Autor Wątek: Eureka seveN  (Przeczytany 19947 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 5myk1

Eureka seven
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 08, 2006, 02:14:01 pm »
Mam pytanko ma moze ktos wszystkie odcinki eureki na kompie ? jak tak to prosil bym o kontakt na gg 2109179

Offline Kaworu Nagisa

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 545
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mistrz Rozpierduchy
Eureka seveN
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 08, 2006, 02:26:08 pm »
Ja tam wole BitLord i szukać torrentów. Legalne czy nie, ale i tak nie mogę znaleźć Mai Hime bez napisów i E7, (bez napisów czaicie i najlepiej po japońsku)  
Zło do triumfu potrzebuje tylko tego by dobrzy ludzie nic nie robili.

Offline Ryba

Re: Eureka seven
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 08, 2006, 02:44:23 pm »
Cytat: "5myk1"
Mam pytanko ma moze ktos wszystkie odcinki eureki na kompie ? jak tak to prosil bym o kontakt na gg 2109179

A ja mam. I co z tego?  :lol:

Offline 5myk1

Eureka seveN
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 08, 2006, 02:52:08 pm »
poprostu chodzi mi o to czy ktos by mi mugl przegrac i wyslac

Offline Ryba

Eureka seveN
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 08, 2006, 02:53:43 pm »
Cytat: "5myk1"
poprostu chodzi mi o to czy ktos by mi mugl przegrac i wyslac

To raczej nie na tym forum. Poszukaj gdzie indziej.

Offline nolifesking

Eureka seveN
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 08, 2006, 02:54:53 pm »
hm... i wy to tolerujecie... a co z krucjatom przeciw piractwu.. ja dalej jestem przeciw !!

Offline Ryba

Eureka seveN
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 08, 2006, 02:56:29 pm »
Cytat: "nolifesking"
hm... i wy to tolerujecie... a co z krucjatom przeciw piractwu.. ja dalej jestem przeciw !!

Ja tez, dlatego ma poszukać gdzie indziej. ;)

Offline Dreadorus Maximus

Re: Eureka seven
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 09, 2006, 07:10:10 pm »
Cytat: "5myk1"
Mam pytanko ma moze ktos wszystkie odcinki eureki na kompie ? jak tak to prosil bym o kontakt na gg 2109179


Za kolejny tego typu post będzie ostrzeżenie
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Ryba

Eureka seveN
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 25, 2006, 12:36:38 pm »
Jestem po całym anime. Bardzo pozytywnie zadowolony. Grafika, muzyka, fabuła, wszystko naprawdę świetne. Cóż można powiedzieć, niektóre momenty były naprawdę wzruszające, np: końcowe odcinki...
Anime polecam wszystkim. Dobre walki mechow, trochę romantyczne ale bez przesady,
Cytuj
Jedyne co zakończenie było super, ale jak zwykle nie zawszy się świetnie skończyło. Chociaż Eureka i Renton byli razem, ale co się stało z Nirvash i reszta?
Pewnie żyli w spokoju... :)

POLECAM!

Offline Snake

Eureka seveN
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 25, 2006, 05:16:15 pm »
Ja jestem po 35 odcinkach i tez musze przyznac, ze dobra seria, strasznie wciaga, oglada sie po kilka - kilkanascie odcinkow na raz :D  Animacja stoi na dosc wyskoim poziomie jak na serie TV, projekty postaci i mechow tez sa zrobione z pomyslem. Fabula rowniez spojna i dobrze przemyslana, a i jak Ryba zauwazyl wzruszyc tez potrafi  ;)  Naprwade warto zobaczyc.
The world is a fine place and worth fighting for." - E. Hemingway

Offline misio141

Eureka seveN
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 28, 2006, 08:29:43 pm »
obejrzałem do końca Eureka 7 i stwierdzam że to anime jest świetne, do poziomu FMP sie nie zbliża, ale od NGE o wiele bardziej mi sie podoba (co niewyklucza tego iż NGE jest kozackie). Pod koniec prawie sie popłakałem (co sie rzadko zdarza) na 42 epku, a i na 48 albo 49 (kiedy Dominic leciał po tą różową do "wnętrza ziemi") też prawie uroniłem łezke wzruszenia. No i animacja jest świetna.
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline Ryba

Eureka seveN
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 28, 2006, 08:31:26 pm »
Heh, ta różowa to Anemone a to był epek nr. 48 ;)

Offline Ryba

Eureka seveN
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 15, 2007, 02:25:18 pm »
Wilk Stepowy - Taa, Charles i Ray. Wyśmienita para. Ray umieściła w ciele(?!) Charlesa bombę, potem ja zdetonowała...
A niby byli razem  :shock:

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Eureka seveN
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 15, 2007, 02:39:13 pm »
Cytat: "Ryba"
Wilk Stepowy - Taa, Charles i Ray. Wyśmienita para. Ray umieściła w ciele(?!) Charlesa bombę, potem ja zdetonowała...
A niby byli razem  :shock:


Ty chyba nieuważnie oglądałeś to anime i sporo Ci umknęło bądź sporo nie zrozumiałeś :)

Offline misio141

Eureka seveN
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 15, 2007, 02:42:43 pm »
Cytat: "Ryba"
Wilk Stepowy - Taa, Charles i Ray. Wyśmienita para. Ray umieściła w ciele(?!) Charlesa bombę, potem ja zdetonowała...
A niby byli razem  :shock:

jakby nie patrzeć, oni byli szkoleni do tego typu zagrywek, a zapewne nie przyszło jej to łatwo. Poza tym widać było że sie kochają, a i ona chciała go później pomścić.


Cytat: "Wilk Stepowy"
Cytat: "Ryba"
Wilk Stepowy - Taa, Charles i Ray. Wyśmienita para. Ray umieściła w ciele(?!) Charlesa bombę, potem ja zdetonowała...
A niby byli razem  :shock:


Ty chyba nieuważnie oglądałeś to anime i sporo Ci umknęło bądź sporo nie zrozumiałeś :)

za młody jeszcze jest  ;)
Ass, gass and grass - nobody rides for free

 

anything