trawa

Autor Wątek: Pytania i odpowiedzi  (Przeczytany 2007 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wołek

Pytania i odpowiedzi
« dnia: Grudzień 14, 2006, 07:56:22 am »
Model moze wykonac 1 atak kazda ze swoich broni do walki wrcz, lub strzeleckich. Moze zuzyc punkty koncentracji aby wykonac dodatkowe ataki, jednak ataki strzeleckie nie moga przekroczyc ROF broni -szybkostrzelnosci-.

Czy to oznacza że np. Slayer Cryxu ma na bazie 3ataki(2 za 2 łapy i trzeci za  
bańke) A za dodatkowe pkt focusa mogę mieć tych ataków jeszcze więcej :?:  :?:
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline Bliz

Re: Pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 16, 2006, 08:57:45 pm »
Cytat: "Wołek"

Czy to oznacza że np. Slayer Cryxu ma na bazie 3ataki(2 za 2 łapy i trzeci za  
bańke) A za dodatkowe pkt focusa mogę mieć tych ataków jeszcze więcej :?:  :?:




tak i za kazdego dodatkowego fokusa moze kupic jeden ataka wybrania bronia(czescia ciałą) :)
ie In The Name Of Freedom!!!

Offline Encaitar

Pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 23, 2007, 04:34:53 pm »
Witam!

Przykro, ale nie ma teraz zbyt wiele czasu by przeszukiwac niezmierzone zasoby neta (wiem jak to brzmi, sam wiele razy odpowiadalem na takie slowa w wiadomy sposob  :? ), a poszukuje odpowiedzi na kilka podstawowych pytan by zabrac sie za gre.

1. Na jakiej mechanice opieraja sie gry historyczne? Czy to jest tak, ze wszystkie "chodza" na znormalizowanej mechanice, czy co producent i system to inna machanika?
2. Czy moge np. postanowic, ze zbieram Francuzow z czasow wojen napoleonskich i moge kolekcjonowac model roznych firm pasujace rozmiarem?
3. Jak to jest z rozmiarami? Ile mamy skal i jakie sa najpopularniejsze?
4. Gdzie mozna znalezc zasady do gry? Podreczniki? moze jakies czasopisma?
5. Ktory okres historyczny jest najpopularniejszy (w kwestii roznorodnosci modeli)?

Gram od kilku juz lat w bitewnego LOTR'a i od jakiegos czasu w WH40k, wiec mniej wiecej kumam o co chodzi ;) , ale narazie nie wiem jeszcze jak odnalezc sie w sytemach historycznych. Licze na chociaz drobna pomoc.

pozdrowienia
"Sławne rycerskie rogi północy grały pobudkę do boju. Rohan wreszcie przybył z odsieczą."
"...do Haradu dotarła tylko legenda o strasznej zemście i potędze napadniętego Gondoru."