Autor Wątek: Devil May Cry 3  (Przeczytany 2720 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Deytonus

Devil May Cry 3
« dnia: Listopad 12, 2006, 12:34:07 pm »
„I diaboł ryczeć może”. To, dość swobodne tłumaczenie jest autorstwa mojego rozochoconego przyjaciela, który słysząc, iż Devil May Cry 3: Edycja Specjalna leży sobie na moim biurku, natychmiast rzucił się w moim kierunku, aby choć na chwilę spróbować tej diabelskiej bijatyki. Wrócił po kilku godzinach i drżącymi palcami ułożył pudełko z grą dokładnie tam, skąd ją wziął. Z jego ust padło tylko jedno słowo: „porażka”. Więcej go nie zobaczyłem. Niezrażony w żaden sposób jego załamką przygotowałem specjalnie zakupionego w tym celu pada i odpaliłem demoniczne płakanie. A jak było? Różnie... bardzo różnie. Zapraszam do lektury recenzji.

Offline Frey Ikari

Devil May Cry 3
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 12, 2006, 07:48:45 pm »
Ja teraz też gram w DmC 3, na początek pożyczyłem sobie pada od kolegi ale bez gałek analogowych..., porażka wpełni bo pad NIE che działać... Gram na klawiaturze..., jakoś mi idzie ale by opanować to nowe sterowanie to trzeba trochę popracować... Jaki z tego wniosek..., zbieram na pada.

Offline pachu

Devil May Cry 3
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 28, 2006, 08:19:46 pm »
Ja już DMC przeszedłem, giera piękna ale nie na Piecyku.Konwersja wiele utraciła i to widać.Zagrajcie w to na konsole ale jak już to w całą trylogię !!!!!!!!!!! :badgrin:
url=http://userbars.org][/url]

Offline tamago

Devil May Cry 3
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 29, 2006, 07:37:56 am »
Jeśli DMC3 wam trochę nie pasi, a lubicię tą serię to sprubujcie zagrać w coś podobnego... np. Chaos Legion... Ta giera naprawdę wciąąąąąga....