trawa

Autor Wątek: O komiksach w mediach II  (Przeczytany 877708 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maximumcarnage

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #3075 dnia: Styczeń 30, 2014, 09:54:12 am »
... wszyscy autorzy zestawień to postkomunistyczna banda lewaków, którzy plują na Ojczyznę i Prawdziwy Patriotyzm. Ot, temu.

 :roll:

Świetne :biggrin:

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #3076 dnia: Styczeń 30, 2014, 12:09:32 pm »
Świetne :biggrin:

raczej smutne...


Opanujcie trochę emocje.
Więcej merytorycznych wypowiedzi, mniej osobistych wycieczek to unikniemy wysypu ostrzeżeń
fragsel
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2014, 03:06:13 pm wysłana przez fragsel »
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Death

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #3077 dnia: Styczeń 30, 2014, 12:21:31 pm »
Tomek wprowadził do plebiscytu "Jana Hardego".  :smile:

Offline giera

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #3078 dnia: Styczeń 30, 2014, 03:14:28 pm »
hatak.pl
i kolejna recka tam, tym razem o "Na własny koszt"

http://hatak.pl/artykuly/osobliwa-spowiedz-sceptyka
Gdzie teraz jesteś, Batmanie? Teraz, gdy Ciotka Heriot doniosła o zniknięciu Robina(…). Gdzie teraz jesteś, gdy SHAZAM! Kapitana Marvella odbija się echem o ściany widowni?
[Brian Patten]
http://dybuk.wordpress.com

Offline Julek_

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #3079 dnia: Styczeń 30, 2014, 09:07:40 pm »
Szanowny moderatorze, cóż w mojej skasowanej wypowiedzi było nie merytorycznego? Po prostu spytałem dlaczego Jarosław uważa, że "Zamach" czy "Młot" nie zostały jego zdaniem docenione przez krytyków...

Offline Death

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #3080 dnia: Styczeń 31, 2014, 02:25:50 am »
To ja wrzucę jeszcze dwie koszulki z rysunkami Wyrzykowskiego. A przynajmniej tak przypuszczam, bo na stronie sklepu "Red is bad" nigdzie nie widziałem jego nazwiska. No, ale kreska mówi sama za siebie.




I dodatkowo 3 audycje radiowe (trochę stare, dopiero teraz je odkryłem): raz Wyrzykowski z Zajączkowskim, potem sam Zajączkowski, a za trzecim razem Zajączkowski i Czajkowski.
TU KLIKNIJ Ogólnie dowiedziałem się wielu bardzo ciekawych rzeczy o komiksach tych twórców.
Wcześniej tylko lubiłem tych autorów, ale tegoroczne komiksy ("Zamach na Kutscherę" i "Młot") sprawiły, że stałem się ich psychofanem.

Offline Death

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #3081 dnia: Luty 01, 2014, 11:59:44 am »
Wystawa "Tytus - najsłynniejszy harcerz Rzeczypospolitej, czyli historia Tytusa, Romka i A'Tomka" w raciborskim muzeum.
http://www.naszraciborz.pl/site/art/3-kultura-i-edukacja/0-/33107-historia-kultowego-komiksu-w-raciborskim-muzeum.html


Offline Grzegorio

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #3082 dnia: Luty 01, 2014, 02:18:05 pm »
E tam... Tytus skończył się w 2007 r. kiedy Papcio Chmiel wykorzystał go w ulotkach do głosowania na PIS. Mistrz wy***chał i czytelników i swego człekokształtnego bohatera i to można rzec, że w wielkim stylu... Kurcze, "trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść".

Offline Death

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #3083 dnia: Luty 01, 2014, 02:31:13 pm »
Trochę szacunku dla Powstańca Warszawskiego. Człowiek, który walczył za ten kraj może wykorzystać postać ze swojego komiksu w dowolny sposób, także reklamując partię, której jest wyborcą.

Offline peta18

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #3084 dnia: Luty 01, 2014, 02:49:23 pm »
Tworca moze wykorzystac swoja postac jak tylko chce, ale nie oznacza to ze czytelnikom sie spodoba. I nie ma tu znaczenia czy tworca jest powstancem, satanista czy kosmita.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Death

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #3085 dnia: Luty 01, 2014, 03:06:37 pm »
Satanistą.  :biggrin:
Nie spodobać się to jedno, ale pisać, że Chmielewski "wy***chał czytelników" drugie.

Offline Julek_

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #3086 dnia: Luty 01, 2014, 03:38:59 pm »
Ja tam na przykład mogłem się poczuć wuc**jany, jak kupuje komiks, a Tytus zachęca mnie do głosowania na PiS.

ramirez82

  • Gość
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #3087 dnia: Luty 01, 2014, 05:31:29 pm »
Ja tam na przykład mogłem się poczuć wuc**jany, jak kupuje komiks, a Tytus zachęca mnie do głosowania na PiS.

A pomyślałeś o tym, jak wyc**jany mógł poczuć się Tytus, kiedy czytelnik, którego bawił i uczył od małego, nie zagłosował na PiS? :D

N.N.

  • Gość
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #3088 dnia: Luty 01, 2014, 05:36:24 pm »
A pomyślałeś o tym, jak wyc**jany mógł poczuć się Tytus, kiedy czytelnik, którego bawił i uczył od małego, nie zagłosował na PiS? :D
Myślę, że Tytus, który przez długie lata był nieodrodnym synem PRL-u, rzecznikiem przyjaźni polsko-radzieckiej i takim harcerzem, jakim mógł być w tamtych czasach, mógł poczuć się wy***jany przez siebie samego, kiedy się okazało, że ma głosować na PiS.

Offline Julek_

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #3089 dnia: Luty 01, 2014, 05:37:53 pm »
Tak czy siak skończyło się wyc**janiu. Mój Boże, jak to dobrze, że za młodu z Tytusem miałem tak niewiele do czynienia.