.
Zaraz z pomocą. Michał przeprowadził wywiad, odpowiedzi były Kowalskiego.

Offline Strefa Komiksu

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #2984 dnia: Styczeń 05, 2014, 06:58:13 pm »
turucorp, zadzwoń do redakcji NF i kategorycznie zażądaj, aby więcej nie zamieszczali wywiadów z Kowalskim. Albo napisz jakiś list otwarty...


Macieju, czytelnicy fantastyki prędzej pochylą się nad polskim komiksem, niż sami czytelnicy komiksu, o czym z jednej strony świadczy sukces "Tequili", a z drugiej spektakularne porażki projektów komiksowych finansowanych społecznościowo.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2014, 07:05:24 pm wysłana przez Strefa Komiksu »

 

anything