Autor Wątek: Hit & Run & Death  (Przeczytany 2223 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline trojek84

Hit & Run & Death
« dnia: Styczeń 08, 2007, 10:32:29 pm »
Mamy takie cudenko:


T....T....T....T...(terradony)



WWWWW....(wilczki)



..NNNNS....(night gobliny z shamanem)


terradony szarzuja w nocniki zeby ubic shamana. I mamy teraz dwie opcje:

1. Szarzuja w wilki, one robia flee, czy jak wpadna w nocniki to bedzie to traktowane inaczej niz zwykla szarza, czy tez normalnie robia Hit & Run? (na 90% uwazam ze normalnie, pytam bo podreczniki mam na kompie ze spalonym procesorem.. wymienilem, spalil mi sie 6ty procesor, Marcinku zrob cos...)

2. Czy jak poleca odrazu na nocniki, zeby zabic szamana, to czy zgina uciekajac przez wilki mimo iz robia Hit & Run?
am, tak samo jak ty,
Miasto moje a w nim:
Najpiękniejszy mój świat
Najpiękniejsze dni
Zostawiłem tam, kolorowe sny
Kiedyś zatrzymam czas
I na skrzydłach jak ptak
Będę leciał co sił
Tam, gdzie moje sny,
I warszawskie kolorowe dni

Shino

  • Gość
Hit & Run & Death
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 08, 2007, 10:49:54 pm »
primo dysk masz niesprzezony z procesorem

secundo nie przyznawal bys sie do tego piracie ;)

tertio pomysl o chlodzeniu procesora bo jak sie 6 juz spalil to masz cos nie tak chyba ;)

a jesli chodzi o ta sprawe taki pursuit sie liczy jako normalna szarza

przy hit&run jak uciekasz uzywasz normalnych zasad ucieczki.. czyli terki uciekaja lotem ;)  jednak jesli skoncza ucieczke na wilkach to zbieraja sie po skonczeniu ucieczki wiec w tym wypadku gina :)

Offline b_sk

Hit & Run & Death
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 08, 2007, 10:56:10 pm »
Cytat: "Shino"

tertio pomysl o chlodzeniu procesora bo jak sie 6 juz spalil to masz cos nie tak chyba ;)

A mnie by to raczej na trzepniętą płytę albo zasilacz wyglądało, bo zjaranie 6 procków to jest raczej przepięcie a nie chłodzienie.

Hit&Run'a zrobią normalnie, jak skończą ucieczkę na wilkach to sie rozpadną, jak tylko przelecą nad wilkami to będą żyły, tak jak kazdy latacz.
Nażarte komunistyczną truflą dzikie świnie zdradziecko ryją zdrową tkankę polskiej racji stanu

Offline trojek84

Hit & Run & Death
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 09, 2007, 05:40:47 am »
Ale spalilem 6 zasilaczy, nie prockow :) i to w przeciagu jakis 2 lat, to nie tak ze w tydzien. One poprostu chodza 2-3 a nawet 8 miesiecy i nagle bum... wymiana... bum wymiana... nic nic nic, dlugo nic.... bum bum bum....
am, tak samo jak ty,
Miasto moje a w nim:
Najpiękniejszy mój świat
Najpiękniejsze dni
Zostawiłem tam, kolorowe sny
Kiedyś zatrzymam czas
I na skrzydłach jak ptak
Będę leciał co sił
Tam, gdzie moje sny,
I warszawskie kolorowe dni

JJ

  • Gość
Hit & Run & Death
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 09, 2007, 06:28:48 am »
Cytat: "trojek84"
Ale spalilem 6 zasilaczy, nie prockow :) i to w przeciagu jakis 2 lat, to nie tak ze w tydzien. One poprostu chodza 2-3 a nawet 8 miesiecy i nagle bum... wymiana... bum wymiana... nic nic nic, dlugo nic.... bum bum bum....


To takie zabezpieczenia anty-pirackie, wpisane tajnym kodem w karty podręczników.

Albo zaczniesz kupować książki - albo sprawdź elektrykę w domu.
Przez ponad 20 lat spaliłem jeden zasilacz.
Ale czytam dużo książek.  :badgrin:

Offline trojek84

Hit & Run & Death
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 09, 2007, 05:16:53 pm »
JJ ale ja mam na kompie skan ksiazek ktore kupilem wczesniej i trzymam je w sejfie do ktorego zapomnialem szyfru :)
am, tak samo jak ty,
Miasto moje a w nim:
Najpiękniejszy mój świat
Najpiękniejsze dni
Zostawiłem tam, kolorowe sny
Kiedyś zatrzymam czas
I na skrzydłach jak ptak
Będę leciał co sił
Tam, gdzie moje sny,
I warszawskie kolorowe dni

Shino

  • Gość
Hit & Run & Death
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 09, 2007, 06:04:05 pm »
zapomniales dodac, ze je samemu pozniej skleiles do pdfa ;)

JJ

  • Gość
Hit & Run & Death
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 09, 2007, 06:06:12 pm »
No, już, dość spamu. ;)

Offline Shakin' Dudi

Hit & Run & Death
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 09, 2007, 08:03:23 pm »
a gdyby ktos jakims trafem miał w pdf nowe imperium to niech da znac ;) oczywiscie tylko fotki kodexu ;)  ;)
)

Offline Zox

Hit & Run & Death
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 10, 2007, 07:08:29 pm »
Cytat: "Shakin' Dudi"
a gdyby ktos jakims trafem miał w pdf nowe imperium to niech da znac ;) oczywiscie tylko fotki kodexu ;)  ;)


Narazie nawet orków nie ma

oczywiście fotek ;)
quote="Bartez"]był bardzo wulgarny, pisał w podpisie moje zdanie "A ja mam na vavku Mangekyou Sharingana" który miał Itachi"; pawłow także powinien dostac choćby ostrzeżenie za tego "penisa" na avku[/quote]

JJ

  • Gość
Hit & Run & Death
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 10, 2007, 07:25:47 pm »
Banda Piratów!

Przetańcie!

Bo zakłódkuję ostatni zywy temat
. :evil:

Offline radek_nazgul

Hit & Run & Death
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 11, 2007, 01:48:31 pm »
Cytat: "trojek84"
Ale spalilem 6 zasilaczy, nie prockow :) i to w przeciagu jakis 2 lat, to nie tak ze w tydzien. One poprostu chodza 2-3 a nawet 8 miesiecy i nagle bum... wymiana... bum wymiana... nic nic nic, dlugo nic.... bum bum bum....


Taki objaw jest najczesciej efektem kupowania za slabych i za tanich zasilaczy... Jesli masz kilka dyskow, nagrywarke i w miare nowego procka to musisz miec zasilacz okolo 350-400W Zasilacze pracujace na granicy mozliwosci grzeja sie i przepalaja duzo szybciej. Nalezy pamietac ze w przypadku tanich zasilaczy moc znamionowa nie zawsze ma wiele wspolnego z moca faktyczna... Mozliwe tez ze masz wyjatkowo duze skoki napiecia wiec na wszelki wypadek dodaj do tego jeszcze listwe zasilajaca z filtami...
Tyle w kwestii zasad ... (postepowania z zasilaczami)