Autor Wątek: O komiksach w mediach II  (Przeczytany 877976 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lokus

  • Gość
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #3420 dnia: Czerwiec 19, 2016, 04:33:33 pm »
Jedenasta odsłona "Kadr Ci w oko" już online. Nie obyło się bez alergicznych problemów, które trochę słychać. Ale to nieważne. Tym razem na tapetę bierzemy magazyny komiksowe, seriale komiksowe, gry komiksowe i ani jednego komiksu! Bo tak ;)


Offline Dembol_

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #3421 dnia: Czerwiec 22, 2016, 03:45:55 pm »
http://www.fumettologica.it/2016/06/erotica-piano-editoriale/ - taka ciekawostka z Włoch. Do Corriere dello Sport będą dołączane komiksy erotyczne. Kolekcja będzie liczyć 12 tomów. Manara, Crepax, Serpieri i inni.

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #3422 dnia: Czerwiec 26, 2016, 05:53:07 pm »
Dzisiaj, w "Panoramie" była mowa o komiksach wydanych przez Muzeum II Wojny Światowej (Katyń, Jachna, Akcja Kopernik). Reportaż był połączony z informacjami o muralach dotyczących tematyki takiej jak we wspomnianych komiksach.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Lokus

  • Gość
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #3423 dnia: Lipiec 03, 2016, 05:42:20 pm »
Podcast wieczorową porą? Dlaczego nie? W dwunastej odsłonie Kadr Ci w oko multum tematów: DC, Marvel, Image, Dredd. Dla każdego coś fajnego. Zapraszamy do odsłuchiwania :)


Lokus

  • Gość
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #3424 dnia: Lipiec 17, 2016, 11:05:12 am »
Trzynasta odsłona Kadr Ci w oko wylądowała. Bierzemy na tapetę WKKDC, Marvel NOW 2.0, niedawno publikowane komiksy erotyczne oraz ubolewamy nad postaciami, na które od lat brakuje dobrego pomysłu. Zapraszamy do odsłuchiwania :)


Offline AvengerGT

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #3425 dnia: Lipiec 17, 2016, 11:41:19 am »
Trzynasta odsłona Kadr Ci w oko wylądowała.
W najbliższym czasie zabieram się za słuchanie, ale na soundcloud znalazłem tylko pierwsze dwa odcinki. Rozumiem, że jedyne źródło reszty to youtube?

Lokus

  • Gość
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #3426 dnia: Lipiec 17, 2016, 12:46:31 pm »
Od #3 przeszliśmy na MixCloud. Są też wszystkie odcinki na iTunes. Zajrzyj na naszego Facebooka, tam są wszystkie linki :)
https://www.facebook.com/kadrciwoko/?ref=bookmarks

Offline AvengerGT

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #3427 dnia: Lipiec 17, 2016, 12:56:35 pm »
Dzięki, niedbale szukałem. Jak dobrze pójdzie, do końca miesiąca łyknę wszystko :D Za dużo ostatnio nasłuchałem się o giereczkach, filmach i serialach, a o komiksach niewiele.

Offline 8azyliszek

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #3428 dnia: Lipiec 17, 2016, 12:57:42 pm »
Krzysztof Tymczyński to bardzo sympatyczny człowiek. Fajnie mi się go słucha. Też uważa, że Egmont wiedział wcześniej o WKKDC i dlatego wydał Wrogów Publicznych. Dobry odcinek, ale ani słowa o mnie. :) I ta muzyczka w tle po dłuższej chwili wkurza. Za dużo trąbki.

"Różne fajne komiksy o Wonder Woman, których w Polsce nie znamy."
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2016, 04:34:02 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #3429 dnia: Lipiec 17, 2016, 01:06:01 pm »
Krzysztof Tymczyński to bardzo sympatyczny człowiek. Fajnie mi się go słucha. Dobry odcinek, ale ani słowa o mnie. :smile:

"Różne fajne komiksy o Wonder Woman, których w Polsce nie znamy."


Też we mnie to uderzyło, że nie wspomnieli o tobie Bazyliszku. Jak na moje to powinieneś w ogóle dostawać jakieś darmowe egzemplarze od Eaglemossu za promowanie tej kolekcji od dobrych 2 latek.

Lokus

  • Gość
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #3430 dnia: Lipiec 31, 2016, 04:24:17 pm »
To już czternasta odsłona naszego podcastu. Głównie zajmujemy się San Diego Comic Conem, chociaż z tej mniej oklepanej strony. Do tego co nieco o Eisnerach, niedawno przeczytanych komiksach i nawet znalazło się parę minut dla Pokemonów ;) Zapraszam.


Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #3431 dnia: Sierpień 04, 2016, 05:33:17 pm »

Offline 8azyliszek

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #3432 dnia: Sierpień 04, 2016, 05:35:41 pm »
Słyszałem to dzisiaj. Krótkie.

Lokus

  • Gość
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #3433 dnia: Sierpień 14, 2016, 09:48:39 am »
Piętnasty epizod "Kadr Ci w oko!", a w nim trochę newsów i zapowiedzi ze świata komiksu, opiniujemy Legion Samobójców, nowy tytuł Łukasza Kowalczuka oraz zabieramy się za coś, co przesuwaliśmy w czasie zdecydowanie zbyt długo - komiksy z wydawnictwa Valiant.


Offline 8azyliszek

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #3434 dnia: Sierpień 14, 2016, 12:26:53 pm »
Locus - 2 wydanie Civil War było w 2014 a nie w 2015. To jest takie samo wydanie jak Muchy, więc jest niepotrzebne.